Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w DP - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w DP (/showthread.php?tid=410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Stecek - 04.10.2016

Miecz jest w świątyni którą należy otworzyć pierścieniem tym do Jarkendaru, a świątynia jest za farmą na której jest Bars (p.s. nie wiem jak się oznacza spoilery)
Przepraszam, mój błąd, źle przeczytałem. A więc po lewej od demona wchodzisz za kolumnę, i tam masz drabinę wyżej, i tam używasz kombinacji i masz kufer, ale w tym kufrze masz Młot Adanosa, miecz jest w jednym z ukrytych tam pomieszczeń :} poszukać, postrzelaj z kuszy jak ja.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - damianq14 - 04.10.2016

(04.10.2016, 20:12:40)Stecek napisał(a): Miecz jest w świątyni którą należy otworzyć pierścieniem tym do Jarkendaru, a świątynia jest za farmą na której jest Bars (p.s. nie wiem jak się oznacza spoilery)

Przepraszam, mój błąd, źle przeczytałem. A więc po lewej od demona wchodzisz za kolumnę, i tam masz drabinę wyżej, i tam używasz kombinacji i masz kufer, ale w tym kufrze masz Młot Adanosa, miecz jest w jednym z ukrytych tam pomieszczeń :} poszukać, postrzelaj z kuszy jak ja.

Bo generalnie to przed wejsciem do Światyni spotkałem Poszukiwacza (jestem w III rozdziale) i zabiłem juz demona i wszystkie inne możliwe stworzenia i aktualnie jedna krata mi się zamkneła bo tam można było w nią strzelić a tuż przed nią jest przełącznik kamienny i właśnie jestem w kropce Język


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Stecek - 04.10.2016

Też tak miałem, ale ta krata jest żadnym przeciwnikiem przy przechodzeniu przez tekstury :} biegniesz bogiem w róg tej kraty i już powinieneś być w połowie po drugiej stronie, wtedy albo skaczesz do przodu albo jeden ruch w daną strone


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - damianq14 - 04.10.2016

Jestem za kratą, na środku jest sarkofag z świecącą się w niebieski sposób świeczką, wiszą klatki na ludzi ale mieczyka nie uświadczyłem Smutny


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Lewkooo - 04.10.2016

Bo ten mieczyk jest tam w ukrytym pomieszczeniu a ono otwiera się po przekręceniu kilku pochodni i świeczki.Szukaj dokładnie a znajdziesz :p


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - damianq14 - 04.10.2016

Bo Młot Adanosa już znalazłem, fajnie wygląda aczkolwiek nie wiem czy w tej samej krypcie jest ten miecz dla zakonu


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Lewkooo - 04.10.2016

Tak jest tam tak jak pisałem już wcześniej.Ale w ukrytym pomieszczeniu.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Stecek - 04.10.2016

A aby otworzyć to tajemne pomieszczenie musisz przesunąć 3 pochodnie w świątyni, podpowiem, że są 3


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Lewkooo - 04.10.2016

I jeszcze świeczkę bodajże.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - damianq14 - 04.10.2016

Przesunąłem jedną w sali po lewej(na dole) zgaszoną pochodnię, następnie na końcu dużej sali po lewej stronie statuły jest kolejna zgaszona pochodnia a na górze na stole gdzie leży miecz i świeci się czerwona świeca też można coś "przełączyć"


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Lewkooo - 04.10.2016

Była odpowiedź na pierwszych stronach tego tematu...Tak tam można coś przełączyć i jest jeszcze jedna nad wejściem.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Stecek - 04.10.2016

Jeszcze jedna z pochodni jest trochę wcześniej przed główną salą, jednakże trzeba użyć animacji wspinania się.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - dawidos - 09.10.2016

Nie mogę nigdzie znaleźć klucza do otworzenia skrzyni w bibliotece wieży starca, tak samo do skrzyni za kratą. Można je otworzyć w R1? Czy po prostu jeszcze klucza nie znalazłem?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 09.10.2016

są toi klucze questowe , które uzyskuje się na określonych etapach wykonania pewnych zadań


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Wiśnia - 13.10.2016

(09.10.2016, 17:12:09)dawidos napisał(a): Nie mogę nigdzie znaleźć klucza do otworzenia skrzyni w bibliotece wieży starca,
cóż życzę powodzenia w odgadnięciu który to klucz :)