Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w DP - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w DP (/showthread.php?tid=410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 01.11.2016

To nie Global PL.
Tu rogu nie ma w kopalni.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Draco - 01.11.2016

Myśliwy podpowiedział Ci gdzie masz go szukać - związek z bandytami, rusz zadanie z pewną miłą Panią a róg wpadnie Ci w ręce.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Maniaks - 02.11.2016

Kolega wyżej pisze, że w pomieszczeniu z dźwigniami znalazł miecz, mieszek oraz miksturkę. U mnie w wygląda to tak, że nad "iksem" jest miksturka, którą po prostu można podnieść "z sufitu", po użyciu pierwszej dźwigni pojawia się ten istotny dla Mrocznego Zakonu miecz, a po użyciu drugiej spada jeszcze mieszek i zamykają mi się drzwi, których później nie potrafię otworzyć.

I teraz zastanawiam się po prostu, czy nie zabrać mikstury oraz miecza i zabrać się stamtąd w cholerę? Na co mi ten mieszek ze złotem?

Hmm.. a może ta ściana po strzeleniu w nią z kuszy nie powinna się otworzyć? Bo właśnie w taki sposób otworzyłem tę ścianę. Ogólnie rzecz biorąc to sprawa wygląda tak. Pierwsze co zrobiłem, bo wbiłem do tamtego pomieszczenia, strzeliłem w ścianę, przesunąłem drugą dźwignię po prawej stronie, po czym spadł mieczyk. Zabrałem go, wybiłem całą świątynię (na demona wykorzystałem te kolce nad skrzynią). W jednym z pokoi jeszcze pojawił się przełącznik kamienny po strzeleniu w mechanizm otwierający kraty. Jednak nie używałem go, bo zamyka mi kraty do tamtego pierwszego pomieszczenia, z którego zabrałem to ogniste ostrze. Dodatkowo znalazłem jeszcze trzy pochodnie, które przełączyłem, ale nie stwierdziłem, aby coś się zmieniło.

Czy ma tu znaczenie jakaś kolejność czy jak? Bo generalnie mam wszystko, co potrzebuję ze świątyni (tę skrzynię wiszącą też ogarnąłem za pomocą przełączników na "wyższym piętrze" tej świątyni).


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Maniaks - 07.11.2016

Kolejne pytanie. Do tej kopalni z nadzorcą można dostać się od strony Górniczej Doliny. Jeśli dobrze rozumuję, to przez Opuszczoną Kopalnię. Przeszedłem całą, wyszedłem w Dolinie Przodków, ale niestety kraty te pierwsze mi się nie otwierają, chociaż znalazłem przełącznik. Chyba, że to nie od tego przełącznik.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Jonxx - 07.11.2016

W tej części kopalni jest wiele przełączników. Służą one do otwarcia skarbca tam gdzie był Nadzorca. Prawdę mówiąc nie pamiętam jak się te kraty otwierało, choć nie miałem z tym problemu.
W każdym razie po prostu poszukaj dobrze.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - I'm weak. - 09.11.2016

Mam pytanie odnośnie kopania kilofem przy X'ach w DP, czy jest z tym związane jakieś zadanie? Jest jakaś mapka ze wszystkimi takimi miejscami? Czy mogę sobie po prostu rozkopywać je kiedy tylko je znajdę?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Lewkooo - 09.11.2016

Tak na spokojnie sobie je rozkopuj.A co do mapy chyba nie ma takiej,ale tego nie jestem pewny.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dynamind - 09.11.2016

Przypomni ktos gdzie mniej wiecej Wojbora znajde ?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Lewkooo - 09.11.2016

Wojbor był bodajże na którejś z farm w Khorinis. Nie pamiętam już ale wydaje mi się,że jest na farmie Bengara ewentualnie Onara


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Token - 09.11.2016

(09.11.2016, 16:57:45)Widzewiak napisał(a): Przypomni ktos gdzie mniej wiecej  Wojbora znajde ?

A mógłbym wiedzieć a propos czego to?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dynamind - 09.11.2016

(09.11.2016, 17:55:34)Token napisał(a):
(09.11.2016, 16:57:45)Widzewiak napisał(a): Przypomni ktos gdzie mniej wiecej  Wojbora znajde ?

A mógłbym wiedzieć a propos czego to?

Toporek oddałem w obozie mysliwycj od Hm Ursuli ?pewnemu drwalowi i mam wpis zeby pogadac wlasnie z Wojborem na ten temat


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 09.11.2016

Wojbor nie ma nic wspólnego z zadaniem dotyczącym topora drwala.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dynamind - 10.11.2016

(09.11.2016, 22:27:14)Memorius napisał(a): Wojbor nie ma nic wspólnego z zadaniem dotyczącym topora drwala.

To po co jest napisane by znim pogadac ? Nie to ze sie czepiam tak tylko pytam :)


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 10.11.2016

Nigdzie tak nie jest napisane przy okazji tego zadania. Wojbor ma związek z zadaniem swojego brata Izbora.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dynamind - 10.11.2016

(10.11.2016, 06:40:08)Memorius napisał(a): Nigdzie tak nie jest napisane przy okazji tego zadania. Wojbor ma związek z zadaniem swojego brata Izbora.

No jakos tak , zwracam honor , w kazdym bądź razie zaczęło sie od toporka :p