Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dinozaur7 - 15.05.2017

(14.05.2017, 21:53:01)matero77 napisał(a): No, jednego tak mi się wydaje spotkałem na farmie onara, ale nie mogę mu nic dać.


Jak mu nic nie możesz dać to jest problem ;)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 15.05.2017

Jak znajdziesz ostatniego, to ruszy dalej i u tego.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - NarcyzElem - 15.05.2017

W szturmie na Górne Miasto ile powinniśmy znaleźć pierścieni? Ja mam 7. Nie było przy Vanessie i Deckardzie. Swoją drogą jaka jest rola Gwidona i Damazego? Z nikim tam nie mam dialogu.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Opos - 15.05.2017

Bo nie będziesz mieć z nimi dialogu.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dinozaur7 - 15.05.2017

12 pierścieni.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - NarcyzElem - 15.05.2017

Ale wszystkich ładnie wykosiłem i co dalej? Saturas, Harad i jego gość mają KONIEC.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dinozaur7 - 15.05.2017

W takim wypadku trzeba użyć kodu Smutny


RE: Epilog - problemy z zadaniem - PanPiknik - 17.05.2017

Witam. Mam pewien problem z zadaniem "Tajemnica Kordeli". Otóż po zabiciu jednej z sędzin zagadałem do Kordeli żeby poszła za mną, wszystko ładnie z tym, że nie do końca wiem gdzie mam ją zaprowadzić. Próbowałem do dawnego obozu Dextera do jej wuja, oraz do myśliwego Groma, ale nie odpaliła się żadna rozmowa. I teraz nasuwa się moje pytanie co ja właściwie mam zrobić? Będę wdzięczny za pomoc :).


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jonxx - 17.05.2017

A nie napotkałeś kogoś po drodze zaraz po wyjściu z Khorinis? Może za szybko szedłeś i nie zagadała? Język Później oczywiście do Groma.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - PanPiknik - 17.05.2017

Faktycznie, na brodę Rasputina ja chyba jestem ślepy, bo w ogóle go nie zauważyłem :D. Wczytałem zapis i podszedłem do tego npc, ale nie chce do mnie zagadać a kiedy ja próbuję jedyna opcja dialogowa to "koniec". Próbowałem podprowadzić Kordelię bardzo blisko niego i zacząłem wokół niego łazić jak jakiś szaman obok ogniska, ale nie chce do mnie zagadać mimo to. Mogłem coś popsuć, albo zbugować grę?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jonxx - 17.05.2017

Kordelia zagaduje tylko w ściśle określonym miejscu, powoli idź od strony miasta (dosyć daleko od samego npc'a) i powinno zaskoczyć.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - matero77 - 17.05.2017

Stań z nią niedaleko zejścia do doliny jak idzie się w normalnym gothicu z laresem gdy prowadzi Cię do Lee. Są tam schody na dół plus drogowskaz :) gdzieś w tym rejonie idąc (proponuje idąc tyłem, łatwiej zaskakuje), Kornelia do Ciebie zagada :)
Będziesz z tego miejsca widział tego jegomościa :) jak zagada to wtedy będziesz mógł z nim porozmawiać :)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Raven - 17.05.2017

Wie ktoś może, gdzie moge pozyskać Zew Nocy dla Talbina? Byłem już u Fortuno, Shrat'a, Netbeka i nie mam pomysło kto może mi pomóc.
Pewno to jakas oczywista osoba, a ja głupio to przegapiłem.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 17.05.2017

Nie da się pozyskać. Trzeba go po prostu zrobić samemu na stole alchemicznym.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Raven - 17.05.2017

To zmienia postać rzeczy.