Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w DP - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w DP (/showthread.php?tid=410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Myśliwy /Łowca Orków (nieoficjalnie) - kudlinskaa - 31.01.2017

Dobra, wiem, że było, ale łażę i nie moge znaleźć tego waypointa Artura i Ariel..


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Makku - 20.02.2017

Cześć, nie wiedziałem w którym temacie napisać gdyż zadanie brane jest z DP, a konkretnie problem mam w Khorinis, jednak chyba mimo wszystko jest to odpowiedni temat. Mam problem z zadaniem "Pensja latarnika", i odszukaniem księgi kasowej poprzedniego gubernatora. Jestem ślepy/głupi, czy rzeczywiście jest jakoś porządnie schowana? Dodam, że używałem funkcji szukaj i nie znalazłem na forum nic na ten temat :/


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Tituf - 20.02.2017

Spróbuj ze Złodziejami pogadać w miejskich kanałach.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Klimek - 02.04.2017

Nie wiem dlaczego za pierwszym graniem udało mi się znaleźć Daninę Baal Tyona, a tym razem przeczesuję Opuszczoną Kopalnię po raz trzeci i nie mogę się na nią natknąć. Czy ktoś mi przypomni gdzie dokładnie się znajduje? Chyba, że jest w zamkniętej skrzyni, to nie ma tematu.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Lewkooo - 02.04.2017

(02.04.2017, 15:11:48)Klimek napisał(a): Nie wiem dlaczego za pierwszym graniem udało mi się znaleźć Daninę Baal Tyona, a tym razem przeczesuję Opuszczoną Kopalnię po raz trzeci i nie mogę się na nią natknąć. Czy ktoś mi przypomni gdzie dokładnie się znajduje? Chyba, że jest w zamkniętej skrzyni, to nie ma tematu.

Z tego co pamiętam to można było ją znaleźć obok królowej pełzaczy.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Tihako - 15.04.2017

Odwiedziłem obóz bandytów przed rozmową z Arturem, kiedy wszedłem do obozu zobaczyłem, że Ariel walczy z bandytami, szybko zginęła. Nie mam żadnego dialogu z Arturem, że Ariel nie żyje, misja jest zepsuta?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Lewkooo - 15.04.2017

(15.04.2017, 16:22:27)Tihako napisał(a): Odwiedziłem obóz bandytów przed rozmową z Arturem, kiedy wszedłem do obozu zobaczyłem, że Ariel walczy z bandytami, szybko zginęła. Nie mam żadnego dialogu z Arturem, że Ariel nie żyje, misja jest zepsuta?

Tak jest zepsuta to nie ulega wątpliwości. Wczytaj sobie wcześniejszy zapis.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Dinozaur7 - 15.04.2017

Ariel powinna być ,,odgrodzona'' od bandytów - Czyż nie?


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Tihako - 15.04.2017

Gdy rozgrywałem poprzednią rozgrywkę była zamknięta, teraz jednak była na wolności od razu, gdy wszedłem do obozu.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Jonxx - 15.04.2017

U mnie tak się działo gdy z ciekawości wszedłem do obozu bandytów w ich zbroi. :) Musisz cofnąć się do zapisu zanim tam wszedłeś.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - syngromu88 - 11.06.2017

Ja mam jeszcze gorszy problem.
Gram Magiem Ognia.
Palę wszystkich bandytów, a rabusiów częstuję kilkoma razami kosturem.
Po czym sprawdzam obóz, otwieram skrzynie, a Ariel ani śladu.
Jest kilka zamkniętych budynków do których nie mogę otworzyć drzwi, ale wątpię żeby tam była.
Po raz kolejny wczytuję wcześniejszy save (przed atakiem na obóz) i dalej sytuacja wygląda tak samo.
Co jest nie tak?

Jakby ktoś miał problem...
Ariel można znaleźć w 1 budynku po prawej stronie wieży.
Trzeba tylko pobawić się zamkiem w drzwiach :)


RE: Łowcy Nieumarłych - zdzislawpetara - 17.06.2017

gdzie znajde goscia co ukradł kostor starcowi? obleciałem juz wszystkie domy i cały oboz i nie moge go znalezc


RE: Łowcy Nieumarłych - Lewkooo - 17.06.2017

(17.06.2017, 22:53:09)zdzislawpetara napisał(a): gdzie znajde goscia co ukradł kostor starcowi? obleciałem juz wszystkie domy i cały oboz i nie moge go znalezc

Znajdziesz go w magazynie - to ten wielki budynek obok Nicolaia. A magazyn możesz otworzyć za pomocą dźwigni, która też jest obok Nicolaia.


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - zdzislawpetara - 22.06.2017

witam mam kolejny problem. jestem w świątyni w DP wybiłem już wszystkie szkielety, zdobyłem młot Adanosa przesunąłem 4 dźwignie (nad wejściem, w pomieszczeniu na lewo pod koniec sali, na ścianie przy ołtarzu gdzie są czarne perły <tez nie co z lewej strony> i na stole na gorze) z tego co się domyśliłem to powinno mi się otworzyć przejście w ścianie w pomieszczeniu po prawej stronę (patrząc oczywiście na przod od wejscia do swiatynii). Jest jeszcze jakas dzwignia, którą muszę naciśnąć czy po prostu buga dostałem?
*wczytałem 2 razy save zeby jeszcze raz to samo zrobic ale nic nie pomoglo


RE: Zadania poboczne w Dolinie Przodków - Tituf - 22.06.2017

a pomieszczenie pierwsze z lewej z wysuniętym przełącznikiem pewnie też masz? i ołtarzyk przy posągu?