Drużyna Spolszczenia
Zadania Magnata/Gubernatora - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania Magnata/Gubernatora (/showthread.php?tid=417)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Hexados - 05.12.2020

Próbowałem przestudiować wątek, ale nie mogłem dojść do ładu i składu. Lojalni słudzy, brakuje mi jedynie kucharza, żeby mieć kucharza muszę wykonać questa Ludzie z Górniczej Doliny. Patrząc na warunki widzę, że brakuje mi jedynie questa Upadek Gubernatora, którego nijak nie złapałem w trakcie rozgrywki. Czy to zadanie uzależnione od rozdziału? Jeśli nie, to jak powinienem je zacząć (liczę na podpowiedź, niekoniecznie odpowiedź)


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - N1kX - 05.12.2020

Kucharz Omid (najpierw rozmowa z Balanem)
Moim zdaniem w tym temacie jest Opis przejścia tego zadania.


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Hexados - 05.12.2020

(05.12.2020, 18:39:48)N1kX napisał(a): Kucharz Omid (najpierw rozmowa z Balanem)
Moim zdaniem w tym temacie jest Opis przejścia tego zadania.

Rozmawiałem z kucharzem, ten oddelegował mnie do drugiego kucharza, stamtąd idę do Arto. Arto wyraźnie mówi, że dopóki zamek nie będzie jego nic z tego. Z Garingorem nie mam żadnej innej opcji (mam wszystkich pracowników poza kucharzem). Żeby Arto puścił mi kucharza, muszę mieć wykonane Ludzie z Górniczej Doliny, a tego questa nie dostałem. Chyba, że chodzi o to zadanie gdzie mamy wymianę korespondencji Arto-Thorus, to to robiłem. Gdzieś w temacie pisało, że warunkiem zaistnienia zadania jest wykonanie Upadku Gubernatora, a tego zadania nie zainicjowałem i do tego odnosi się moje pytanie, jak to zrobić?


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - N1kX - 05.12.2020

W 5R


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Klimek - 05.12.2020

Co sie wydarzy jeśli nie zgodzimy się pomóc Arto? Będziemy świadkami jakichś wydarzeń czy po prostu stracimy questa i kilka punktów exp i gra będzie toczyc się dalej?


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - N1kX - 06.12.2020

(05.12.2020, 20:23:55)Klimek napisał(a): Co sie wydarzy jeśli nie zgodzimy się pomóc Arto? Będziemy świadkami jakichś wydarzeń czy po prostu stracimy questa i kilka punktów exp i gra będzie toczyc się dalej?

dokładnie tak


RE: Zadania poboczne w GD - Bezi23 - 26.07.2022

Siema mam problem z zadaniem pancerz dla magnata, wie ktoś jak je wykonać?


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Tituf - 26.07.2022

ja chyba wiem - nic nie napisałeś więcej o tym zadaniu, więc pewnie wystarczy iść do Stonea i zapłacić mu 1000 zł - i po sprawie :>
(stary pancerz znajdziesz w piwnicy po rozmowie ze zleceniodawcą)


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Bezi23 - 26.07.2022

(26.07.2022, 11:16:31)Tituf napisał(a): ja chyba wiem - nic nie napisałeś więcej o tym zadaniu, więc pewnie wystarczy iść do Stonea i zapłacić mu 1000 zł - i po sprawie :>
(stary pancerz znajdziesz w piwnicy po rozmowie ze zleceniodawcą)

A wiesz może gdzie jest stone bo szukałem go przez długi czas i nie mogę go znaleźć


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Tituf - 26.07.2022

Jest w swojej kuźni, wysoko w górach. Trzeba ruszać z obozu Netbeka - Leśnego Obozu.


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Bezi23 - 26.07.2022

(26.07.2022, 15:08:43)Tituf napisał(a): Jest w swojej kuźni, wysoko w górach. Trzeba ruszać z obozu Netbeka - Leśnego Obozu.

Dzięki za pomoc


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Klimek - 28.07.2022

Ja do niego poszedłem tylko raz aby pozbierać po drodze itemki. Lepiej jest przekimać się w obozie do wieczora i wtedy znajdziemy Stone'a właśnie w obozie i nie trzeba się do niego tak wysoko wspinać. :>