Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w DP - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w DP (/showthread.php?tid=410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dota - 28.12.2016

Wejdzie. Przecież on się po prostu przeteleportuje do swojego nowego waypointa. A fabularnie to też da się wytłumaczyć. W końcu mógł otworzyć te drzwi i je potem zamknąć z powrotem. :)


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 28.12.2016

Sorry panowie, ale każda gra posiada swoją osnowę logiczno- skryptową.
Skrypter i scenarzysta nie jest w stanie przewidzieć tego, że gracz wymiecie pół planszy deszczem ognia , a potem będzie zadawał pytania "jak otworzyć i gdzie jest" gdy realnie zaburzył logikę działania triggerów i skryptowych akcji teleportacyjnych.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dota - 28.12.2016

Ale przecież on nic nie zbugował chyba, tylko nie znalazł tego przełącznika ukrytego. Kołowrót przecież sam w sobie nie otwierał tych drzwi.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 28.12.2016

Nie o to chodzi.
Wystąpił przypadkowy celny strzał.
Skąd gracz wie, że na wyższych partiach latarni nie ma więcej szkieletów bez otwierania drzwi?
Taki akurat głupi przypadek, ze są trzy szkielety i te trzy dosięga  jakiś czar.
Głupi przypadek, nielogiczne pytania.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dota - 28.12.2016

No w sumie racja, nie pomyślałem o tym.
Tak czy siak starałem się tylko powiedzieć, że tak się da zrobić i gra sama w sobie nie powinna się skrzaczyć z tego powodu - a przynajmniej tak mi się wydaje.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 28.12.2016

Nie zepsuje się, otwarcie drzwi daje dostęp do Pita.

Natomiast proste i logiczne jest, że gracz otrzymuje zadanie oczyszczenia latarni, widzi zamknięte drzwi, znajduje sposób ich otwarcia , otwiera, włazi do środka , likwiduje szkielety, melduje zleceniodawcy,że latarnia jest pusta i patrzy jak sobie Pit idzie do latarni - (IDZIE a nie teleportuje) mając info że mamy przyjść po nagrodę za kilka dni.
odwiedza się go  w latarni na drugi, trzeci dzien uzyskuje podziękowania i nagrodę.
To chyba nietrudne, prawda?
Każda inna akcja to to samo, co jebanie jeża bez lejka.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - revynar - 30.12.2016

Wykonuję zadanie "Demony przeszłości" i mam jeden problem, bo nie mogę znaleźć Pana Udręki który wg. mojego myślenia powinien znajdować się w świątyni w DP, ale nie ma go tam. Nie wiem czy źle to zinterpretowałem czy mam jakiś błąd?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Parmez - 07.01.2017

#Historia Doliny Przodków

Witam. Mianowicie po znalezeniu na cmentarzu tabliczki oraz odczekaniu 3 dni mag mowi ze mam odnalezc miecz "Ogniste Smocze Ostrze Chaosu". Miecz zdobylem juz wczesniej i tetaz jest problem ze nia ma z typem zadnego dialogu... Moze musze przed nim z kims jescze pogadac? Czy juz po zadaniu?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 07.01.2017

Pomijając to, że tego zadania nie robi się w R4 tylko w R1-R2.
To gdzie masz ten miecz?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Parmez - 07.01.2017

W ekwipunku.... wiecie co. Odinstalowałem biorę zeszyt ściągam najnowszą wersję i zaczynam od nowa. Może zrobię poradnik przy okazji jak będę pisał w zeszycie zadania itd. Idę tym razem w Magów Wody. Niestety mam dość już wykonywania zadań których nie da się wykonać bo za szybko doszedłem do IV rozdziału =)


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Memorius - 07.01.2017

(07.01.2017, 17:20:04)Parmez napisał(a): Odinstalowałem biorę zeszyt ściągam najnowszą wersję i zaczynam od nowa.
no i to jest podejście prawdziwego wojownika! OK


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - darkoriat - 17.01.2017

(Myślę że pytania te nadają się do tego działu :) )
1.Zadanie "Topór Bromira" rozmawiałem z tym typem co jest obok Buster'a , mimo to nawet po pobiciu go nie mogę otrzymać topora, gdzie go szukać ?
2.Gdzie szukać przyjaciela dla Uka-Chaka?
3.Jak pomoc Rumbor'owi w zadaniu "Ogień w kuźni"


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Token - 17.01.2017

(17.01.2017, 12:18:03)darkoriat napisał(a): 1.Zadanie "Topór Bromira" rozmawiałem z tym typem co jest obok Buster'a , mimo to nawet po pobiciu go nie mogę otrzymać topora, gdzie go szukać ?
A rozmawiałeś wcześniej z Ursulą? Arenda się nie bije, tylko wykupuje. Polecam wczytać
Cytat:2.Gdzie szukać przyjaciela dla Uka-Chaka?
Kojarzysz może jakiegoś innego przyjaznego ci, gadającego orka? Powinieneś.
(17.01.2017, 12:18:03)darkoriat napisał(a): 3.Jak pomoc Rumbor'owi w zadaniu "Ogień w kuźni"
Który rozdział i jaka gildia?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - darkoriat - 17.01.2017

1. Tak , rozmawiałem wcześniej z Ursulą,
2. Chodzi o tego z wolnej kopalni ?
3. Rozdział 1 , myśliwy


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Tituf - 17.01.2017

Rozmawiałeś o toporze i co musisz teraz mu przynieść? Co chciał?