Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Juen - 06.08.2016

Emm, nie wiem czy tak powinno być, ale gdy chciałem pójść do Lucy by dać jej paczke od myśliwego na targu, to ona leży tam w dzielnicy portowej martwa z listem, który rzekomo ma dodaje nowe zadanie "Zbrodnia i kara", którego jednak nie ma w nim.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Tihako - 06.08.2016

Gdzie skierować się po rozmowie z Lee i znalezieniu ciała nowicjusza w poszukiwaniu Felera?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Dota - 06.08.2016

Do Górniczej Doliny, nie mniej jednak aktualnie jest jesteś w stanie, dlatego czas porozmawiać z...


RE: Zadania Poboczne - Problemy - patoxxx - 07.08.2016

Co z tym kluczem dla lorda Hagena? Miałem już dużo podpowiedzi typu szukaj w karczmie Język w karczmie nie mam rzadnegk dialogu odnośnie tego Smutny pamiętam że w global modzie przed wejściem do hd było dużo bandytów teraz nie ma czy to jakis Bug? A może chodzi o to że nie zrobiłem zadania rytualne ostrze?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Memorius - 07.08.2016

Cytat:pamiętam że w global modzie

TO ZAPOMNIJ O TYM

 tymczasem zastanów się na jakim etapie Starożytnego Kultu jesteś
bez tego nie jesteśmy ci w  stanie pomóc


RE: Zadania Poboczne - Problemy - patoxxx - 07.08.2016

Teraz jestem na etapie zadania rytualne ostrze Smutny tylko że do klasztoru sie nie dostanę Smutny


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Memorius - 07.08.2016

a czy trudno tam pójść i pogadać z Nowicjuszem PRZED klasztorem?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Opos - 07.08.2016

Przecież stoi pewien Nowicjusz przed klasztorem  :/


RE: Zadania Poboczne - Problemy - patoxxx - 07.08.2016

Przecież gadalem z nim Język ten przed mostem skierował mnie do pyrokara i dodatkowo dał questa zaginiony nowicjusz ;) ale do pyrokara i tak nie dojdę bo pedro mnie nie przepuści


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Memorius - 07.08.2016

a do czego tu potrzebny jest Pyrokar?
objaśnij mi to zanim udzielę ci odpowiedzi


RE: Zadania Poboczne - Problemy - patoxxx - 07.08.2016

Bo Faler ostatnim razem był w klasztorze i rozmawiał z pyrokarem :)


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Memorius - 07.08.2016

mogę cię zapewnić , że Pyrokar nic ci na ten temat nie powie
wstęp do Klasztoru nie ma tu nic do rzeczy

jaki jest ostatni wpis?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - patoxxx - 07.08.2016

Z zadania rytualne ostrze ostatni wpis to "Faler był w klasztorze i rozmawiał o czymś z pyrokarem"
Z zadania zaginiony nowicjusz "Z klasztoru zaginął nowicjusz o imieniu Weronika. Postanowiłem pomoc liforowi go odnaleźć"
A jeśli ci chodziło o zadanie kult to było tam napisane żebym znalazł kolejnych członków i miałem rozejrzeć sie w karczmie Język porozmawialem z Mortem i powiedzial o tym Falerze


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Opos - 07.08.2016

Powiem tak, znajdź tego Nowicjusza to rozwiążesz zadanie z kluczem.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - patoxxx - 07.08.2016

No właśnie o tego Falera mi chodziło i to on jest chyba tym członkiem teraz pójdę nowicjusza poszukać
Jakąś podpowiedź gdzie jest ten nowicjusz?