Drużyna Spolszczenia
Zadania Magnata/Gubernatora - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania Magnata/Gubernatora (/showthread.php?tid=417)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Tituf - 14.08.2016

cała ekipa w GD


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - xxPawel15xx - 14.08.2016

jakaś podpowiedź w którym rejonie GD powinienem szukać ?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 14.08.2016

ty się zastanów kto jest erudytą
wtedy pytanie stanie się nieaktualne


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Token - 14.08.2016

A byłeś w rejonie rybackiej chatki, niedaleko NO? Rozejrzyj się po okolicy i powiedz co znalazłeś.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - xxPawel15xx - 14.08.2016

Misja doradca magnata o jaki pierścien i broń mu chodzi ?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 14.08.2016

o fajne i specjalne
wysil się nieco, poważnie ci radzę


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - xxPawel15xx - 14.08.2016

Ostatnie pytanie na dzisiaj Homer mi powiedział że Spark może być architektem byłem u Sparka i mam tylko opcje dialogowa "koniec"


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 15.08.2016

(14.08.2016, 21:11:30)xxPawel15xx napisał(a): Ostatnie pytanie na dzisiaj Homer mi powiedział że Spark może być architektem byłem u Sparka i mam tylko opcje dialogowa "koniec"

Spark na pewno ma tę opcję - nie ma innej możliwości skryptowej jeśli wziąłeś to zadanie


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - xxPawel15xx - 15.08.2016

Niestety nie mam dalej żadnego dialogu z sparkiem może to być jakiś bug czy muszę najpierw załatwić misje z tym doradca i potem do Sparka?
A właśnie odrazu się zapytam gdzie mogę szukać służącego dla wrzoda ? Bo w zamku zaczepilem wszystkich i nikt nie miał tej opcji dialogowe w Zjednoczonym obozie też i leśnym obozie czy szukać gdzieś indziej mam ?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 15.08.2016

(15.08.2016, 15:13:52)xxPawel15xx napisał(a): Niestety nie mam dalej żadnego dialogu z sparkiem
jest bardzo mało prawdopodobne,ale możliwe że rozmawiałeś w takiej kolejności - Magnat (i wzięcie zadania) - Spark - Homer - Spark i tu KONIEC-był drobny błąd w rezultacie którego można było porozmawiać ze Sparkiem o robocie zanim wskazał go Homer
nie miało to jednak żadnego wpływu na rozwój samego zadania
jeśli tak było to masz wpis o Sparku w tym zadaniu już w Dzienniku i teraz jest już opcja KONIEC

zwracam jednak uwagę, że miałeś tylko kilka procent szans by tak kolejność była
Cytat:A właśnie odrazu się zapytam gdzie mogę szukać służącego dla wrzoda ? Bo w zamku zaczepilem wszystkich i nikt nie miał tej opcji dialogowe w Zjednoczonym obozie też i leśnym obozie czy szukać gdzieś indziej mam ?

albo grasz myśląc albo prowadzimy za rączkę cały czas
w tym drugim przypadku pomyliłeś forum z Domowym Przedszkolem


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - xxPawel15xx - 15.08.2016

od 2 godzin szukam eleganckiego stroju dla teofila w misji "lojalni słudzy magnata" jakaś podpowiedź gdzie moge taki zdobyć ?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Memorius - 15.08.2016

u wykwintnego kupca?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - xxPawel15xx - 15.08.2016

całą ekipę z tego zadania znajde w GD ?


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - Dota - 15.08.2016

(15.08.2016, 18:19:26)xxPawel15xx napisał(a): całą ekipę z tego zadania znajde w GD ?

Tak.


RE: Zadania poboczne w Górniczej Dolinie - xxPawel15xx - 15.08.2016

Cały czas nie mogę znaleźć tego kupca jakąś podpowiedź gdzie powinienem pokierować swe kroki ?