Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Starożytny Kult - problemy - maciek456 - 12.12.2016

Jeśli Xardasa nie ma w jego wieży w Khorinis, to znaczy że Ci zniknął i musisz przywołać go kodem.


RE: Starożytny Kult - problemy - Dynamind - 12.12.2016

O c&€j , ni ma gościa po raz enty sprawdzone , dobra do kogo sie udać po te całe kody


RE: Starożytny Kult - problemy - maciek456 - 12.12.2016

Jest na forum temat od znikających postaci, tam należy się udać.


RE: Zadania poboczne w Khorinis - Marek97 - 17.12.2016

Co prawda to zadanie dostajemy po rozmowie z Akilem , ale nie byłem pewien w którym dziale to umieścić . Chodzi o ostatnią krucjatę, co zrobić , aby popchnąć to zadanie dalej?


RE: Starożytny Kult - problemy - Tituf - 17.12.2016

Przeniosłem tu, bo to jednak mocno związane z tym wątkiem... Tak więc próbuj pogadać z osobami 'zamieszanymi' w ten quest wcześniej.


RE: Zadania poboczne w Khorinis - ChudyBaited - 18.12.2016

Dzięki za pomoc :) zawsze to 250szt. złota w kieszeni :D Teraz mam problem z zadaniem Zbrodnia i Kara. Mianowicie szukając dowodów, przepytałem wszystkich na temat Patricka i dopiero u Cassie jest dialog ale jego przesłanie nie otwiera mi dialogu z Lucy :Smutny A do tego naczytałem się na forum że ma to jakieś powiązanie z zadaniem Starożytnego kultu i nie chciałbym nic zbugować. Co mam w tej sytuacji zrobić i może mógłby mi ktos podpowiedzieć  jakie zadanie robić najpierw? oczywiście podpowiem że nie mam gildii, robie wszystkie zadania i byłem niedawno w Dolinie Przodków jeżeli to pomoże :D   




RE: Starożytny Kult - problemy - Tituf - 18.12.2016

pogadaj w koszarach, knajpach i z ojcem Patricka


RE: Starożytny Kult - problemy - Grigorian - 19.12.2016

hej gdzie znaleźć pergamin ? milten kazał zdobyć mi 3, jeden mam od brahima, kolejny od kruka, lutero nic przy sobie nie ma nie pamietam czy od niego kupielm a z wasiljim nie mam zadnych opcji dialogowych, ma ktoś pomysl gdzie zdobyć 3 pergamin ?


RE: Starożytny Kult - problemy - maciek456 - 19.12.2016

3 pergamin możesz kupić u Lutero albo zdobyć od Wasilija. Dziwne, że nie masz z żadnym z nich opcji dialogowej, przepytałeś Miltena o wszystkie możliwości zdobycia pergaminu?


RE: Starożytny Kult - problemy - Grigorian - 19.12.2016

(19.12.2016, 14:27:09)maciek456 napisał(a): 3 pergamin możesz kupić u Lutero albo zdobyć od Wasilija. Dziwne, że nie masz z żadnym z nich opcji dialogowej, przepytałeś Miltena o wszystkie możliwości zdobycia pergaminu?

tak, mówił że u kolekcjonerów  staroci lub bogatych kupców z górnego miasta


RE: Starożytny Kult - problemy - maciek456 - 19.12.2016

Piszesz, że Milten chce od Ciebie 3 pergaminy, czyli jeden już mu oddałeś. Skoro mówisz, że masz przy sobie 2, jeden od Kruka, drugi od Brahima, to znaczy że zdobyłeś już wcześniej jeden od Lutero lub Wasilija, albo od obu. Może więc opcji dialogowych nie masz, bo wcześniej zdobyłeś te pergaminy i zwyczajnie jeden gdzieś zgubiłeś(przypadkowa sprzedaż/wyrzucenie z ekwipunku)? Zawsze pozostaje opcja z wczytaniem wcześniejszego zapisu i zrobieniem zadania od nowa.


RE: Starożytny Kult - problemy - Grigorian - 19.12.2016

(19.12.2016, 14:40:41)maciek456 napisał(a): Piszesz, że Milten chce od Ciebie 3 pergaminy, czyli jeden już mu oddałeś. Skoro mówisz, że masz przy sobie 2, jeden od Kruka, drugi od Brahima, to znaczy że zdobyłeś już wcześniej jeden od Lutero lub Wasilija, albo od obu. Może więc opcji dialogowych nie masz, bo wcześniej zdobyłeś te pergaminy i zwyczajnie jeden gdzieś zgubiłeś(przypadkowa sprzedaż/wyrzucenie z ekwipunku)? Zawsze pozostaje opcja z wczytaniem wcześniejszego zapisu i zrobieniem zadania od nowa.

raczej nie ma opcji ma wczytanie zapisu, stracił bym kilkanaście godzin gry,a pergaminu nie sprzedałem na 100%


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 19.12.2016

czyli bezproblemowo miałeś dialog z Lutero
Nie masz czasem pergaminu na składzie w swoich zapasach?
oraz z Wasilijem
Podobno kolekcjonujesz rzadkie przedmioty?



RE: Starożytny Kult - problemy - Grigorian - 19.12.2016

Nie masz czasem pergaminu na składzie w swoich zapasach?
oraz z Wasilijem
Podobno kolekcjonujesz rzadkie przedmioty?

U Wasilija tylko dialog, czy ktoś próbował coś wcześniej ukraść ? a u Lutero dialogi zwiazane z rzadkimi przedmiotami


RE: Starożytny Kult - problemy - Memorius - 19.12.2016

A wiesz dlaczego?
Bo ja wiem, czemu tak masz.
Z pospiesznego grania i omijania dialogów.
Wiem nawet o co NIE ZAPYTAŁEŚ Wasilija i że nie masz 10 000 sztuk złota.