Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w DP - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w DP (/showthread.php?tid=410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Wodny Krąg - Lewkooo - 30.11.2016

Tak jedna z nich jest tam.W tej sali z filarami.


RE: Wodny Krąg - Dynamind - 30.11.2016

(30.11.2016, 15:23:07)Lewkooo napisał(a): Tak jedna z nich jest tam.W tej sali z filarami.

W tej z filarami znalazłem , nad drzwiami byla , jedna w pomieszczeniu , jedna na scianie kolo rycerza , zoztala ostatnia , czy chodzi o tą na scianie przy wejsciu do swiatyni ?bo tylko ta sie nie pali , a nie moge jej przekrecic ,czy o jescze inna chodzi co nie moge znaleźć


RE: Wodny Krąg - Token - 30.11.2016

Jeśli nie możesz z nią wejść w interakcję to znaczy, że to nie ta. Podpowiem - poszukaj wyżej.


RE: Wodny Krąg - Lewkooo - 30.11.2016

Nie tam napewno nie ma.A świeczuszka przekręcona? :>


RE: Wodny Krąg - Dynamind - 30.11.2016

(30.11.2016, 15:29:56)Lewkooo napisał(a): Nie tam napewno nie ma.A świeczuszka przekręcona? :>

Wszystkie 3 przekrecone


RE: Wodny Krąg - Lewkooo - 30.11.2016

Świeczuszka,a nie pochodnia... :>


RE: Wodny Krąg - Dynamind - 30.11.2016

(30.11.2016, 15:33:14)Lewkooo napisał(a): Świeczuszka,a nie pochodnia... :>

Swieczka powiadasz , no nie świeczek nie ruszalem :)

Poszło , widze że ,,wajchów jak mrówków " , teraz sie jazda widze zaczyna :))


RE: Wodny Krąg - Lewkooo - 30.11.2016

Można tak powiedzieć,aczkolwiek jest to łatwiejsze niż się wydaje :>


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Koper - 02.12.2016

Witam, chciałbym prosić o jakąś wkskazówkę odnośnie lokalizacji złodzieja kostura, którego mam odnaleść na proźbę Starca, wiem że ukrywa się w jednym z domów w Obozie Myśliwych jednak mimo poszukiwań, odnalezienia przez przypadek dziwnego pokoiku na strychu karczmy, i przepytaniu myśliwych nie znalazłem go.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Tituf - 02.12.2016

To stary magazyn Myśliwych. Poszukiwania rozpocznij jednak na pobliskim straganie...


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Koper - 03.12.2016

Szczerze mówiąc zaczełem szukać na straganie ale nie znalazłem żadnej podpowiedzi która by mnie nakierowała na to że to ten stary magazyn, zirytowany tym że nic nie znalazłem, uznałem że oleję te zadanie, bawiąc się dalej w obozie podszedłem do tej strzelnicy przy magazynie by sobie postrzelać z kuszy czekając na natchnienie odnośnie tego zadanie XD Ku mojemu zdziwieniu gdy pierwszy bełt minął tarczę i trafił w kratę w oknie magazynu te się otworzyły i mogłem się dzięki temu dostać do środka i znaleść złodzieja Język i tu moje pytanie czy robiąc to w ten sposób mogłem popsuć w jakiś sposób zadnie, te albo następne ? No i czy to tak miało być z tym dostanie się do magazynu ? I kolejne pytanie czemu przy otwieraniu tych krat czy drzwi w budynkach w majątku ziemskim w DP słychać odgłosy zwierząt ?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 03.12.2016

(03.12.2016, 11:57:28)Koper napisał(a): I kolejne pytanie czemu przy otwieraniu tych krat czy drzwi w budynkach w majątku ziemskim w DP słychać odgłosy zwierząt ?
nie wiem
zapytaj MaGotha jak wbije na forum kolejny raz

(03.12.2016, 11:57:28)Koper napisał(a): i tu moje pytanie czy robiąc to w ten sposób mogłem popsuć w jakiś sposób zadnie, te albo następne ? No i czy to tak miało być z tym dostanie się do magazynu ?
zagraj i się przekonaj czy zadziała w tej sytuacji trigger po rozwiązaniu sprawy z Galadem
generalnie istnieją/istniały pewne "podwójne" możliwości otwarcia czegoś w zenie DP, ale tylko te "prawidłowe" logicznie opcje dają pełną gwarancję uniknięcia bugów


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Koper - 03.12.2016

Galad podczas rozmowy uznał że mnie zaatakuje, po jego pokonaniu za pierwszym razem gdy kostur wypadł mu z rąk po śmierci wleciał między tekstury i nie dało się go podnieść, za drugim wszystko było ok. Kostur też zaniesiony do Starca i tu także żadnych problemów, więc chyba wszystko jest ok.
PS.Próby zamknięcia krat nic nie dały.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 04.12.2016

To działa tak. że kraty opadają gdy się jesteśmy w środku i od wewnątrz po załatwieniu sprawy z Galadem otwieramy je specjalną dźwignią na strychu.
Każda inna opcja to bug triggerów.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Tituf - 04.12.2016

Tylko sprostuję, kraty już nie podniesiemy po ich opadnięciu. Dźwignia służy do ujawnienia skrytki z kluczem.