Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w DP - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w DP (/showthread.php?tid=410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Stecek - 13.10.2016

(09.10.2016, 17:12:09)dawidos napisał(a): Nie mogę nigdzie znaleźć klucza do otworzenia skrzyni w bibliotece wieży starca, tak samo do skrzyni za kratą. Można je otworzyć w R1? Czy po prostu jeszcze klucza nie znalazłem?

Ma to powiązanie z pewnym questem ,,Skrzynie i klucze" na ogół dostępnym od drugiego rozdziału, wystarczy, że w 2 rozdziale sprawdzisz dokładnie czy nikt nie ma nowych questów z miasta c;


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Wiśnia - 13.10.2016

(13.10.2016, 17:20:25)Stecek napisał(a): Ma to powiązanie z pewnym questem ,,Skrzynie i klucze" na ogół dostępnym od drugiego rozdziału, wystarczy, że w 2 rozdziale sprawdzisz dokładnie czy nikt nie ma nowych questów z miasta c;
on nie o tej skrzyni Język


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Stecek - 13.10.2016

,,tak samo do wieży za kratą" ekhem


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Wiśnia - 13.10.2016

a no tak myslałem że ci chodzi o tą w bibliotece


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - evospeed - 16.10.2016

Jeśli Ci chodzi o złodziejaszka tego kosturu który należał do Starca to musisz znaleść handlarza, który ma magazynek w swoim ''sklepie'', straganie otworzyć go i pociągnąć za dzwignie, która się w nim znajdeju. Wychodzisz na zewnątrz i masz otwarte okno, które wcześniej były zamknięte za pomocą krat. Wchodzisz do środka zbierasz łupy z ziemi i z skrzynek. Wchodzisz na górę po skrzynkach. Masz gościa zagadujesz z nim po czym obijasz mu mordkę.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Maniaks - 19.10.2016

Mam problem z zadaniem Rozbitek, tak jak wcześniej pewien kolega. Idę z nim do obozu myśliwych, zaczepia mnie strażnik na wejściu, ale niestety sam Steve już się do mnie nie odzywa. Latam po całym obozie i nic. Może dialog uruchamia się w konkretnym miejscu. Pytanie do Was, jakim, jeśli takowe jest?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - maciek456 - 19.10.2016

Dialog uruchamia się w bramie do obozu


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Maniaks - 20.10.2016

Czy w obozie bandytów są jakieś zadania? Jest sens tam wpaść z pancerzem bandytów czy po prostu wyrżnąć ich wszystkich w pień? Bo jak wszedłem "incognito", to nagle część z nich rzuciła się na Ariel i ją zatłukli.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Tituf - 20.10.2016

Można ich wyciąć.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 20.10.2016

Wejście w pancerzu bandyty do obozu bandytów powoduje ,że Ariel automatyczne uznaje nas za jednego z nich i w przypadku rozmowy atakuje. Wówczas bandyci ją zabijają.
Śmierć Ariel jest uwzględniona w ramach Konsekwencji w drugim zakończeniu zadania "Cudowna Ariel".


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Garath1313 - 30.10.2016

Mam pytanko o Świątynie w DP.
Znalazłem "Młot" i w ukrytym pomieszczeniu "wykopałem" miksturkę, jedna z dzwigni dała mi mieszek i otworzyła dzwi powrotne - czy to wszystko w tej lokacji ?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 30.10.2016

Tak , jest tam jeszcze pewien bardzo istotny questowo przedmiot.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Garath1313 - 30.10.2016

Trochę to trwało ale jest, wymagania robią wrażenie (mam 66 siły) :>


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 30.10.2016

tych wymagań  nigdy nie spełnisz rzecz jasna, bo to nie jest przewidziane w fabule gry


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - regularnydebil - 01.11.2016

róg mysliwski wiem gdzie był w globalu dlatego pytam czy chociaz dobrze kombinuje szukając wejścia do tej kopalni?