Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 25.11.2016

Liv Strong nie był nikim. To jakby taki ogólny podpis hasło.


RE: Starożytny Kult - problemy - Maniaks - 25.11.2016

Po zabiciu Falera zdobywamy kolejny starożytny zwój. Przy próbie rozmowy z Xardasem nie ma niestety żadnych opcji (poza rozmową na temat pierścienia Falera) w związku ze zwojem, chociaż w dzienniku widnieje takowy wpis. Czy to normalne?


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 25.11.2016

Tak, Xardas będzie gadał o tym dopiero w R3.


RE: Starożytny Kult - problemy - Lord Hagen - 26.11.2016

Jestem w R4 i pociągnąłem do przodu trochę wątek Starożytnego Kultu tj.:
==> przyzwałem jednego z wygnanych
==> załatwiłem monety i miecze
==> przyzwałem strażników i pogadałem z Saturasem
==> zwiedziłem budowle budowniczych i pozbyłem się dzikich lokatorów z głównodowodzącym na czele (u Saturasa nie było nowego dialogu- nie wiem czy tak jest ok czy nie)
==> poleciałem do wiadomych drzwi w DP gdzie czeka na mnie Xardas i reszta komapnii której rozdałem sprzęt.
Teraz się zastanawiam czy powinienem wkroczyć na tereny za drzwiami bo w dzienniku mam wpis żeby zrobić tam porządki ale może najpierw wątki w GD pokończyć i dopiero w R5 wrócić do wątku kultu? Rozchodzi się o to czy nie wejdę na tereny na które jeszcze wchodzić nie powinienem.


RE: Starożytny Kult - problemy - Lewkooo - 26.11.2016

Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie.Ja osobiście zrobiłem to przed zabiciem ostatniego smoka i nie narzekam :>


RE: Starożytny Kult - problemy - maciek456 - 26.11.2016

Możesz spokojnie iść na teren wież mgieł, a chyba nawet powinieneś. W R5 Xardas znika z Khorinis, więc nie wiem czy nie zniknie też z DP i nie zablokujesz sobie zadania.


RE: Starożytny Kult - problemy - Lord Hagen - 26.11.2016

Dobra, koledzy wyżej dobrze poradzili!
Zakończyłem właśnie wątek kultu (oraz przy okazji zadania Barathosa z Laran) z którym nie powiem trochę się pomęczyłem z czyszczeniem okolic wież i samymi wieżami (nie spodziewałem się, że mają piwnicę:)).
Cały wątek mi się podobał a zakończenie było satysfakcjonujące ale coś więcej postaram się napisać jak będę kończył 4R w odpowiednim temacie oczywiście.


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 26.11.2016

to nie koniec Kultu ;)


RE: Starożytny Kult - problemy - Lord Hagen - 26.11.2016

Wziął i smaka narobił, dopiero co wyplenił ja zło w DP a ten twierdzi, że jeszcze borykać się z nimi będę, coś tam podejrzewam, że z pierścieniem kultu sprawę zamknąć będzie trzeba no i sam pierścień Lorda Roudara intryguje ale najpierw opuścić DP pewnie będę musiał i do KMO udać się trzeba będzie:)
P.S. Czy pierwszy czarny paladyn z wątku SK jakiego spotkaliśmy był w wieżach które oczyściłem, bo tylko niejakiego Rolanda z pieśni spotkałem ale tamten wcześniejszy paladyn czarny wąsa nie miał jak Roland:-)


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 26.11.2016

Nie, akurat tego Czarnego Paladyna w wieżach nie było. Już go w grze nie spotkasz.... przynajmniej w G2 P ;)


RE: Starożytny Kult - problemy - Lord Hagen - 27.11.2016

Hehe, dobra wątek SK przypadł mi do gustu i zobaczę jeszcze co tam z pierścieniami wyjdzie dalej.
Aha ta akcja z kratami i przełącznikami w pomieszczeniach wychodzących z komnaty Salara i jego "Guardianów" (pierwsze miejsce w jakim mi poziom fpsów spadł dokumentnie) jest bomba, chwilę mi zajęło zanim obadałem sprawę z tymi kratami blokującymi przejścia w zależności od schodkó w dół czy w górę:)


RE: Starożytny Kult - problemy - Lewkooo - 27.11.2016

Podobnie jak na Irdorath zresztą.


RE: Starożytny Kult - problemy - Carballo - 01.12.2016

Cczy na cmentarzu zabić Valenthino?


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 01.12.2016

to wola gracza - jest to quest z różnymi konsekwencjami


RE: Starożytny Kult - problemy - Lewkooo - 01.12.2016

A czemu nie? :> Jeśli zrobiłeś zadanie Lekkoduch to droga wolna.