Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Starożytny Kult - minority - 17.06.2017

Przywoływałem go, następnie poszedłem do piwnicy klasztoru wracam i go nie ma
Gildia: mroczny zakon


RE: Starożytny Kult - Memorius - 17.06.2017

zapewne zjadł go kretoszczur
dla każdej gildii zadanie to ma jednakowe znaczenie, bo jego zakończenie warunkuje rozmowę z Miltenem o alternatywnym sposobie zawładnięcia "Esmeraldą"
masz tu koda na Kaloma i nie grzesz więcej  - NONE_5400_Galom


RE: Starożytny Kult - Irtub - 21.06.2017

Witam serdecznie .
To mój pierwszy post jednak od razu przejde do konkretów.
Nie mogę znaleźć Farela
Dowiedziałem się od Lee że razem z Szelestem oraz tym drugim udał się do GD.
Wyruszając drogą
Onar-Martwa Harpia- Przełęcz
Onar-Bengar- Przełęcz
Nikogo nie znalazłem
Przy przełęczy stoi wciąż dwóch paladynów więc na logike raczej jeszcze nikt tędy nie przechodził
Znalazłem zwłoki tego nowicjusza które zrespiły się dopiero po rozmowie i zadaniu od Torlofa
Opcja szukaj wspomina coś o GD ale nie wiem czy nie pomijam jakiegoś fragmentu
Aha , wciąż nie jestem w żadnej gildii , dopiero 12lvl , staram sie wykonywac wszystko co sie da
Dzięki za odpowiedź


RE: Starożytny Kult - Memorius - 21.06.2017

(21.06.2017, 16:49:46)Irtub napisał(a): Przy przełęczy stoi wciąż dwóch paladynów więc na logike raczej jeszcze nikt tędy nie przechodził
logika działa w tym przypadku inaczej
Falera odnajdziesz dopiero w GD, a żeby się tam dostać trzeba mieć gildię
zasadnicze pytanie W JAKI SPOSÓB rozmawiałeś z Hagenem o kluczu skoro nie masz żadnej gildii - jak cię wpuścili do ratusza?!


RE: Starożytny Kult - Irtub - 21.06.2017

Nie rozmawiałem z Hagenem o żadnym kluczu.
Kontynuuje zadanie 'rytualne ostrze'


RE: Starożytny Kult - Memorius - 21.06.2017

no to w takim razie kontynuuj - ukończysz to zadanie gdy uzyskasz dostęp do GD


RE: Zadania poboczne w Khorinis - zdzislawpetara - 25.06.2017

Gdzie znajduje się zaginiony nowicjusz? w dzienniku jest napisane ze musi znajdować się w okoloci jednak obleciałem chyba całą wyspe i go nie znalazlem.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 25.06.2017

Cytat:w dzienniku jest napisane ze musi znajdować się w okoloci

zapodaj jaki masz wpis tej treści, bo ja widze inny, a osoba po rozmowie z która się ten wpis pojawia mówi wyraźnie w jakim rejonie należy szukać


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - metallingu - 28.07.2017

Trudno, może i sie ośmieszę, trafie do idola, ale muszę zapytać, bo mapy GD nie znam na wylot. Gdzie teleportuje sie dobar za pierwszym razem. Jedyna swiatynia w pobliżu to swiatynia śniącego. Ale boję sie iść tam na marne. No i nie sądzę zebym odrazu zostal rzucony na głęboką wodę zabicia tylu orków. Z góry dzieki za pomoc


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - SparrowJacek - 28.07.2017

Sam się domysliles :) brawo! I spokojnie, nie musisz bic żadnego orka, ani unikać żadnych poza tymi standardowymi spod zamku.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - metallingu - 28.07.2017

W takim razie ruszam w okolice miasta orków


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - SparrowJacek - 28.07.2017

Tak zrob. Aha i piszesz w złym temacie, Dobar jest częścią zadania o kulcie, wiec na przyszłość uważaj.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - metallingu - 28.07.2017

Oo masz, poważnie? Pierwszy raz gram w Przeznaczenie i nie zauważyłem związku jego i kultu. Coś pominąłem, czy to że gram najemnikiem tak działa? :) No i znalazłem go tak przy okazji, dziękuje. Sprytnie wymyślone z tym miastem orków. To chyba przez tą traume z dzieciństwa mam taką niechęć do eksploracji GD, zwyczajnie się boje zaglądać tam w każdy kąt. Inne lokacje idą bez problemu :D


RE: Starożytny Kult - Memorius - 29.07.2017

(28.07.2017, 12:56:51)metallingu napisał(a): i nie zauważyłem związku jego i kultu.
słabo z czytaniem dialogów
generalnie - po co szukasz Dobara?
odpowiedz sobie na to pytanie i poznasz związek przyczynowo skutkowy


RE: Starożytny Kult - metallingu - 29.07.2017

Noo tak, masz rację @Memorius. Za bardzo chciałem pędzić z wątkiem NK i de facto zapomniałem o ostrzu. A falera szukalem myśląc tylko o tym żeby zagadac do garonda. Punkt dla Ciebie ;) w każdym razie już teraz mi idzie, powoli koncze poszukiwanie pergaminów