Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Starożytny Kult - problemy - boser3 - 24.08.2016

Kiedy odzyskałem już monety od Morgana (pobiłem go, nie zabiłem) to gdzie mam się udać, by wykuć te 4 miecze dla Strażników Porządku?


RE: Starożytny Kult - problemy - SparrowJacek - 24.08.2016

Do kowala ;) nie wiem, czy każdy tak ma, czy tylko ja bo byłem najemnikiem, ale u mnie Bennet wykuł bronie.


RE: Starożytny Kult - problemy - boser3 - 24.08.2016

Spróbuje u niego, właśnie udałem się do Dobara bo w końcu wykuł on nam wcześniej mieczyk, ale brak jakiejkolwiek rozmowy Smutny


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 24.08.2016

bo to nie Bennet robi te miecze


RE: Starożytny Kult - problemy - boser3 - 24.08.2016

Czy mógłby ktoś podpowiedź, gdzie szukać kontynuacji wątku Pierścieni Kultu? Gadałem z Parlanem, ten powiedział mi gdzie mieszkał przed zrzuceniem Cor Kalom, jednak nie moge znaleźć nawet najmniejszego punktu zaczepienia. (przeszukałem dom obok ogniska gdzie siedział Dragomir, las za farma sekoba i drogę do posiadłości Onara - jednak nic nie znalazłem.)


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 24.08.2016

musisz znaleźć kogoś kto pomoże przywołać ducha tego Guru


RE: Starożytny Kult - problemy - boser3 - 24.08.2016

A można wiedzieć do kogo trzeba się udać, bo nie wiem czemu ale po zakończeniu wątku Xardasa nie ma w wieży a tak to nie udało mi się znaleźć maga który mógłby mi z tym pomóc mimo, że byłem u osób które z duchowością powinny mieć najwięcej wspólnego, jednak możliwe że coś przeoczyłem?


RE: Starożytny Kult - problemy - Dota - 24.08.2016

A kto zna się na przywoływaniu duchów?
Xardasa ma nie być, więc wszystko jest ok.


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 24.08.2016

wy to znacie tylko Xardasa Facepalm 
a kto ci pomagał z duchem w Jarkendarze?


RE: Starożytny Kult - problemy - boser3 - 24.08.2016

No wydaje mi się, że powinni być to albo guru albo magowie wody - w końcu jeden z nich pomaga nam przywołać Quarhodrona do naszego wymiaru.
A właśnie obleciałem magów wody i nie znalazłem z nimi rozmowy, można by powiedzieć jego imię abym się upewnił?
Już nie trzeba - akurat przypomniało mi się, że są dwie grupki MW na Khorinis :)

A można by jeszcze wrócić do poprzedniego pytania - gdzie szukać wraz ze zwojem miejsca przywołania Cor Kaloma, jest ono widoczne i czymś się wyróżnia, bo przeleciałem całą lewą stronę drogi do farmy Onara i nie udało mi się przywołać guru...


RE: Starożytny Kult - problemy - Dota - 24.08.2016

Chodzi o pewną spaloną chatkę, którą napotkasz idąc ścieżką od tawerny Orlana w kierunku piramid.


RE: Starożytny Kult - problemy - boser3 - 24.08.2016

Właśnie chodzi o to, że byłem w tej obok obozu Dragomira, jednak nie przywołał mi się tam - chodzi o tą, czy jakąś inną?


RE: Starożytny Kult - problemy - Dota - 24.08.2016

O tą, musiałeś stać w złym miejscu najwyraźniej.


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 26.08.2016

Dalej nie mogę znaleźć miejsca przebywania Dobara prócz tego w którym był przy dostarczeniu mu zwoju teleportacji (jaskinia Gilberta)... Prosze o pomoc bo stoję w miejscu od kilku dni :/


RE: Starożytny Kult - problemy - Crowney - 26.08.2016

(26.08.2016, 00:13:40)damianq14 napisał(a): Dalej nie mogę znaleźć miejsca przebywania Dobara prócz tego w którym był przy dostarczeniu mu zwoju teleportacji (jaskinia Gilberta)... Prosze o pomoc bo stoję w miejscu od kilku dni :/


Świątynia Śniącego.