Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 14.09.2016

Skoro Lucy nie żyje to miałeś przyjemność poznać Nieznajomego (Mr Black) i zapewne masz jego liścik.
Dalej to chyba jasne .


RE: Starożytny Kult - problemy - FishPriest - 14.09.2016

Nie mogłem go usiec, więc odłożyłem na później :D
Wiem, że się pojawia bezproblemowo, zatem od strony skryptowej jest OK. Po prostu wolałem się upewnić, czy nie ma tam żadnej pułapki logicznej na zasadzie - za bardzo pośpieszyłem się z jednym zadaniem i przez to drugie poszło się kochać Troll


RE: Dyskusja i wrażenia - damianq14 - 25.09.2016

Panowie mam pytanie - Dobar stoi w Świątyni Śniącego, mam dwa pergaminy (bo jeden już zdobyłem od Wasiliego i Milten zrobił zwój teleportacji) a teraz zdobyłem też od Lutero i zabijając Kruka. No i idąc do Miltena nie mam żadnej opcji rozmowy na temat wytworzenia nowych zwojów teleportacji. Jest jakiś inny składnik potrzebny do ich wykonania? Prosze o pomoc :)


RE: Dyskusja i wrażenia - AhnBael - 25.09.2016

A od Brahima zdobyłeś pergamin? Potrzeba trzech.


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 26.09.2016

Mam pergamin od Kruka, Lutero oraz ten który dał Wasilij jak mu przyniosłem amulet( z tego właśnie zrobił pierwszy teleport dla Dobara). Mam w ekwipunku jeszcze dwa pergaminy także o co chodzi ? :/


RE: Starożytny Kult - problemy - Wiśnia - 26.09.2016

musisz mieć 3 w ekwipunku z tego co pamiętam AhnBael pytał się czy masz od Brahima pergamin


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 26.09.2016

AhnBael? Pierwsze słyszę o takiej postaci :D Jak na razie miałem 3 pergaminy w tym jeden zużyłem (ten od Wasiliego) a w ekwipunku mam ten od Lutero za 10 tysi i ten od Kruka (gdy go już ubiłem). Czyli ogółem trzeba mieć cztery pergaminy ?


RE: Starożytny Kult - problemy - Wiśnia - 26.09.2016

czy ty mnie trollujesz czy mi się wydaje? IDŹ DO BRAHIMA PO PERGAMIN


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 26.09.2016

Byłem, aktualnie szukam goblina który da mi jagody dzięki za pomoc

No i się zaczynają schody. Mam pergamin od Brahima. Dobar stoi w świątyni śniącego. Ja mam 3 pergaminy i idę do Miltena i co? Nic ciekawego do powiedzenia mi nie ma..


RE: Starożytny Kult - problemy - Wiśnia - 26.09.2016

To zadanie zawsze działało dobrze " ZAWSZE " nie wiem co porobiłeś ale coś zjebałeś albo masz już po prostu w eq zwój a nie dałeś go Dobarowi tyle w temacie


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 26.09.2016

Jest git, trzeba było porozmawiać z Parlafem. Mam już miecz, jedyny problem to taki że nie mam jak się dostać do Falera poniewaz drzwi prowadzącego do niego przez starą wieżę Xardasa są zamknięte Smutny


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 26.09.2016

trzeba coś przełączyć w pobliżu żeby się otworzyły


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 27.09.2016

Chodzi o ten przycisk przy bramie wejściowej, który zamyka kratę? Jeśli tak to wcisnąłem go kilka razy lecz drzwi do pomieszczenia z Faler'em wciąż są zamknięte

Tzn przechodzę przez tą kratę która się podnosi, idę po kręconych schodach do góry i tam gdzie są zamknięte drewniane drzwi nie mam jak się dostać Smutny


RE: Starożytny Kult - problemy - maciek456 - 27.09.2016

Nie chodzi o ten przycisk na dole, rozejrzyj się w najbliższym otoczeniu drzwi.


RE: Starożytny Kult - problemy - Draco - 28.09.2016

Witam, na wstępie napiszę, że niestety od początku gry nie mam zapisu w dzienniku "Starożytny Kult", jedynie jak quest się aktualizował to widziałem, że niby wpisuje. Do tej pory nie było mi to potrzebne niestety teraz trochę stanąłem z questem. Otóż: Jestem na etapie 4R gdzie mam udać się z Xardasem do Wieży Mgieł, który na mnie tam już czeka, byłem w Jarkendarze rozprawić się z Upadłym Paladynem na V, który mi grzecznie podarował Czarny Kamień, tylko teraz jak wchodzę do DP to Xardas nie ma żadnego dialogu, w zasadzie Saturas po zabiciu Paladyna też nic nie miał, coś ominąłem z tego wszystkiego?