Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w DP - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w DP (/showthread.php?tid=410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - kaban3000 - 20.09.2016

Czy po sprzedaniu kostur starca da sie odkupic? czy znika z wyposazenia sprzedawcy? bo przypadkiem chyba sprzedalem go gdzies i teraz nie wiem gdzie...a mi przydalby sie


RE: Legendarne bronie i pancerze - multiquesty - Tituf - 20.09.2016

Kostur jest questowy, a po sprzedaniu raczej znika. Należało go oddać Starcowi.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - kaban3000 - 20.09.2016

tak ale chodzi mi o to ze wyczyscilem jego wieze z demonow i szkieletow i jak pamietam to kostur mi zostawial, czy mnie sie cos pomylilo czy on go na stałe juz zabiera po oczyszczeniu wiezy? bo troche jestem teraz zdezorientowany i szukam po kupcach go..


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Token - 20.09.2016

Jeśli odwiedziłeś go po oczyszczeniu wieży i zakończyłeś zadanie, to on ci powinien ten kostur zabrać. Więc jeśli widnieje w dzienniku jako zakończone, to jest w porządku.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Tituf - 20.09.2016

po oczyszczeniu wieży i zagadaniu o tym - kostur zabiera


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - kaban3000 - 20.09.2016

uff to mi ulzylo bo juz zaczalem panikowac lekko, czyli git to mi zabral bo quest zakonczony mam, dzieki panowie za pomoc


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Maniaks - 20.09.2016

W DP jest takie miejsce, jak się idzie od razu w lewo w górę, gdzie są dwa trolle obok ścierwojadów. Jest tam na tym płaskowyżu obok ścierwojadów znak X na glebie. Po wykopaniu nic tam nie ma. To jakiś błąd?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 20.09.2016

Tylko i wyłącznie twój bo nie poszedłeś do DP w R1.
Info o tym daje jeden z Myśliwych .


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Maniaks - 22.09.2016

Znalazłem kolejne miejsce, niedaleko spalonych chat i Irwina. Taka mała świątynia otwierana za pomocą kominka. Wewnątrz są drzwi za kratami, których to nie mogę otworzyć (w sensie krat). Przełącznik w pochodni otwiera mi klitkę nade mną, w której jest jakiś przełącznik z narysowaną chmurą i burzą. Chodzi o to, by w burzową pogodę to przełączyć? Bo z błyskawicy próbowałem strzelić i nic się nie działo. Samo przełączenie też nic nie powoduje z tego, co zauważyłem. Jakieś sugestie?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - SparrowJacek - 22.09.2016

Szukaj przycisków. To co na nich widnieje nie ma całkowicie znaczenia. W całej piramidce są bodajże 3 przełączniki + kominek.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Maniaks - 22.09.2016

Okej znalazłem. Ale mam jeszcze jedno pytanie, co do tych specjalnych potraw od Hwora. Mogę je zjeść wszystkie, czy któraś z nich będzie potrzebna do jakiegoś zadania?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - SparrowJacek - 22.09.2016

Jedz na zdrowie, ich przyrządzenie jest jedynym questem, potem można się zajadać.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - osiaka112 - 23.09.2016

Witam mam takie pytanie gdzie jest koleś który ukradł kostur starca ? bo w obozie myśliwych nie mogę go znaleźć :)


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Tituf - 23.09.2016

w magazynie, a na straganie obok przełącznik


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Maniaks - 23.09.2016

A można śmiało go zabić, czy jednak lepiej zostawić przy życiu tego całego Galada?