Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Beathrax - 30.07.2016

Kult eliminuje świadków co teraz mam zrobić ? z andre żadnego nie ma dialogu a propo iglerio a w wiezieniu iglerio nie siedzi ?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Memorius - 30.07.2016

Zacznij czytać. Poważnie - jeśli gubisz się w takich prostych rzeczach to nie ukończysz gry.
Z mojej strony to ostatni post re na jakikolwiek twój z zakresu pomocy.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - saturas - 31.07.2016

Mam pytanie odnośnie zadania zbrodnia i kara!
Mianowicie chodzi o krwawe puchary dla lucy za pierścień Kiranora ? Problem w tym że jak oddam jej te dwa puchary to później pod koniec zadania zbrodnia i kara nie ma tych pucharów w ciele Lucy , więc wczytałem poprzedni save by zrobić fałszywe puchary u Casii ale nie ma u niej żadnych opcji dialogowych na ten temat , jak wykonać to zadanie by nie tracić krawawych pucharów?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Memorius - 31.07.2016

puchary Lucy ma kto inny, jej bliski

ona tych pucharów nie ma ze sobą w jaskini


RE: Zadania Poboczne - Problemy - saturas - 31.07.2016

ok sprawdziłem i rzeczywiście puchary oddaje Alvin :) dzięki za tak szybką odpowiedź


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Beathrax - 01.08.2016

(31.07.2016, 13:39:03)saturas napisał(a): Mam pytanie odnośnie zadania zbrodnia i kara!
Mianowicie chodzi o krwawe puchary dla lucy za pierścień Kiranora ? Problem w tym że jak oddam jej te dwa puchary to później pod koniec zadania zbrodnia i kara nie ma tych pucharów w ciele Lucy , więc wczytałem poprzedni save by zrobić fałszywe puchary u Casii ale nie ma u niej żadnych opcji dialogowych na ten temat , jak wykonać to zadanie by nie tracić krawawych pucharów?
???? o co biega ? ja dokończyłem zbronie i kare ale pierwsze słyszę żeby w to był zamieszany kiranor tzn w global modzie był

(01.08.2016, 07:27:54)Beathrax napisał(a):
(31.07.2016, 13:39:03)saturas napisał(a): Mam pytanie odnośnie zadania zbrodnia i kara!
Mianowicie chodzi o krwawe puchary dla lucy za pierścień Kiranora ? Problem w tym że jak oddam jej te dwa puchary to później pod koniec zadania zbrodnia i kara nie ma tych pucharów w ciele Lucy , więc wczytałem poprzedni save by zrobić fałszywe puchary u Casii ale nie ma u niej żadnych opcji dialogowych na ten temat , jak wykonać to zadanie by nie tracić krawawych pucharów?
???? o co biega ? ja dokończyłem zbronie i kare ale pierwsze słyszę żeby w to był zamieszany kiranor tzn w global modzie był

czy to jest w ogóle jakieś odzielne zadanie od lucy ?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Memorius - 01.08.2016

Cytat:???? o co biega ? ja dokończyłem zbronie i kare ale pierwsze słyszę żeby w to był zamieszany kiranor tzn w global modzie był

bo to zadanie można zrobić na dwa sposoby
z udziałem Kiranora jako zleceniodawcy oraz z opcji zapytania o więźniów Lorda Andre


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Soczewicanazimno - 01.08.2016

Jak ruszyć zadanie zbrodnia i kara do przodu, jestem po rozmowie z Andre na temat nocnych patroli.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Tituf - 01.08.2016

Musisz chodzić, pytać. Pogadać z szefem straży, w knajpach, itd...


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Epsilon - 01.08.2016

Andre dał ci ważną kwestię - rodzina. Podpowiem : Ojcem Particka był pewien farmer. Szukaj.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Soczewicanazimno - 01.08.2016

Dzięki :D knajpy i ludzi zaliczyłem (heh takie dorosłe) ale o farmach nie pomyślałem.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - styxu - 02.08.2016

Czy po pokonaniu nieznajomego w zadaniu Zbrodnia i Kara powinna się załączyć jakaś rozmowa, bo stoi w miejscu i tylko sie na mnie patrzy.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Beathrax - 02.08.2016

(02.08.2016, 09:00:40)styxu napisał(a): Czy po pokonaniu nieznajomego w zadaniu Zbrodnia i Kara powinna się załączyć jakaś rozmowa, bo stoi w miejscu i tylko sie na mnie patrzy.

nie zabij go


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Valkir - 02.08.2016

Hejka, jak popchnąć do przodu zadanie "Rytualne Ostrze"?
Jestem na momencie, gdzie dowiedziałem się, że Faler był w klasztorze i gadał z Pyrokarem.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Dinozaur7 - 02.08.2016

Masz znaleźć niejakiego Verona?