Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Starożytny Kult - berengar - 09.08.2017

Witam, mam problem a raczej bug , w zadaniu zbrodnia i kara (wersja gry 1.4). Problem pojawił się na etapie poszukiwania Lucy, bo co prawda odnalazłem ją ,ale czarnego paladyna już przy niej nie ma. Nieznajomy również się nie pojawia, i teraz zadania do przodu nie mogę popchnąć (brak opcji w dialogu z Lordem Andre)


RE: Starożytny Kult - MaQo - 09.08.2017

Rozmiawiałeś wcześniej z Xardasem?


RE: Starożytny Kult - berengar - 09.08.2017

Tak, po oddaniu mu tego starożytnego tekstu. Kazał przeszukiwać jaskinie. Lucy znalazłem, Paladyna brak.


RE: Starożytny Kult - SparrowJacek - 09.08.2017

A byłeś tam kolo północy?


RE: Starożytny Kult - berengar - 09.08.2017

Sprawdzałem w dzień , oraz w nocy, nie sądzę aby to miało znaczenie, choć skryptów do tego nie pisałem. Wczytałem save , sporo starszy i o dziwo działa. Paladyn się pojawia. Wydaje mi się że lepiej wykonać to zadanie jak najwcześniej... mi się nie spieszyło , byłem w DP parę razy i coś się skopało. Szkoda tylko tych 10 godzin gry...


RE: Starożytny Kult - MaQo - 09.08.2017

Jesteś pewny, że ukończyłeś WSZYSTKIE wątki śledztwa? To może być kwestia jednego dialogu...


RE: Starożytny Kult - berengar - 10.08.2017

Skoro wcześniejszy save działa (mam zapis z czasów wstepowania do gildii złodziei a na nim działa poprawnie) to raczej tak xD. Będę kontynuował od tego miejsca. Po rozmowie z Xardasem powinienem iść prosto do jaskini,  a zacząłem zwiedzać świat i może to dlatego...Mod jest fajny (ilość zadań na początku przeraża ale z czasem idzie się przyzwyczaić), więc zamierzam moim magiem wody tym razem doprowadzić sprawy do końca (grałem w Global, ale nie ukończyłem).


RE: Starożytny Kult - Irtub - 22.08.2017

Spoilers ahead

jakaś podpowiedź gdzie użyć zwoju przywołania strażnika za farmą Onara?
W dwóch pozostałych miejscach w Khorinis poszło jak z płatka a tutaj mam problem.


RE: Starożytny Kult - Klimek - 22.08.2017

Chodzi o cmentarz za farmą Sekoba? Właśnie, czemu mówisz, że za farmą Onara?

Po prostu chodź od grobu do grobu i przy którymś powinno zatrybić.


RE: Starożytny Kult - Irtub - 22.08.2017

Nie, nie chodziło mi o ten za farmą Sekoba tylko ten za farmą Onara.
Tam gdzie znajduje się ukryte zejście w dół i jest ten cały mroczny paladyn.
Chodziłem po cmentarzu w kółko i nie chciało zatrybić(myślałem że być może w kryptach?) , stąd ten post


RE: Starożytny Kult - ChudyBaited - 05.09.2017

Przerzuciłem się na 1.4 i nie ogarniam tematu. Jak pisałem wcześniej w innym wątku, szybko przechodzę grę i chyba powstał mi jakiś bug. W ogóle nie mogę ruszyć wątku starożytnego kultu. Notatka koło wieży Xardasa, rozmowa z Xardasem i nic. Nie ogarniam. Ktoś coś podpowie czy tak mieliście ?

Zapomniałem dopisać, jaskinia też pusta


RE: Starożytny Kult - Tituf - 05.09.2017

Skoro grasz szybko, to i z pewnością nieuważnie. Nie wiem, czy prawidłowo wszystko usunąłeś po starej wersji.
Wątek Kultu rozpoczyna się po oddaniu Xardasowi zwoju znalezionego pod wieżą. Potem rozmowa z Lesterem i spacer do jaskini. Nie będzie pusta - na pewno.


RE: Starożytny Kult - ChudyBaited - 05.09.2017

Właśnie troszkę cofnąłem się save'ami i załatwiłem sprawę w jaskini, pogadałem z Xardasem po tym wszystkim. Przypomniałem sobie że zająłem się mrocznym zakonem i zrobiłem jaskinie wraz z zadaniem od Barona obok tej jaskini i demon zabił tego strażnika Cienia. Może to dlatego. Tak czy siak od nowa zrobiony wątek nie zaowocował bo po jaskini nie wiem co mam robić Smutny


RE: Starożytny Kult - Tituf - 05.09.2017

Dalej to nie ma liniowości. Możesz np zgłosić się potem do Kiranora na placu handlowym...


RE: Starożytny Kult - ChudyBaited - 06.09.2017

Przepraszam że nie odpisałem :D Oczywiście jedyne czego zapomniałem to spotkać kiranora na farmie i temu zastanawiałem się czemu nie ma go w mieście :D Ruszyłem trochę do przodu, mam nadzieję, że już nie będę potrzebował pomocy :) Dziękuję!