Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Starożytny Kult - Dota - 13.07.2018

Questa zrób po prostu, którego na farmie dostajesz, a Twój problem sam się rozwiąże.


RE: Starożytny Kult - hektorhe - 15.07.2018

(13.07.2018, 11:39:45)Dota napisał(a): Questa zrób po prostu, którego na farmie dostajesz, a Twój problem sam się rozwiąże.

Ok. Dzięki. Już znalazłem.


RE: Starożytny Kult - Lazar9 - 28.08.2018

Jestem po rozmowie z Xardasem w jego starej wieży. Powinienem od razu kontynuować ten wątek czy w pierwszej kolejności lepiej zająć się smokami i przejść do R5? Pytam się bo nie chcę nic zepsuć w tak dalekim etapie rozgrywki, z góry dzięki za odpowiedź.


RE: Starożytny Kult - Erwin - 28.08.2018

Fabularnie to Xardasa w 5 rozdziale już nie ma, więc wątek kultu trzeba zrobić w 4 akcie.


RE: Starożytny Kult - Klimek - 28.08.2018

Generalnie zasada jest taka, że najpierw wykonujemy zadania mniej ważne, czyli wątki "mniej główne". Dotyczy się to nawet gildii pobocznych.


RE: Przeznaczenie - problemy techniczne - diwajn - 28.02.2019

Witam. Mam problem dotyczący wyciągnięcia Dobara zza krat świątyni śniącego. Otóż zdobyłem 3 pergaminy od razu, I pewnie tu tkwi powód problemu, otóż milten nie ma żadnych opcji dialogowych i nie mogę popchnąć fabuły do przodu. Już po mojej grze? Czy da się to jakoś naprawić?


RE: Starożytny Kult - Memorius - 28.02.2019

Rozumiem, że porozmawiałeś z Dobarem zanim wróciłeś do Miltena?


RE: Starożytny Kult - diwajn - 28.02.2019

Tak z dobarem, parlafem, miltenem. Do tego dodam że podczas zdobywania pergaminów zdobyłem najpierw z farmy onara, od kartografa i na końcu od lutero. Dopiero gdy zakupiłem od lutero za kwotę za którą mógłbym kupić bibliotekę wyskoczył mi zapis w dzienniku ze mam pergamin i mogę wracać do miltena.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 28.02.2019

Warunkiem rozmowy Miltenem jest posiadanie w ekwipunku tego co Dobar miał przy sobie i ci oddał.
Masz to?


RE: Starożytny Kult - diwajn - 28.02.2019

NIE AKTUALNE Moja wina, wczoraj zmęczony skończyłem grać przed pierwszą  i chyba nie ten zapis w dzienniku przeczytałem. Otóż mam wyraźnie napisane że potrzebuję trzech pergaminów czyli muszę zdobyć jeszcze ten kruka. No cóż liczyłem że mogę zrobić Jarkendar w 3 rozdziale ale jak widać to nie możliwe. Dziękuję za pomoc i przepraszam za zamieszanie. I mam jeszcze takie pytanie czy macie zamiar napisać solucję do Przeznaczenia?. Jestem bardzo zajętym człowiekiem mimo to ostatnio przeszedłem returninga i mimio wielu nie logicznych rzeczy i crashów , było to możliwe dzięki solucji.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 28.02.2019

Solucja istnieje, ale nie zostanie udostępniona ze zrozumiałych przyczyn.


Cytat:No cóż liczyłem że mogę zrobić Jarkendar w 3 rozdziale ale jak widać to nie możliwe.

jest możliwe nawet w drugim rozdziale


RE: Starożytny Kult - diwajn - 28.02.2019

Chodzi mi o to że chciałem tam iść w 3 rozdziale. Zawsze chodzę w drugim i jednak grając magiem jest to męczące. Z wiadomych przyczyn? Przecież większość nie podejmuje się przechodzenia właśnie ze względu na brak solucji :D Przynajmniej w moich kręgach. Po prostu gothic jest czasochłonny i to jeszcze z takim boostem questów gdzie trzeba cały czas biegać szukając często postaci nie wskazanych. Pewnie myślicie że solucja odebrała frajdę z gry? No nie mogę być rzecznikiem wszystkich graczy którzy porzucili przeznaczenie z różnych przyczyn, ale mogę opisać swoje odczucie które towarzyszy przechodzeniu gry z solucją nawet często nie logicznej- returnig i gry na pewno bardziej logicznej - przeznaczenie bez owej solucji. Przy pierwszym wypadku jest często frustracja którą da się zniwelować szybkim przejrzeniem solucji na telefonie i rozwiązaniu problemu co daje poczucie że się niczego nie pomija i wykorzystuje materiał w 100 procentach . Natomiast w przypadku przeznaczenia każdy problem ze znalezieniem kogoś kończy się wychodzeniem z gry i szukaniem problemu na rożnych forach co jeszcze powiększa zdenerwowanie, poza tym dochodzi czynnik nie wykorzystania materiału obecnie mam otwartych z 80 zadań których większą część wypełnię ale spora częśc zostanie na pewno otworzona bo naprawdę nie mam sił biegać po mapie w te i we wte bo o to tutaj nie chodzi, a na pewno nie w dalszych etapach gry. Podsumowując przeznaczenie jest logiczne, ale logika jest kwestią też pewnego toku myślenia który nie każdy musi rozumieć, co odbiera smak gry.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 28.02.2019

No właśnie na forach, dokładnie o to chodzi. OK 

Natomiast ogólnie odnośnie tego co napisałeś w kwestii 100% - nie da się przejść przeznaczenia żadną gildią za pierwszym razem 100%.
A w kwestii ogólnej podejścia do tego co robimy - my nie dostarczamy rozrywki, a wyzwań.
Nasze produkcje dają możliwość wygrania lub nie, bo to jest gra, a w grze są i wygrani przegrani. Wielu przegrało, więc tym większa chwała okrywa tych, którzy wygrali i czasem nawet kilka razy, na różne sposoby.
Samodzielne myślenie  to wielki dar, którym obdarzonych jest coraz mniej ludzi. Do nich kierujemy swoje gry i mogą się poczuć elitarnie.


RE: Starożytny Kult - diwajn - 28.02.2019

No cóż  więc mam nadzieję że też pod koniec będę czuł dumę a nie frustrację, jak skończę oczywiście.


RE: Starożytny Kult - Klimek - 28.02.2019

Od siebie dodam, że moja pierwsza przygoda z Przeznaczeniem wyglądała podobnie. Frustracja i zdenerwowanie, ale jednocześnie gra ma w sobie coś takiego, że gdy się rzuci klawiaturą o ścianę to po niedługim czasie znowu chce się do niej wracać aby ponownie spróbować sprostać wyzwaniom. A gdy już grę się ukończy to satysfakcja jest nie do opisania. OK