Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w DP - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w DP (/showthread.php?tid=410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 10.11.2016

I skończyło oddaniem go właścicielowi wpisem
"Topór drwala Baromira trafił w końcu do właściciela. Chyba jednak lubię pomagać ludziom."


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dynamind - 10.11.2016

(10.11.2016, 07:44:45)Memorius napisał(a): I skończyło oddaniem go właścicielowi wpisem
"Topór drwala Baromira trafił w końcu do właściciela. Chyba jednak lubię pomagać ludziom."

Mam wpis w tym zadaniu aby pogadac jeszcze z Wojomirem , nie chce sie kłócic , po prostu mam tak napisane ,nie wiem nie wnikam nie znam sie , może coś zjebaem po drodze , nie ważne , miłego dnia życzę wszystkim :)


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 10.11.2016

masz zapewne wpis
"Miła dziewczyna. Pozostało mi tylko oddać topór Baromirowi.");
czyli po prostu nie oddałeś mu topora aby zakończyć zadanie


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dynamind - 12.11.2016

Witam , mam pytanko , otóż mam wpis by poczekac kilka dni i udac do latarni do Pita po nagrode , niestety czekam i czekam i zero reakcji , zadanie nazywa sie nieumarli w latarni , ile czasu musze czekac na Pita i nagrode od niego ?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Michał - 12.11.2016

Wpierw wypadałoby otworzyć wejście do latarni i oczyścić ją z nieumarłych, którzy zalęgli w tym miejscu. Pit powinien w takiej sytuacji obserwować wody na szczycie swego miejsca pracy.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dynamind - 12.11.2016

Ok dziękuje za podpowiedz , a jakas delikatna rada jak te dzrwi do latarni otworzyc.? Bo krece kolowrotem i nic
Dobra mam znalazlem sposob

W magazynie u mysliwych na strychu znalazłem wajche , jakis pomysł co otwiera/podnosi ?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 14.11.2016

a zadanie "Kostur Starca" na jakim masz etapie?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dynamind - 14.11.2016

Pokonałem osobnika na strychu , zabrałem mu kostur i teraz mam zadanie wyczyscic wieże starca ze szkieletów


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 14.11.2016

Ta wajcha podnosi drzwi do magazynu żeby można był z niego wyjść po pokonaniu Galada.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dynamind - 14.11.2016

Potrzebuje podpowiedzi do zadania nocne wyprawy w jakim rejonie szukac Granta ? Jakos dualogu zapomnialem a latam po dolinie i nie moge go trafić


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Jonxx - 14.11.2016

Jest przy tylnym wyjściu z obozu myśliwych. To właściwie należy to innego tematu, ale w sumie jeszcze o tym nie wiesz. :>


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Maniaks - 16.11.2016

Może ktoś powiedzieć, w którym rejonie szukać tej przepaski Joru? Na bagnach w GD znalazłem przepaskę nowicjusza i domyślam się, że ta jest dla Lutero. A ta dla Joru? Dialog przeprowadziłem bardzo dawno, a dalej Jej nie mam i nie mam pomysłu, gdzie szukać, chociaż przeleciałem prawie wzdłuż i wszerz DP (poza wieżami).


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 16.11.2016

w skrzyni tuż za Opuszczoną Farmą jeśli wyjdziemy bramą w kierunku Obozu Orków w stronę rzeki


RE: Problemy techniczne - Valentinochlebiwino - 16.11.2016

Witam.
Mój problem wiąże się z zadaniem od Irwina pozbycia się szczurów pustynnych z okolicy. Otóż nie zrespiło się to stado które było niedaleko tego cieniostwora (przynajmniej w Globalu tam było z tego co pamiętam) były tylko luzem szczury miedzy panterą aligatorami itp. To mój pierwszy taki problem podczas grania, żadnych kodów nie uzywam, żaden NPC nie zniknął mi itd.
Hmm, wczytałem save przed pobraniem zadania i też ich nie ma. Czyli mam rozumieć że błąd powstał na etapie przechodzenia z Korinis do DP?
Mam kilka starych zapisów niestety są one już po wejściu do DP.


RE: Problemy techniczne - Memorius - 16.11.2016

Kogo nie ma?
6 szczurów insertujących się w dialogu? 
Co tu ma Global do rzeczy?
Zapomnij o Global. Zapomnijcie w końcu kurwa o Global.
Praktycznie nie mal każde zadanie z Global jest w G2 P skonstruowane inaczej.
Idź po wzięciu zadania na tereny pustynne zabij 6 szczurów pustynnych i wróć do zleceniodawcy.