Drużyna Spolszczenia
Zadania Magnata/Gubernatora - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Przeznaczenie - Gildie/Zadania (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Wątek: Zadania Magnata/Gubernatora (/showthread.php?tid=417)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - spirytus47 - 29.11.2017

tylko że ja nie mam żadnego wpisu "Ludzie górniczej doiny" ale ok jak 5 to 5


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - Memorius - 29.11.2017

(29.11.2017, 20:34:46)spirytus47 napisał(a): To jak w końcu jest Arto przejmuje zamek w 4 czy 5 rozdziale ?
a skąd ty w ogóle wiesz że on cokolwiek przejmuje?
(29.11.2017, 21:20:51)spirytus47 napisał(a): tylko że ja nie mam żadnego wpisu "Ludzie górniczej doiny" ale ok jak 5 to 5
żeby dostać to zadanie trzeba być Gubernatorem


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - spirytus47 - 29.11.2017

nie wiem tego czy przejmuje czy nie ale z jego rozmów wynika że chce zdobyć zamek więc tak zakładam


RE: Zadania Magnata i Gubernatora - MrLisek - 29.11.2017

Rób wszystkie misje, a wyjdzie w praniu. Lepiej nie psuć sobie niektórych niespodzianek. Jeżeli czegoś nie da się wykonać od razu, to na pewno przed wypłynięciem na Irdorath się uda. Idzie się trochę nabiegać i trzeba co rozdział rozmawiać z "ważniejszymi" npc. Trochę z tym zachodu ale warto. :)


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - juzekklusek - 27.04.2020

Czy mógłby ktoś wskazać dźwignie do przesunięcia półki w górskiej fortecy ? szukam szukam i znaleźć nie mogę...


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - SparrowJacek - 27.04.2020

Jest w drugim pokoju na tym samym poziomie. Bodajże wmontowana w bok szafki.


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Urudin - 04.12.2020

Czy zadanie Lojalni Słudzy Magnata można skończyć w 4R? Czy trzeba czekać do 5?


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - N1kX - 04.12.2020

Odbywa się w tym samym rozdziale, w którym wziął. Można to zrobić w rozdziale 5.


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Urudin - 04.12.2020

Z tego co wyczytałem na forum, do skończenia potrzebne jest zadanie Ludzie z Górniczej Doliny. Da się je zdobyć w 4R?


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - N1kX - 04.12.2020

(04.12.2020, 11:04:29)Urudin napisał(a): Z tego co wyczytałem na forum, do skończenia potrzebne jest zadanie Ludzie z Górniczej Doliny. Da się je zdobyć w 4R?

Tak.


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - Urudin - 04.12.2020

W którym momencie w 4R można je wziąć? Poza mieczem Świstaka, marzeniem Gor Hanisa i wyczyszczeniem bractwa śniącego zostały mi się praktycznie tylko wątek główny i Starożytny Kult. Czy coś przeoczyłem, czy mogę sobie grać spokojnie dalej?


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - MaQo - 04.12.2020

Ja to zadanie zawsze wykonywałem w 5R z tego co pamiątam.


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - N1kX - 05.12.2020

Nie wprowadzaj w błąd. Zadanie Lojalni słudzy Magnata jest podejmowane tylko w 4 rozdziale!
Kod PHP:
FUNC int DIA_Mud_SLUDZY1_Condition()
{
    if(
Npc_KnowsInfo(other,DIA_Garingor_whatnow) && (Kapitel == 4))
    {
        return 
TRUE;
    };
}; 

I dopiero po wykonaniu zadania Pancerz dla Magnata i rozmowy z Magnat Garingor X na zamku przy tronie

Jeśli odszedłeś w rozdziale 5, Quest nie bierze więcej.


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - MaQo - 05.12.2020

(05.12.2020, 08:02:57)N1kX napisał(a): Nie wprowadzaj w błąd. Zadanie Lojalni słudzy Magnata jest podejmowane tylko w 4 rozdziale!

Ale kolega pytał o zadanie "Ludzie z Górniczej Doliny"


RE: Zadania Magnata/Gubernatora - N1kX - 05.12.2020

Początkowo pytanie dotyczyło tego zadania.
A to zadanie jest podejmowane, gdy wykonamy zadanie Kopalnia Arto, Upadek Gubernatora, Szpieg na zamku, Sojusz z łowcami Smoków