Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Raven - 20.05.2017

U mnie ci Czarni Paladyni stoją se, ogólnie to ich pobiłem zabrałem posążki, poszedłem do Pyrokara ten stwierdził, że mam pogadać z Dowódcą.
A ten ma "KONIEC" i tyle ;(
To samo z zadaniem od Ulthara, znalazłem tego "nowicjusza" i mam pogadać z naszym Magiem i to samo "KONIEC"


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 20.05.2017

(20.05.2017, 17:31:16)matero77 napisał(a): NO niestety nie widzę, że ktoś przybył, faktycznie jest wzmianka, ale podczas bitwy oni sobie stoją i się patrzą na kapliczkę Innosa :) nie ruszają się o minimetr
i co w związku z tym?
w jakiś sposób uniemożliwiło to wykonanie zadania?
czy w czasie bitwy podprowadziłeś Ognistych Paladynów w ich rejon i jakoś ci pomogli?
zapewne nie, bo nie podprowadziłeś...
to jednak tylko kwestia losowej akcji

(20.05.2017, 17:37:53)Raven napisał(a): U mnie ci Czarni Paladyni stoją se, ogólnie to ich pobiłem zabrałem posążki, poszedłem do Pyrokara ten stwierdził, że mam pogadać z Dowódcą.
A ten ma "KONIEC" i tyle ;(
To samo z zadaniem od Ulthara, znalazłem tego "nowicjusza" i mam pogadać z naszym Magiem i to samo "KONIEC"
wybitny zawodnik Idol
zapewne już bardziej skopać nie można , bo nawet nie wiadomo co powiedzieć żeby było dobrze


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Raven - 20.05.2017

Ehh... Oświeć mnie ;P


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 20.05.2017

Chłopie skopałeś po całości.
Nie mam tu zamiaru relacjonować wszystkich zawiłości skryptowych i zależności logicznych.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Raven - 20.05.2017

To następnym razem róbcie tak swojego moda by do tego nie dochodziło ;>


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 20.05.2017

poczynając od

Cytat:To samo z zadaniem od Ulthara, znalazłem tego "nowicjusza" i mam pogadać z naszym Magiem i to samo "KONIEC"

czytasz dialogi? rozumiesz sens zadań?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Raven - 20.05.2017

Chłopie, wcześniej już robiłem te zadanie, co mi nie ułatwiło to że szanowny Mag nie chciał ze mną rozmawiać ;P


RE: Epilog - problemy z zadaniem - matero77 - 20.05.2017

Wiesz Raven w tym momencie ze 3-4 zadań powinieneś mieć. A zadanie od Ultra to już dawno powinieneś mieć zrobione :) Spokojnie ja się cofałem parę razy już by zrobić wszystko poprawnie :)

Mam pytanie czy Larius jak ucieka z miasta jest do znalezienia gdzieś? Czy muszę najpierw odbić miasto by go znaleźć ?Bo szukałem po jaskiniach obok Khorinis, ale nigdzie mendy nie ma :)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 20.05.2017

(20.05.2017, 17:48:13)Raven napisał(a): To następnym razem róbcie tak swojego moda by do tego nie dochodziło ;>
problem nie polega na tym, że coś jest nie tak z gra tylko raczej z twoimi umiejętnościami logicznego myślenia i planowania
w Przeznaczeniu też miałeś takie problemy z zadaniami?

(20.05.2017, 17:50:41)matero77 napisał(a): Mam pytanie czy Larius jak ucieka z miasta jest do znalezienia gdzieś?
tak, szukaj po zapachu alkoholu


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Raven - 20.05.2017

Nie, Przeznaczenie obeszło się bez pomocy bo grało się przyjemnie.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Zgoreu - 25.05.2017

Witam, znalazłem dwie sztuki Anturium w kopalni w obozie Dextera i za cholerę nie wiem, gdzie szukać ich więcej, także proszę o pomoc.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - AhnBael - 25.05.2017

Szukaj w jaskini niedaleko ważnego w świecie magii miejsca.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - narkan - 27.05.2017

Potrzebuje tipa jak popchnać wątek głowny xD Gadałem z magiem z ratusza poraz pierwszy i zlecił mi misje, tylko że dziennik milczy co mam zrobić, gadałem z imperanonem i w klasztorze o oku. Jakies podpowiedzi gdzie ruszyc dalej?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 27.05.2017

a jaki jest ostatni wpis?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Crowney - 27.05.2017

Potrzebuję pomocy w nakierowaniu mnie na znalezienie Stomira... Od dwóch dni chodzę po Khorinis i nie mogę sobie przypomnieć czy gdzieś go już widziałem.