Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Goloriado - 21.08.2016

Za pierwsze kraty przy wejściu. Szukam gotowy na potyczkę ale kraty są.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Wiśnia - 21.08.2016

Oto zagadka xD jak ją rozwiążesz będziesz wiedział co masz zrobić

" Dzień dobry dzieci!
Tej biblioteki jestem królową
I na to daję wam moje słowo!
Lecz moja szata stara i brudna,
Bo królowanie-to jest rzecz trudna...
Dzieci w ogóle mnie już nie lubią-
Zginają, plamią, niszczą i gubią!
W każdym tygodniu przeżywam męki-
Dzieci mnie biorą, żeby mnie dręczyć:
W ten poniedziałek zabrał mnie Bartek-
Już po południu wyrwał pięć kartek.
We wtorek Krysia tak mnie "czytała",
Że aż mnie masłem wysmarowała.
Do wody Julek mnie wrzucił w środę,
Tak, że straciłam całą urodę.
We czwartek Ola coś malowała
I czarną farbką mnie pochlapała.
W piątek na basen mnie wzięła Marta
I teraz jestem cała podarta.
Tak mi upływa życie dzień po dniu...
Nie wiem, co będzie w przyszłym tygodniu!...
Ciągle powtarzam dzieciom życzenia,
Lecz z roku na rok nic się nie zmienia!
Doszło do tego, wyznam wam szczerze:
W przyjaźń dziecięcą prawie nie wierzę... "


RE: Starożytny Kult - problemy - Zgredzik112 - 21.08.2016

mam naprawdę poważny problem. Mianowicie, zadanie starożytny kult zniknęło mi z dziennika. Nie ma go w zadaniach obecnych, wykonanych oraz popsutych mimo że w trakcie robienia zbrodnia i kara cały czas dostawałem wpisy do dziennika "starożytny kult".

Poprzedni post można usunąć bo ktoś mi powiedział że trzeba ruszyć z miejsca te dwa zadania.

Mam pytanie. U kogo zaczyna się zadanie "starożytny kult"? Bo ja takowego zadania nie posiadam, a o ile mi wiadomo to jest zadanie główne moda. Tak jak pisałem wyżej albo zadanie mi zniknęło, albo nigdy go nie dostałem. Zadanie zbrodnia i kara mam wykonane i widziałem czasami wpisy do "starożytny kult".


RE: Starożytny Kult - problemy - Dota - 22.08.2016

Zadanie "Starożytny Kult" zaczyna się u Xardasa i dostaje się je po niecałej godzinie gry. Nie wyklikałeś u niego wszystkich opcji dialogowych. Nie wiem czy w obecnej sytuacji jesteś w ogóle w stanie ukończyć grę.


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 22.08.2016

zadanie "Starozytny Kult" pojawia się gdy zakończone zostanie zadanie "Nieproszony gość" i Xardas odczyta zwój przy nim zdobyty.

oczywiscie musi być też ukończone zadanie z zabiciem zombi rycerza w jaskini w Dolince


RE: Starożytny Kult - problemy - Zgredzik112 - 22.08.2016

Czyli dobre 30H gry poszło w las. Ehh szkoda. A czy może to być przez to że zignorowałem zadanie "Nieproszony gość"? To znaczy zrobiłem zadanie z rycerzem zombi i dopiero po oddaniu zwoju Patricka z "Zbrodnia i Kara" Xardasowi poszedłem za wierze Xardasa i skończyłem dopiero wtedy "Nieproszony gość". Jeśli tak to warto by było gdzieś poinformować graczy że takie coś może się stać. Jeszcze pytanie. W jakiej kolejności powinno być to robione żebym nie musiał trzeci raz zaczynać gry, pierw "Nieproszony gość" i potem rycerz zombi czy na odwrót.


RE: Starożytny Kult - problemy - Dota - 22.08.2016

Zadanie 'Nieproszony gość' powinno być pierwszym ukończonym questem w grze. Jest to nie tylko moim zdaniem oczywiste, że powinno się tam pójść w pierwszej kolejności. Nikt z kilkuset graczy tego zadania nie olał. To tak jakbyś sobie wyszedł z wieży Xardasa zanim byś z nim pogadał.


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 22.08.2016

Cytat:Jeśli tak to warto by było gdzieś poinformować graczy że takie coś może się stać.

wystarczy robić zadania w logicznej kolejności

a kolejnośc wynikająca  dialogów to
Nieproszony gość
zadanie z zabiciem zombi rycerza
i Starożytny Kult ;) sam wskakuje


RE: Starożytny Kult - problemy - Zgredzik112 - 22.08.2016

No cóż grałem w G2 dużo razy i szczerze mówiąc z pewną dozą wstydu, nie miałem pojęcia że za wierzę można wejść i coś tam znaleźć i po prostu zignorowałem to zadanie bo nie wiedziałem jak się tam dostać.


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 22.08.2016

jak sam widzisz to dziennie łatwe
a o G2 NK zapomnij, bo znów za koljen 20 godzin gry będziesz musiał zacząć od początku


RE: Starożytny Kult - problemy - Zgredzik112 - 22.08.2016

(22.08.2016, 18:40:27)Memorius napisał(a): jak sam widzisz to dziennie łatwe
a o G2 NK zapomnij, bo znów za koljen 20 godzin gry będziesz musiał zacząć od początku

No cóż człowiek się uczy na błędach. Teraz przynajmniej wiem jak dobrze rozwijać postać żeby niepotrzebnie nie uczyć się zbędnych umiejętności.
Czas zacząć od nowa.


RE: Starożytny Kult - problemy - Vorx - 23.08.2016

Gdzie w Jarkendarze znajdę tego wojownika? Wspomniał o nim Xardas, a poźniej Saturas. // jakaś wskazówka.
Pozdrawiam


RE: Starożytny Kult - problemy - Dinozaur7 - 23.08.2016

Jeśli chodzi o część Jarkendaru to jest to Kanion.


RE: Starożytny Kult - problemy - Vorx - 23.08.2016

Przelecialem cały kanion i nic... Wraz z świątynia oraz kopalniami.


RE: Starożytny Kult - problemy - Tituf - 23.08.2016

A w bibliotece byłeś?