Drużyna Spolszczenia
Zadania poboczne w DP - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania poboczne w DP (/showthread.php?tid=410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Soczewicanazimno - 05.08.2016

Witam, czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie znajdę klucz do skrzyni w wieży Starca (tej za dużą kratą ) ?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Dinozaur7 - 05.08.2016

Jej chyba teraz nie otworzysz.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - SparrowJacek - 06.08.2016

Hej, mam pytanie... otóż znalazłem drogę do wież mgły(chyba to one, tak czy siak wieże w pustynnej-północnej części DP) w R1. Części tej nie ma na mapie i w dzienniku mam zapisane, że powinienem je zbadać "w przyszłości". Czy mogę tu być w tym rozdziale, czy też znalazłem jakąś lukę i może to zaważyć na mojej dalszej przygodzie i powinienem się zmywać stamtąd?

Btw doszedłem tam skacząc z obozu bandytów w miejsce gdzie jest kilka zębaczy obok windy, a potem już droga jest prosta.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Michał - 06.08.2016

Również odnalazłem tę drogę w czasie mojej rozgrywki Klubowej drogi Jacku. Niestety, nie powinieneś tam teraz przebywać. Jedyna słuszna droga jest zablokowana i powinieneś się tam udać dopiero wtedy, kiedy fabuła pozwoli ci uaktywnić normalne przejście. W innym wypadku możesz zbugować sobie rozgrywkę.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - SparrowJacek - 06.08.2016

Dzięki wielkie za odpowiedź! Sama obecność na zewnątrz wież i pokonanie kilku topielców nie powinno żadnych skryptów mam nadzieję uruchomić, więc nie muszę wracać do poprzedniego zapisu, prawda? Czy też dla bezpieczeństwa lepiej to jednak zrobić?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Dota - 06.08.2016

Raczej nie powinna, ale tam są gdzieś takie timery, które uaktywniają się po wejściu i nie wiem dokładnie gdzie się znajdują, więc na Twoim miejscu dla bezpieczeństwa wróciłbym się jednak z zapisem.
Tym bardziej, że fabularnie nie powinieneś móc się tam jeszcze dostać i te topielce, które zabiłeś mogą się obrazić, że zginęły szybciej niż powinny. A z topielcami nie ma żartów!


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Michał - 06.08.2016

Powiem tak. Nie mogę ci dać żadnej gwarancji, że coś się uszkodzi albo nie. Sama modyfikacja nie przewiduje, abyś się tam aktualnie znajdował i zdobywał ponadprogramowe doświadczenie albo przedmioty. Najlepiej będzie, jeśli wczytasz rozgrywkę przed eksplorowaniem tego terenu.


RE: Zadania Poboczne - Problemy - SparrowJacek - 06.08.2016

Pozwólcie, że zapytam w tym temacie, gdyż "pytania o rozgrywkę" są aktualnie zamknięte.

Czy jeśli planuję grać najemnikiem, to mogę spokojnie wyrżnąć w pień w R1 tę grupkę orków w Dolinie Przodków? Czy może dostanę kiedyś ulu-mulu np i okaże się, że można tam spotkać jakiegoś kulturalnego orka, który byłby bardzo smutny gdybym wypruł mu bebechy nie dając szansy się wysłowić?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Tituf - 06.08.2016

Tam nie ma takich kulturalnych...


RE: Zadania Poboczne - Problemy - patoxxx - 06.08.2016

Wykonuję teraz zadanie "Historia doliny przodków" i tu moje pytanie Język jak wejść do tej swiatyni? Albo skąd wziąć przedmiot potrzebny do otwarcia?


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Tituf - 06.08.2016

kompletny klucz do portalu (MW) potrzebny


RE: Zadania Poboczne - Problemy - patoxxx - 06.08.2016

Wiem ze jest jakis klucz potrzebny ale jak zdobyć albo zacząć poszukiwania bo ten mag nic nie mówił


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Tituf - 06.08.2016

xD
złóż klucz do Jarkendaru


RE: Zadania Poboczne - Problemy - Memorius - 06.08.2016

jaki Klucz?
do tego zadania jest potrzebna tabliczka a nie klucz


RE: Zadania Poboczne - Problemy - patoxxx - 06.08.2016

Aha xD dobra dzięki ale to musze juz dołączyć do gildii Język mam nadzieję że 17lvl wystarczy

To w końcu co potrzeba xD?