Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 30.09.2016

Dobra.
Mając monety poszukaj kowala, który zrobi ci z pomocą tych monet cztery miecze.
Xardas dał ci mapę wskazującą w jakich miejscach masz przyzwać Czterech Wojowników oraz dał cztery zwoje do ich przyzwania.
Jak to zrobisz pojawią się wpisy a Xardas będzie w DP , gdzie będą także przyzwani wojownicy.


RE: Starożytny Kult - problemy - Klimek - 30.09.2016

OK, zrobiłem co powiedzieliście ale został mi jeszcze jeden problem, chyba dość poważny.
Xardas powiedział, że oprócz klucza do otwarcia przejścia potrzebuję czarnego kamienia. Drzwi z niebieską poświatą nie mogę otworzyć. W ekwipunku kamienia nie mam.... a na sto procent go pozyskałem od Vetritusa. Ehhh nie pamiętam, czy go w pewnym momencie oddałem czy mi zniknął... Sprzedać też nie sprzedałem, bo oprócz skór u Bospera nie sprzedaję kompletnie nic, nawet zwykłych broni.

Myślę, że jak rozwiążę ten problem to dalej powinno pójść z górki...


RE: Starożytny Kult - problemy - Token - 30.09.2016

Jeśli go wziąłeś, to powinieneś mieć, nikomu się go nie oddaje. Gdzieś więc posiałeś. Wczytaj jakiś wcześniejszy zapis i zobacz czy jest.


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 05.10.2016

Mam pytanie - zabiłem tego mrocznego paladyna Vetritusa. Aktualnie potrzebuję zrobić 4 miecze takie jak zabiłem Falera. W notatce pisze że o monety popytać w mieście - u kogo ? Lutero nie ma takich rzeczy, Hakon i reszta delikwentów z placu też nie :/ I jaki kowal będzie w stanie mi to wykuć ? Proszę o pomoc :)


RE: Starożytny Kult - problemy - Klimek - 05.10.2016

Przypomnij sobie, komu kiedys pomogles w zamian za symbolicznego grosika, ktory mial Ci przyniesc szczescie. ;)

A kowali wielu nie ma.


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 05.10.2016

Możliwe, że mu nie pomógł wówczas.
W takiej sytuacji pozostaje się zwrócić do dawnego wierzyciela Gritty.


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 05.10.2016

Czyżby chodziło o Matteo? Wiem że do wykonania miecza potrzebna była specjalna platynowa moneta(chyba?) z której Dobar wykuł miecz. Dobara nie ma w IV rozdziale ale sam mam bardzo dobrze rozwinięte kowalstwo i tu też moje pytanie - tą broń można wykonać samemu ?


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 05.10.2016

Nie, nie można jej zrobić samemu.
Wykona ja inny kowal.


RE: Starożytny Kult - problemy - Stecek - 05.10.2016

Gdy zaczynałeś 2 rozdział pod dolnym mieście jakiś ziomek prosił Cie o kasę, jak mu ją dałeś on ci dawał specjalną monetę d;


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 05.10.2016

Mam inne pytanie - mam już miecze i cztery zwoje przyzwania. Stoję w Dolinie Przodków w miejscu które zostało mi zaznaczone na mapie - pod statuą wielkiego czarnego paladyna na cmentarzu. Odpalam jakikolwiek zwój i żaden nie działa. Co robić ?


RE: Starożytny Kult - problemy - Wiśnia - 05.10.2016

Ten krzyżyk oznacza miejsce cmentarza a nie miejsce przywołania, spróbuj w innych miejscach na cmentarzu...


RE: Starożytny Kult - problemy - Tituf - 05.10.2016

Poszukać innego WP. Popróbować w innych miejscach. On chyba pojawia się kawałek za plecami tego palka.


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 05.10.2016

A ważna jest kolejność przyzywania strażników? Czy mogę zaczać od strażnika w Dolinie Przodków ?


RE: Starożytny Kult - problemy - Wiśnia - 05.10.2016

(05.10.2016, 21:22:20)damianq14 napisał(a): A ważna jest kolejność przyzywania strażników? Czy mogę zaczać od strażnika w Dolinie Przodków ?
kolejność jest nie ważna, odnieś sie do tego co napisałem ja i tituf i tyle.


RE: Starożytny Kult - problemy - damianq14 - 05.10.2016

Powybijałem w obu wieżach wszystko co się dało, strażników nie uswiadczyłem ale przeniosłem się teleportem z jednej wieży do drugiej i zszedłem na sam dół. Jest jakiś kamienny przełącznik ale gdy chcę go użyć to wyświetla się "Czym?". Przeoczyłem coś innego? Xardas mi coś dał tam w przełęczy jak stał z strażnikami ale nie pamiętam co :/

Jest w stanie ktoś pomóc? Bo utknąłem serio i nie wiem co dalej .. a zrobiłem wszystko tak jak trzeba