Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dinozaur7 - 08.05.2017

Zabiłem 2 cieniostworki na 30% i szpadzie. To nie rudne tylko trzeba zblokować. Cofać też się można. Najłatwiej pod Billa podciągnąć. :>


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jonxx - 08.05.2017

Ale tu jest mowa o Rohanie, a on ma jednak sporo hp. ;) I zabija cię na strzała jak nie unikniesz, a nie każdy jest też taki dobry w walce.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Lewkooo - 08.05.2017

Jakby tu walka była trudna. :>


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dinozaur7 - 08.05.2017

No Rohan to samo tylko że na strzała. Trzeba tylko spamować zapisy xd.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - regularnydebil - 08.05.2017

Moje staty podałem w temacie moja rozgrywka gram pod zrekę jak wczesniej grałem pod siłę to poszło łatwiej


RE: Epilog - problemy z zadaniem - matero77 - 08.05.2017

Spotkałem Babo, potem Fowlera i na końcu czarnego ... i go ubiłem za 2 podejściem. 1 miałem nie udane, a jak wbiłem parę lvl biegając po świecie to wróciłem się i wyrównałem rachunki. Potem po rozmowie z Pyrokarem i zleceniu mi zdania, zdałem sobie sprawę, że tam dostawało się q z nim związanego, a ja nie będę ukrywał olałem tę linię dialogową ponieważ robiłem w tym czasie inne zadanie. i teraz pewnie znając moje szczęście nie skończę tego zadania..


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 08.05.2017

zgadza się, musisz się cofnąć, bo nie ukończysz
masz wszystko powiedziane co i jak więc takie bieganie bez sensu jest, i to bez zapisu - ja srałbym po nogach i robił zapisy co pół godziny...


RE: Epilog - problemy z zadaniem - matero77 - 08.05.2017

ok czyli od zera muszę lecieć ... eh szkoda. No dobra to czas odpocząć ochłonąć i nie biegać po całej mapie od razu :).


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 08.05.2017

jaki miałeś czas po wykonaniu tych 20 zadań?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - regularnydebil - 08.05.2017

Rohan pokonany zwojem armia ciemności. Po rozmowie z Demetriusem nie pojawia się wpis oko mocy w dzienniku tzn podczas rozmowy na ekranie jest ze dodano wpis a w dzienniku nie ma wcale?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - matero77 - 08.05.2017

19 h i 43 minuty :) Wiem wolno, ale dawno nie grałem w Gothica i musiałem sobie przypomnieć, a poza tym poziom na początku jest wysoki i zanim ogarnąłem gdzie co jest trochę mi zajęło. Do tego jak pisałem wcześniej z godzinę szukałem Alcazaraz itp :). Dzisiaj pewnie zacznę od nowa na spokojnie i z "pokorą" :)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Canito - 08.05.2017

Czy mógłby ktoś udzielić wskazówki jak ruszyć zadanie związane z Czarą Rozpaczy jeśli ostatni wpis brzmi "Aurelio - mój jedyny ślad na tropie Czary Rozpaczy" ?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jonxx - 08.05.2017

W Epilogu jest zasada - jeśli czegoś nie mogę zrobić teraz, to zapewne muszę pociągnąć inne wątki. ;)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dinozaur7 - 08.05.2017

(08.05.2017, 19:57:10)matero77 napisał(a): 19 h i 43 minuty :) Wiem wolno, ale dawno nie grałem w Gothica i musiałem sobie przypomnieć, a poza tym poziom na początku jest wysoki i zanim ogarnąłem gdzie co jest trochę mi zajęło. Do tego jak pisałem wcześniej z godzinę szukałem Alcazaraz itp :). Dzisiaj pewnie zacznę od nowa na spokojnie i z "pokorą" :)

Spokojnie, nie wolno - Jak pisano to czas przejścia oscyluje w granicach 40h a poniżej tego czasu to trzeba grać naprawdę pośpiesznie Język


RE: Epilog - problemy z zadaniem - matero77 - 08.05.2017

W sumie to fakt, 50 zadań, a ja miałem 20 to by się mniej więcej zgadzało :)