Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Opos - 25.04.2017

Wie ktoś może gdzie jest Stomir?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - XaroN - 25.04.2017

Rabusie często czyhają przy moście ;d


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jastrząb - 25.04.2017

By znaleźć klucz w zadaniu "Brudne pieniądze" trzeba użyć jakiegoś przełącznika czy leży on luzem ?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - XaroN - 25.04.2017

2 razy pudło.
Klucz do skrzyni w skrzyni, o ironio.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Opos - 26.04.2017

Ktoś ogarnął jak zrobić skręta "Zew Nocy"? :D


RE: Epilog - problemy z zadaniem - AhnBael - 26.04.2017

Czy przypadkiem tej receptury nie zdradzał Shrat na początku gry?

To taka wskazówka ode mnie. Prawdopodobnie przepis jest taki sam, co w Przeznaczeniu, a tam nie było utrudnień w tworzeniu :D


RE: Epilog - problemy z zadaniem - XaroN - 26.04.2017

Tropiciel, czy pojawia się od razu po dialogu z Demetriusem ? Bo przeleciałem 2 razy całą wyspę i ni widu ni słychu o nim.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jastrząb - 26.04.2017

Szukaj nieopodal miejsca dla Magów ważnego, obecnie przez złe siły opanowanego :)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - XaroN - 26.04.2017

Szczerze powiedziawszy, to to było 1 miejsce, do którego się udałem, bo tam przeczucie mnie skierowało, jednakże ani w jaskiniach, ani w zaroślach go nie ma, biegam z świętą strzałą, żeby go namierzyć.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jastrząb - 26.04.2017

(26.04.2017, 15:37:20)XaroN napisał(a): Szczerze powiedziawszy, to to było 1 miejsce, do którego się udałem, bo tam przeczucie mnie skierowało, jednakże ani w jaskiniach, ani w zaroślach go nie ma, biegam z świętą strzałą, żeby go namierzyć.

Powiem tak, udaj się w stronę lasu niebezpiecznego tam spotkasz jegomościa szukanego :>


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Opos - 26.04.2017

Kolejna próba stworzenia skręta "Zew Nocy": Próbowałem zmieszać tytoń jabłkowy z miodem, mułowym grzybem oraz bagiennym zielem myśląc, że może o to chodzi, ale jednak nie Smutny :/


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 26.04.2017

chyba z okazji tej nieporadności jakaś nowa emotka na forum dojdzie... [Obrazek: ZS5YADS.gif]


RE: Epilog - problemy z zadaniem - AhnBael - 26.04.2017

Nie ukrywam, że ja też nie potrafię tego skręta zrobić. Specjalnie wczytałem swój sejw z Przeznaczenia, aby zapoznać się z recepturą i mowa tam było po podwójnym i potrójnym przetworzeniu. O ile wiem do skrótów potrzebne bagienne ziele i w przypadku Zielnego Nowicjusza rdest polny. Co tu więc należy przetworzyć?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - MaQo - 26.04.2017

Udało mi się znaleźć u Majesa ten przepis.

"Nie należy dopuszczać do pracy niedoświadczonych nowicjuszy - oni zużywają podwójną ilość ziela na ten sam rezultat, jeśli wogóle coś otrzymują. To jest niedopuszczalne!"

Spróbujcie robić to ziele do skutku i dajcie znać jak poszło :> (ja jeszcze tego nie testowałem, ale wydaje mi się, że może zadziałać)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Opos - 26.04.2017

Zadanie "Nowy porządek": Mam znaleźć trzech ludzi do walki z Dymitrem, myślałem o np. Bliźnie, Aidanie i Rethonie, jednak nikt z nich nie ma opcji dialogowej, więc kogo mam wziąć? :D