Drużyna Spolszczenia
Starożytny Kult - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Starożytny Kult (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Tihako - 07.08.2016

Można powiedzieć, że został z niego tylko szkielet


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Majes - 07.08.2016

(07.08.2016, 15:58:08)patoxxx napisał(a): Jakąś podpowiedź gdzie jest ten nowicjusz?

Pogadaj z najemnikami :>


RE: Zadania Poboczne - Problemy - szegda - 08.08.2016

Gdzie znajdę pergamin? (wiem, że jest opcja u Lutero, od Kruka już oddałem, a Xardas dał mi zwój)


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Token - 08.08.2016

Pomyśl czyja praca łączy się ściśle z koniecznością używania papieru (podpowiem, że ktoś taki mieszka w mieście), lub kto kolekcjonuje stare i rzadkie przedmioty...


RE: Zadania Poboczne - Problemy - szegda - 08.08.2016

Jestem w starej wieży xardasa, i przed wejściem na drugie piętro nie mogę otworzyć drzwi, nie podświetla się nic, ani nie mogę nic kliknąć to bug czy muszę coś przycisnąć? :p


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Tituf - 08.08.2016

Jak tam wszedłeś?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Dota - 08.08.2016

(08.08.2016, 22:03:00)szegda napisał(a): Jestem w starej wieży xardasa, i przed wejściem na drugie piętro nie mogę otworzyć drzwi, nie podświetla się nic, ani nie mogę nic kliknąć to bug czy muszę coś przycisnąć? :p

Coś co otwiera te drzwi jest bardzo blisko. :)


RE: Zadania Poboczne - Problemy - szegda - 08.08.2016

Za pomocą runy teleportacyjnej :p


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Tituf - 08.08.2016

Stań naprzeciw drzwi i się odwróć.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - szegda - 08.08.2016

Właśnie zauważyłem :D za daleko szukałem :p Ale teraz znowu nie robie mu żadnego dmg, mając nawet założony ten miecz :c


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Quentin93 - 09.08.2016

Witam. Otóż po rozmowie z Lordem Andre mamy udać się do Lucy i schusteczkować za to, że okłamała nas w sprawie Patricka. Kobietka pracuje przy domku, ale nie ma z nią żadnego dialogu. Nie ma też żadnego dialogu z Iglerio, Kiranorem, Wulfgarem i Andre. Byłem też u Akila, który wręczył mi list. O ile dobrze pamiętam, w Globalu w tym momencie Lucy już nie było - leżała martwa w jaskini koło miasta. Udałem się więc tam, by mieć pewność, ale nic tam też nie ma. Moje pytanie jest więc takie? Skoro sprawa wygląda, jak wygląda, to czy mamy więc do czynienia z bugiem, czy też tak ma być. Z góry dziękuję za odp. i nie oczekuję spojleru. Pozdro

P.S. Oczywiście problem dotyczy zadania "Zbrodnia i kara". ;) Przekleiłem to z innego wątku. Możliwe, że gdzieś tam w gąszczu komentarzy jest odpowiedź, ale urosło to tak, że szukałbym za długo. Dzięki za odp. :)


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Dinozaur7 - 09.08.2016

Rozmawiałeś z Xardasem?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Quentin93 - 09.08.2016

Tak. Dobrze, że zostawiłem sobie sejwa. Powtórzyłem wszystko i teraz zadziałało. Pzdr :)


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - damianq14 - 09.08.2016

Hej, olałem drogę Mrocznego Wojownika - przede wszystkim chce wybrnąć z I działu i przejsć grę, drugi raz pewnie zrobię to jako Mroczny :D

Utknąłem w jednym miejscu - jestem strażnikiem miejskim, gadam z Hagenem i on chce klucz ... Generalnie nie mogę zrobić tego zadania póki nie zrobię zadania z mrocznym kultem i tu zaczyna się zgrzyt... Tam gdzie znajduje się topór orka, w nocy znalazłem martwą Lucy z tym nieumarłym paladynem, przeczytałem jej list i zaaktualizowało się zadanie a gdy wracam do miasta i idę do lochu to nie ma tam Iglerio... Jest ktoś w stanie mnie naprowadzić co mogę jeszcze zrobić ?


RE: Mroczny Adept/ Mroczny Wojownik lub Mroczny Mag - Gepsiu - 09.08.2016

Idz do Lorda Andre.