Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


Starożytny Kult - spirytus47 - 01.11.2017

Pytanie jest takie które zadanie mam robić najpierw oko Inosa czy starożytny kult aby niczego nie zbugowac bo juz raz mialem taki przypadek?


RE: Starożytny Kult - Tituf - 01.11.2017

Ja te zadania wykonywałem łącznie i max ile się dało w danym rozdziale. I problemów nie było.


RE: Starożytny Kult - Przystojniaczek - 04.11.2017

Witam i w tym dziale ! :D Tym razem chodzi o skradziony klucz Hagena do przełęczy.Pokręciłem się wokół przełęczy pogadałem z ludźmi na farmie i nic o tym nie ma.


RE: Starożytny Kult - Lewkooo - 04.11.2017

Ogólnie musisz się teraz wziąć za zadanie 'Starożytny Kult' i zadania odnoszące się do tego wątku. Więcej ciężko coś napisać, bo nie wiem jakie zadania z tego wątku zrobiłeś i na jakim etapie jego jesteś.


RE: Starożytny Kult - Przystojniaczek - 04.11.2017

W sumie to początek tego,Xardas mi opowiedział o tych Wygnanych a ja przydało by się pewnie znaleść te listy o tym.


RE: Starożytny Kult - Lewkooo - 04.11.2017

Zajmij się teraz w pierwszej kolejności zadaniem 'Zbrodnia i Kara'


RE: Starożytny Kult - Przystojniaczek - 05.11.2017

No więc..wczytałem sobie jakiegoś starego save,ostatni wpis z zadania "Zbrodnia i Kara" mówi o tym że Iglerio i Patric wyszyli o połnocy z tawarny Coragorna i spotkali tam faceta w płaszczu i kapturze.Mam jeszcze w przed przed ostatnim wpisie o zostawionych przez Patricka rzeczach w których jest też jakiś list.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 05.11.2017

no to graj od tego miejsca nie bijąc nikogo i ze zrozumieniem tego co do ciebie mówią NPC i sensem wpisów.


RE: Starożytny Kult - Przystojniaczek - 05.11.2017

To małe pytanko gdzie znajdę ten list? I co mam teraz zrobić ? Teraz to już będę czytał uważnie te teksty od NPC Język


RE: Starożytny Kult - Memorius - 05.11.2017

(05.11.2017, 16:49:04)Przystojniaczek napisał(a): Mam jeszcze w przed przed ostatnim wpisie o zostawionych przez Patricka rzeczach w których jest też jakiś list.
jeśli wiesz kto jest ojcem Patricka to u niego trzeba szukać listu


RE: Starożytny Kult - YuichiKitsune - 09.11.2017

Chyba dobry temat, bo nowicjusz Weron jest powiązany z Starożytnym Kultem. Teraz mam pytanie. Znalazłem jego ciało, ale kryptę mam otwartą (odwiedziłem ja wcześniej bo rudę). Wiadomo, jak się dokonuje jej czyszczenia, trzeba otworzyć skrzynki by przyzwać szkielety. I teraz chcę się upewnić, czy klucz do skrzyń leży gdzieś koło Werona czy nie znajdę go tam teraz? Bo załóżmy, że nie otwierając wcześniej krypty, bylaby ona zamknięta, a klucz by leżał na podłodze, to teraz nie mogę jej zamknąć a Item może być zablokowany pod teksturami. Szczerze wątpię by tak było, ale miałem już sytuację w obozie myśliwych, że wyrzucałem zbędne listy na ziemię i zniknęły pod dywanem, nie mogłem ich namierzyć.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 09.11.2017

Nie ma żadnych kluczy przy Weronie ani pod nim.
Nigdy zresztą nie było żadnych kluczy na ziemi tylko szkielety, które te klucze miały.
W Przeznaczeniu ich nie ma w R1 a w późniejszej fazie gry pojawiają się wskutek pewnego zadania.
Tak że Weron nie ma z kryptą nic wspólnego.


RE: Starożytny Kult - syngromu88 - 13.11.2017

Ja mam trochę dziwny problem.
Z tego tego co pamiętam w Gospodzie u Orlana był ktoś taki jak Mort lub Mortis, który dawał zadanie "Rytualne Ostrze".
Teraz zrobiłem prawie wszystkie zadania w Khorinis a gościa jak nie było tak nadal nie ma w Gospodzie.
Czy to jakiś bug?


RE: Starożytny Kult - Jonxx - 13.11.2017

Ukończyłeś zadanie "Zbrodnia i Kara"?


RE: Starożytny Kult - MrLisek - 13.11.2017

Jeżeli ukończyłeś to zadanie to następnie musisz porozmawiać z Xardasem o spotkaniu z paladynem. Po tej rozmowie w Gospodzie pojawi się Mort. :>