Drużyna Spolszczenia
Zadania Magnata/Gubernatora - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania Magnata/Gubernatora (/showthread.php?tid=417)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Token - 16.09.2016

Spójrz na posty w temacie. Tu nie chodzi o to, żeby się nie wysilić i dostać wszystko na tacy.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - akulizar - 24.09.2016

Z kim powinienem porozmawiać jeżeli chodzi o znalezienie nowego sędziego? Z Matteo nie mam żadnej opcji dialogowej a z tego co się domyślam i jest napisane w dzienniku o niego chodzi. Chyba że się źle domyślam.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Wiśnia - 24.09.2016

Jaki masz dokładnie wpis w dzienniku bo tam jest ciąg osób do pogadania


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - akulizar - 24.09.2016

Że mam porozmawiać z Patronem Ruperta.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Token - 24.09.2016

Istotnie powinieneś mieć dialog z Matteo. Albo masz buga, albo, co bardziej prawdopodobne ma to związek z konsekwencjami i coś tam wcześniej popsułeś poważnie.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Wiśnia - 24.09.2016

Albo nie zauważył dialogu, sprawdź jeszcze raz wszystkie opcje


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - akulizar - 24.09.2016

Mam tylko możliwość kradzieży kieszonkowej, handlu i miałem jeszcze w tym rozdziale możliwość kupna pancerza, ale zakup nic nie daje. Podejrzewam buga, bo konsoli nawet nie odpalałem. Cóż, mam save jakoś 2-3 godziny przed tym i tam jeszcze nie rozmawiałem może to coś zmieni. Jak dojdę do tego samego momentu jeszcze napiszę. A jeszcze przy okazji zapytam, czy da się zrobić ten wątek jak Teofil nie żyje? Przez wszystkie 5 rozdziałów są to 2 jedyne bugi które mnie spotkały a trochę obawiam się konsekwencji.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Token - 24.09.2016

Jakiego pancerza? Podejrzewam, że o to chodzi.
Teofil nie żyje po tym, jak już wykonałeś zadanie dla Magnata? To nie powinno mieć związku.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - akulizar - 24.09.2016

Teofil zginął podczas teleportacji do obozu (z tego co wiem to nie tylko ja miałem ten błąd, próbowałem wczytywać i kilka razy próbować ale to nic nie dawało) A pancerz to ten od 1 rozdziału (skórzany chyba). Jak mówiłem zakup nic nie daje.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Token - 24.09.2016

A reszta interakcji z Matteo była? Np. z zakupem pancerza dla Gora? A z tym - dawno- że pomoże ci dostać się do GM - że zna wpływy ma?


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - akulizar - 24.09.2016

W 1 rozdziale wszystkie opcje już poszły, szukałem misji jak tylko mogłem a wiem że podczas dialogów skrypty się odpalają. Z pancerzem dla Gora i tak chyba był błąd ogólny i jego dialog mówił Alrik zamiast Mattea.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Token - 24.09.2016

A Larius jest już odsunięty?!


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - akulizar - 24.09.2016

Jeszcze nie, dopiero zacząłem ten wątek. Wybaczcie bo może to głupie, ale najpierw miałem go odsunąća dopiero potem porozmawiać z Matteo czy to nie jest ze sobą związane?


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Token - 24.09.2016

Tak myślałem...  Facepalm
Jak chcesz załatwiać nowego Sędziego, jak nie jesteś Gubernatorem?


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - akulizar - 24.09.2016

Dobra, wybaczcie najwidoczniej tego nie przemyślałem, ale myślałem że najpierw mam porozmawiać żeby wiedzieć kogo mogę nim mianować i nie ma większego znaczenia kolejność. Dobra wracam do gry i mam nadzieje, że nie zawale znowu forum moją głupotą.