Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w DP - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w DP (/showthread.php?tid=410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - saturas - 10.08.2016

aha ok czyli trzeba wcisnąć jeszcze jakoś dźwignię ok :)


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Goloriado - 10.08.2016

Dżem dobry. Ta skrzynia.... nie pamiętam imienia tego myśliwego ale znany ze sekty ... to znajduje się przy tym jeziorku obok latarni i łódki czy tego jeziora obok orków i tego gospodarstwa obok?

Dżem dobry. To co się zapytam to nie problem z zadaniem ale jakby zaciekawienie związane z zadaniem przy wierzy w DP. No bo są tam 3 kufry zamknięte na klucz, 1 klucz znalazłem i otworzyłem 1 kufer a pozostałych nie mogę. Ten klucz znajduje się w wierzy czy poza nią? Bo gostek co to zadanie zleca nie ma, przynajmniej nie da się go okraść z żadnego.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - XaroN - 10.08.2016

Zadanie z kosturem starca - po "zlokalizowaniu" złodziejaszka dowiaduję się, że jest w Obozie Myśliwych, jednakże nie widzę go tam, szukałem 5 razy, za 6 nawet wyłączyłem obiekty VOB w DX11, niestety, naszego złodzieja tam nie ma. Rozmawiałem z ludźmi, z nikim nie ma nic interesującego do kontynuowania zadania.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Memorius - 10.08.2016

(10.08.2016, 19:28:20)Goloriado napisał(a): Dżem dobry. To co się zapytam to nie problem z zadaniem ale jakby zaciekawienie związane z zadaniem przy wierzy w DP. No bo są tam 3 kufry zamknięte na klucz, 1 klucz znalazłem i otworzyłem 1 kufer a pozostałych nie mogę. Ten klucz znajduje się w wierzy czy poza nią? Bo gostek co to zadanie zleca nie ma, przynajmniej nie da się go okraść z żadnego.

klucze są ale nie da się wszystkich skrzyń otworzyć z marszu - cierpliwości

Nie, w okolicy Opuszczonej farmy i obozu orków.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Goloriado - 10.08.2016

OK, zapamiętam. Bo jest jeszcze teleport to z pewnością i tak znowu zawitam do wierzy, wtedy może coś.......sprawdzić.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Crowney - 10.08.2016

Gdzie przebywa Ariel? Chodziłem po całym obozowisku bandytów w DP. Dodam, że nie ma jej w tej chatce w której była zamknięta w global modzie. Biorę pod uwagę, że nie jest to global mod, a przeznaczenie i lokalizacja NPC może ulec zmianie.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Reyaven - 11.08.2016

U mnie była w tej chatce na prawo od wysokiej wieży, za drzwiami sobie stała. :)
Myślę że raczej nie trudno przeoczyć tą chatkę i ją samą więc może Ci zniknęła albo coś? nie wiem :>


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Crowney - 11.08.2016

W takim razie jej nie ma... wątpie, że przeistalowanie moda coś da.


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Goloriado - 11.08.2016

Dżem dobry. Odnalazłem tą skrzynie w której rzekomo ma być ta przepaska dla Joru, ale jej tam nie ma! Nie ma tej przepaski - otworzyłem ją po dostaniu zadania - a zapisu sprzed jej otwarcia już nie mam. Czy to jakiś błąd przez który nie wykonam zadania?

A przy okazji w sprawie świątyni w DP - aby ją otworzyć to jest potrzebny jakiś przedmiot. Barthos nie ma żadnej kwestii. Czy ten przedmiot znajdę dopiero w pózniejszych rozdziałach czy ukrywa się gdzieś może poza DP?


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Wiśnia - 11.08.2016

(11.08.2016, 17:41:00)Goloriado napisał(a): Dżem dobry. Odnalazłem tą skrzynie w której rzekomo ma być ta przepaska dla Joru, ale jej tam nie ma! Nie ma tej przepaski - otworzyłem ją po dostaniu zadania - a zapisu sprzed jej otwarcia już nie mam. Czy to jakiś błąd przez który nie wykonam zadania?

A przy okazji w sprawie świątyni w DP - aby ją otworzyć to jest potrzebny jakiś przedmiot. Barthos nie ma żadnej kwestii. Czy ten przedmiot znajdę dopiero w pózniejszych rozdziałach czy ukrywa się gdzieś może poza DP?

Co do przepaski daj ss z miejscem tej skrzyni to powiem ci czy to ta xD
Co do świątyni w DP pomyśl świątynia adanosa czym może być otwarta jaki " klucz " jest związany z adanosem


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Goloriado - 11.08.2016

Screena nie zrobię bo jakoś mi nie wychodzą (XD) ale jest to malutka skrzyneczka praktycznie przy wejściu na most prowadzący do orkowego obozu. Z wcześniejszych postów zrozumiałem że to ta skrzynia, poza tym wydawała mi się nieproporcjonalnie mała, miniaturowa. Dodam, że skrzynie otworzyłem przez zainstalowaniem patcha, nie wiem czy to się przyda czy nie.


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Memorius - 11.08.2016

Jak Ahnbael proponował to zadanie to miałem poważne wątpliwości co do jego wartości - ot trywialne znalezienie skrzyni w niemal dokładnie wskazanym punkcie.
Bułka z masłem.
Tymczasem zadanie urasta do rangi epickiego questa nad którym głowi się pół forum w dwóch tematach.
Miazga.  Facepalm


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - saturas - 12.08.2016

Chodzi o zadanie z polowaniem u Torwnia
Gdzie jest boss cieniostworów w globalu był w tym miejscu gdzie się skacze za pomocą akrobatyki ale go tam niema , zwiedziłem już cały jarkendar poza świątynią Adanosa i kryptą Quachodrona i jak dotąd nie znalazłem tego bossa ??


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - Memorius - 12.08.2016

w Jarkendarze nie ma żadnych rzadkich zwierzaków do upolowania
no i nie wiem co tu ma Global do rzeczy - informowaliśmy już nieraz żeby się Globalem nie sugerować


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - saturas - 12.08.2016

(12.08.2016, 06:34:19)Memorius napisał(a): w Jarkendarze nie ma żadnych rzadkich zwierzaków do upolowania
no i nie wiem co tu ma Global do rzeczy - informowaliśmy już nieraz żeby się Globalem nie sugerować

A Upiorny cieniostwór gdzie go szukać ? W dzienniku jest że przebywa w jaskini w odległej części wyspy tam gdzie ruiny pradawnych ? Ale DP i Jarkendar już zwiedziłem ?
Można wiedzieć gdzie znajduje się ten cieniostwór w GD?