Drużyna Spolszczenia
Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko... - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia i nie tylko... (/showthread.php?tid=397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Memorius - 15.08.2016

a o to chodziło!

MISZCZ :brawo:


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Memorius - 15.08.2016

saturas Idolem Dnia


Cytat:Dobra znowu utknąłem w zadaniu Uriziel mianowicie chodzi o pierścień strażnika od gościa z obozu bandytów dowiedziałem się ze ten pierścień jest w grobie corristo ?Jako że magowie zostali zabici przez Gomeza to poszedłem do niego i nie mam żadnej opcji byłem tez u Arto i Blizny ?? Można wiedzieć z kim zagadać w sprawie grobu corristo?

:brawo: Faja


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - saturas - 16.08.2016

(15.08.2016, 21:01:23)Memorius napisał(a): saturas Idolem Dnia


Cytat:Dobra znowu utknąłem w zadaniu Uriziel mianowicie chodzi o pierścień strażnika od gościa z obozu bandytów dowiedziałem się ze ten pierścień jest w grobie corristo ?Jako że magowie zostali zabici przez Gomeza to poszedłem do niego i nie mam żadnej opcji byłem tez u Arto i Blizny ?? Można wiedzieć z kim zagadać w sprawie grobu corristo?

:brawo: Faja
Nie wiem czemu ten post według ciebie jest nowym lore G2 przecież magowie ognia ze starego obozu zostali zabici przez Gomeza w G1 więc oczywiste że poszedłem najpierw z nim pogadać ???


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Jonxx - 16.08.2016

Zostali zabici przez jego ludzi.


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Memorius - 16.08.2016

co oczywiście zamyka puacz saturasa w kwestii Lore, choć tu akurat problem sięga głebiej - Lore i logiki G2 P


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Memorius - 18.08.2016

Cytat:Zadanie które mnie nie interesują nie robię nie są to główne zadania także nie powinny wpływać na fabułę.

to zuchanek , expert i nowy Idol
Idol


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Janek97279 - 23.08.2016

Porada (Bug)
Jak mieć kostur starca i go oddać Starcowi
Jak mieć szpon Beliara i go oddać Saturasowi
Ustawiamy sobie znacznik na szpon/kostur .Podczas zagadania z jakąś postacią klikamy Tab (ekwipunek). Powinniście mieć okno ekwipunku i okno dialogu klikamy opcje oddania broni i wtedy klikamy alt nasza broń upada a Saturas/starzec zabierają broń której nie mamy w ekwipunku kończymy dialog podnosimy naszą broń z ziemi i ją mamy. Tak samo możemy zrović z rzeczki które chcemy sobie zachować ale nie oddać npc


RE: Bonusy i Drogocenne przedmioty - Dota - 23.08.2016

Wspaniała porada, godna "świetnego" gracza.  Facepalm


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Memorius - 24.08.2016

powiem tak
walczymy na tym forum z kodami,  z akcjami wykorzystującymi niedoskonałości silnika, staramy się preferować "czystą grę" także dlatego, że wszelkie wymienione powyżej akcje mogą zbugować grę fabularnie ze względu na charakter użytych skryptów oraz wywołać znikanie postaci
zdajemy sobie sprawę ,że na forum jest spora liczba graczy niedoświadczonych, którzy mogą wziąć podobne "dobre rady"za dobrą monetę i zniweczyć sobie wielogodzinną rozgrywkę.

dlatego post Janek97279 uznam za niebezpieczny trolling i zastosuję stosowną karę regulaminową


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Memorius - 26.08.2016

Necro 59 

Cytat:A i czy Gor poradzi sobie z Cieniostworem?

Idol Lol


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Necro59 - 26.08.2016

Ale o co chodzi z idolami? xD


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Wiśnia - 26.08.2016

(26.08.2016, 22:43:38)Necro59 napisał(a): Ale o co chodzi z idolami?
Są to " Najwięksi i Najlepsi " gracze jakich widział świat i " Przeznaczenie " oraz nasze forum rotl:


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Necro59 - 26.08.2016

Aha, nie no urazy nie czuję. To nawet zabawne, że taki weteran jak ja ma takie dylematy :D


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Memorius - 26.08.2016

no widzisz  xD


RE: Miszcz Gothic - Idole Przeznaczenia - Memorius - 28.08.2016

Garath1313

Cytat:Macie jakiś sposób na Nieśmiertelne Demony z wierzy Starca - gram łucznikiem siły mam co kot napłakał a 2H koło 20...
Taki chłopczyk wali mnie na hita a ja co najwyżej go raz zarysuje.


Idol  :!: