Drużyna Spolszczenia
Zadania Magnata/Gubernatora - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania Magnata/Gubernatora (/showthread.php?tid=417)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Klimek - 22.10.2016

Czemu go najzwyczajniej w świecie nie ożywisz?


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - bak6 - 22.10.2016

Żeby był dialog z Trzeborem chyba trzeba było najpierw porozmawiać z innym strażnikiem wybranym przez Magnata (był on w pobliżu więzienia). Może z nim nie rozmawiałeś i dlatego u Trzebora masz tylko opcję Koniec.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Kravis - 22.10.2016

Problem rozwiązany. Wystarczyło porozmawiać z gwardzistami w odpowiedniej kolejności. Najpierw z Adamo, później z Peregrino i na końcu z Trzeborem.


RE: Zjednoczony Obóz - Kravis - 27.10.2016

Panowie, gdzie rozpocząć poszukiwania pierścienia dla Teofila? Wydaje mi się, że była jakaś wzmianka na ten temat w dialogu z nim, ale tradycyjnie z powodu natłoku nowych questów umknęło mi z pamięci.

Wybaczcie, nie ten temat...


RE: Zjednoczony Obóz - Tituf - 27.10.2016

popytaj w Klasztorze Nowicjuszy


RE: Kupcy - Lewkooo - 06.11.2016

Siedziba Gildii Kupców... z kim dalej rozmawiać po Iglerio?


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Memorius - 06.11.2016

odpowiadam - czyj dom w Górnym Mieście stoi aktualnie pusty lub jego właściciel wybiera się w podróż?


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Lewkooo - 06.11.2016

Dla mnie ten quest ewidentnie należy do Gildii Kupców.Tak czy inaczej dzięki.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Memorius - 06.11.2016

Nie, ponieważ jest jasno powiedziane coś w stylu "Jesteś teraz Gubernatorem, masz rozległe znajomości..." czy jakoś tak.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Lewkooo - 06.11.2016

No jest tak powiedziane i co z tego? To jest jasny warunek otrzymania tego questa,ale nie należy on do wątku gubernatora.Ewidentnie pomagamy Gildii Kupców, a to ze Tireon wykorzystuje nasze wpływy to skutek wątku Magnata i Gubernatora.Rozumiem ze według tego zadanie z Miguelem jest tak samo przypisane do tego wątku?


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Memorius - 06.11.2016

Tak , też jest do niego przypisane. 
Żadnego z tych zadań nie można wykonać bez posiadania określonej "reputacji" w mieście, co jest zaznaczone tak w warunkach skryptowych jak i w dialogach.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - NarcyzElem - 09.12.2016

Zniknął mi Teofil nie ma go w Zjednoczonym Obozie ani w jaskini koło NO. A jest mi jegomość potrzebny do zadania....


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Tituf - 09.12.2016

w temacie Zjednoczony Obóz od posta 173 masz coś na ten temat


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - NarcyzElem - 09.12.2016

Wiem, czytałem to już. Umiem ożywiać trupy. Ale nawet trupa nie ma.


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Lord Hagen - 14.12.2016

Czy zadanie "Ludzie z Górniczej Doliny" i dokończenie zadania "Lojalni Słudzy magnata" zamykają wątek Magnata Gregorin X aka "Wrzoda"?