Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dinozaur7 - 13.05.2017

Po ataku już za późno. Coś wcześniej się musiało źle zadziać.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 13.05.2017

(13.05.2017, 13:39:22)NarcyzElem napisał(a): Ok, ok chylę czoła przed argumentacją.

W zadaniu Dezerter załatwiłem pokój i mam strój, jednak u owego dezertera nie mam żadnej opcji dialogowej. Dodam, że nie miałem przed atakiem Grega na statek i nie mam po ataku. Harper podczas ataku atakował swoich i nadal patroluje statek.

Grać dalej czy coś przeoczyłem?
blee
Znowu skopałeś.
Gdy masz ubranie farmera od Cecyli, a wcześniej, po rozmowie z Eddą i Luizą również lokum - to nie ma opcji żeby nie zagadał.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - NarcyzElem - 13.05.2017

No dokładnie tak było ostatni wpis brzmi. "Mam pokój i strój, wszystko zależy teraz od Harpera". Było to jeszcze przed zadaniem Wichry Wojny, czyli jakieś 5-6h gry u mnie.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 13.05.2017

dialog z Harperem "Mam dobre wieści."
pojawia się gdy mamy klucz i ubranie - tylko te dwie rzeczy są tu potrzebne



Cytat:Dodam, że nie miałem przed atakiem Grega na statek i nie mam po ataku. Harper podczas ataku atakował swoich i nadal patroluje statek.

rotl: Relaks


RE: Epilog - problemy z zadaniem - NarcyzElem - 14.05.2017

Wczytałem i wszystko działa. Klucz od pokoju zostawiłem w skrzyni.

Czy po wyzwoleniu koszar i porozmawianiu z Mortisem powinien do nas zagadać Cavalorn?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Opos - 14.05.2017

Tam nic trudnego nie ma, wystarczy poszukać Język


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dinozaur7 - 14.05.2017

Tak powinien cavalorn. :>


RE: Epilog - problemy z zadaniem - matero77 - 14.05.2017

Dobra wróciłem do moda i poleciałem daleko dalej :)
I teraz niestety mam parę pytań i proszę o nakierowanie bo się poddaje powoli:
1. Zły porucznik, mam wpis, że mam się z nim policzyć "oficjlanie" i dalej nie mogę znaleźć rozwiązania Smutny
2. Zadanie z 3 nowicjuszami, mam od Innosa i Adannosa, ale nie wiem kompletnie gdzie szukać od Beliara :)
3. Oraz zadanie z paladynami. Szukam ich i szukam, Znalazłem łącznie 4 (W gospodzie orlana, Gniewomira, Sclavina oraz Andre, ale on nie chce wziąć kamienia).

Ja wiem, że nie przejdziecie za mnie gry, ale staram się znaleźć samemu wszystko, chodź mam wrażenie, że znowu coś źle zrobiłem... Czy może ktoś mnie nakierować co zrobić z tymi zadaniami ?
Dodam, ze krą już oczyściłem.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jonxx - 14.05.2017

1. Musisz porozmawiać z kimś w górnym mieście.
2. Szukaj w Khorinis. Przebywa często na placu świątynnym.
3. To już zadanie eksploracyjne, musisz sam znaleźć :>


RE: Epilog - problemy z zadaniem - matero77 - 14.05.2017

Ok dziękuję za informację, ale wydaje mi się, że przeszukałem wszystkie zakamarki wyspy... A możesz nakierować gdzie mniej więcej?

I pytanie do 1 twojej odpowiedzi, Mam nadzieje, że nie chodzi o Tymona z górnego miasta? Bo on u mnie jest martwy ...


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dinozaur7 - 14.05.2017

Chodzi o pewnego mrocznego wojownika, który lubi spędzać dnie na ćwiczeniu się w walce orężem Język


RE: Epilog - problemy z zadaniem - matero77 - 14.05.2017

Dobra poddaje się, czy może ktoś mi pomóc z zadaniem "Zbrojne ramię klasztoru", mam łącznie 4 paladynów, ale nie mam pojęcia gdzie jest reszta. I tak przebiegłem wzdłuż i wszerz wyspę ;( Możliwe, że ich nie zauważyłem gdzieś, ale nie mam pojęcia kompletnie gdzie. Bardzo proszę o pomoc.
Znalezieni Paladyni:
W gospodzie orlana,
Gniewomir,
Sclavin
oraz Andre, ale on nie chce wziąć kamienia


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Canito - 14.05.2017

Musisz odnaleźć jeszcze dwóch paladynów. Powiem tylko że obydwaj wypełniają "specjalne" misje oraz nie są w swych standardowych zbrojach. Dodatkowo podpowiem że jeden z nich "zbiera maliny" :D


RE: Epilog - problemy z zadaniem - matero77 - 14.05.2017

No, jednego tak mi się wydaje spotkałem na farmie onara, ale nie mogę mu nic dać. "zbiera maliny" no nic idę szukać dalej... Dzięki :)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - NarcyzElem - 15.05.2017

Nie pamiętam po imienach, ale jeden siedzi tam gdzie jest dużo krwi. A drugi paladyn jest blisko smoczych zębaczy :)