Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Starożytny Kult - Xardas182 - 15.11.2020

Memorius, jednak jesteś faja. Znałazłem na forach informacje o całym wątku i o możliwościach jego rozwoju. Są normali ludzie pozbawieni twojej zawiści. Jednak nie o o twojej osobie chce powiedzieć. Chłopaki opisują buga lub widocznie tak ma być?
Z postacią myśliwego karimora. W dużym skrócie. Jeśli na farmie Lobarta, pogadamy z karimorem i zaznaczymy opcje że jesteśmy wieśniakiem i nie pociągniemy rozmowy dalej karimor idzie do miasta. kiedy i my tam dotrzemy w tej linni zadań karimor nie ma już żadnej opcji dialogu o Lucy. Jeśli zrobimy to samo i pociągniemy rozmowe na farmie to cała linia dialogowa się załaduje i wszystko jest ok.

Natomiast jeśli zaprzeczymy na farmie. To w mieście wszystko odpala się prawidłowo. Sprawdziłem to specjalnie i co najlepsze dzieje się tak raz na dwa może trzy starty gry. Dziwne. Jednak taki błąd wystepuje.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 15.11.2020

Xardas182:
Cytat: jednak jesteś faja.

Kto to jest Karimor?

Tak dla ogólnej wiadomości wszystkich, którzy jeszcze o tym nie wiedzą. To zadanie ma kilka opcji rozwoju, i Kiranor nie będzie rozmawiał ani o Lucy ani o liście ani o pomocy dla Iglerio, jeśli wcześniej porozmawiamy  z Lordem Andre o więzieniu i więźniach.


RE: Starożytny Kult - Hexados - 15.11.2020

(15.11.2020, 23:16:39)Xardas182 napisał(a): Memorius, jednak jesteś faja. Znałazłem na forach informacje o całym wątku i o możliwościach jego rozwoju. Są normali  ludzie pozbawieni twojej zawiści. Jednak nie o o twojej osobie chce powiedzieć.  Chłopaki opisują buga  lub widocznie tak ma być?
Z postacią myśliwego karimora.  W dużym skrócie. Jeśli na farmie Lobarta, pogadamy z karimorem i zaznaczymy opcje że jesteśmy wieśniakiem i nie pociągniemy rozmowy dalej karimor idzie do miasta. kiedy i my tam dotrzemy w tej  linni zadań karimor nie ma już żadnej opcji dialogu o Lucy. Jeśli zrobimy to samo i pociągniemy rozmowe na farmie to cała linia dialogowa się załaduje i wszystko jest ok.

Natomiast jeśli  zaprzeczymy na farmie. To w mieście wszystko odpala się prawidłowo.  Sprawdziłem to specjalnie i co najlepsze dzieje się tak raz na dwa może trzy starty gry. Dziwne.  Jednak taki błąd wystepuje.
Ale jaki ty masz problem z zadaniem "Zbrodnia i kara" skoro można rozpocząć je na dwa sposoby i KIRANOR w drugim przypadku nie jest chyba nawet potrzebnym, ma tylko krótką kwestię dialogową po zakończeniu questa.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 15.11.2020

(15.11.2020, 23:45:31)Hexados napisał(a): skoro można rozpocząć je na dwa sposoby
dokładnie tak to wygląda

Jeszcze kwestia czemu tak jest zrobione.
Otóż istnieje teoretyczna możliwość, że gracz wcale nie będzie rozmawiał z Kiranorem koło farmy, bo z jakiegoś powodu ich ominie szerokim łukiem. Zdanie "Zbrodnia i kara" jest jednak kluczowe dla wątku i MUSI być w jakiś sposób zainicjowane, a od rozmowy z Lordem Andre się raczej nie wywinie.


RE: Starożytny Kult - pandomapl - 23.11.2020

To jeśli rozmawiałem z lordem Andre o więźniach tracę możliwość zrobienia questa z listem dla Lucy ?


RE: Starożytny Kult - Hexados - 23.11.2020

(23.11.2020, 11:40:30)pandomapl napisał(a): To jeśli rozmawiałem z lordem Andre o więźniach tracę możliwość zrobienia questa z listem dla Lucy ?

Tak


RE: Starożytny Kult - Urudin - 26.11.2020

Byłbym wdzięczny jakby ktoś przypomniał mi w którym momencie z zena do przechowalni wylatuje Polikarp. Wiem, że trafił tam przed rozmową i otwarciem u Pyrokara i zastanawiam się czy wynikało to z czegoś w queście o czym zapomniałem.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 26.11.2020

Polikarp nie jest ci do niczego potrzebny w tym wątku. Polikarp ginie, gdy Pyrokar wyjawia prawdę o osobie chronionej na farmie Onara.


RE: Starożytny Kult - Urudin - 26.11.2020

W takim razie "mój" Polikarp wylądował w przechowalni wcześniej (jeszcze w 2 rozdziale) przez co nie mogłem wykonać questa dla czarnych jastrzębi.

Mam zabijać smoki, czy wykonać zadania kultu otrzymane od Xardasa po 1 smoku? Do tej pory starałem się wykonywać zadania w kolejności poboczne -> kult -> wątek główny.


RE: Starożytny Kult - Klimek - 01.12.2020

I to jest dobra kolejność


RE: Starożytny Kult - Cayen - 18.02.2021

Dostałem zadanie od Akilla 'Ostatnia krucjata' jakieś małe podpowiedzi kto może mi pomóc by ruszyć wogóle to zadanie? Bo myślałem że Barthos coś poradzi ale niestety nie mam z nim żadnych kwestii dialogowych.


RE: Starożytny Kult - MaQo - 18.02.2021

Generalnie gadaj z postaciami, które były w jakiś sposób związane z wątkiem kultu.


RE: Starożytny Kult - Tituf - 18.02.2021

Tak jest, zacząłeś u Akila, a potem



RE: Starożytny Kult - Zdomino - 24.02.2021

Cześć, zbieram pergaminy, Milten zrobi z nich zwoje teleportacyjne. Najpierw używa jednego, a potem trzeba mu zanieść trzy na raz. Łącznie trzeba cztery, mam ten od Brahima(oddany), Kruka i Wasilego. Brakuje mi jednego. Lutero sprzedaje takowy, ale jest drogi. Czy można znaleźć jeszcze jakiś pergamin, tak abym nie musiał żegnać się złotem.


RE: Starożytny Kult - Memorius - 24.02.2021

Nie można, trzeba kupić. Jest okazja odchudzić inwentarz.