Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 06.06.2017

Panowie, mam nadzieję, że nakierujecie mnie na znalezienie koleżanki Serafii. Domyśliłem się, że chodzi o pewną dziewkę z Górnego Miasta, ale prawdę powiedziawszy żadna z nich nie miała kwestii dialogowej na ten temat, a jetsem niemal w 100% pewny, że byłem w tej sprawie u każdej...


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Lewkooo - 06.06.2017

Wieczorową porą można ją znaleźć w górnym mieście.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 06.06.2017

Dzięki za cenną wskazówkę. W takim razie pokręcę się po tamtejszej okolicy.

Może mi ktoś doradzić w sprawie"Zabójczego trunku"? Chciałbym to zadanie wykonać, bo jest pewnie powiązane z wątkiem głównym, ale nie tylko. Po prostu staram się ukończyć wszystkie questy nawet jeśli jest to poboczniak. Problem w tym, że jestem bezradny. Ponoć Fellan coś wspominał na ten temat, ale przeprowadziłem z nim tę rozmowę już tak dawno temu, że naprawdę nie jestem w stanie sobie przypomnieć jaka była jego rada odnośnie tego wina...


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jastrząb - 08.06.2017

(08.06.2017, 16:59:09)Kravis napisał(a): Może mi ktoś doradzić w sprawie"Zabójczego trunku"? Chciałbym to zadanie wykonać, bo jest pewnie powiązane z wątkiem głównym, ale nie tylko. Po prostu staram się ukończyć wszystkie questy nawet jeśli jest to poboczniak. Problem w tym, że jestem bezradny. Ponoć Fellan coś wspominał na ten temat, ale przeprowadziłem z nim tę rozmowę już tak dawno temu, że naprawdę nie jestem w stanie sobie przypomnieć jaka była jego rada odnośnie tego wina...
Porozmawiaj z pewnym nowicjuszem z klasztoru :>


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 08.06.2017

Dzięki, już wszystko jasne.[Obrazek: smile.png]


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Krime - 08.06.2017

Jak ruszyć zadanie "bunt słabych" mam wpis "przekazałem haradowi wieści na temat sił Innosa w klasztorze. W kwestii broni nic nowego" obeszlem wszystkich i z nikim nie mogę porozmawiać


RE: Epilog - problemy z zadaniem - AhnBael - 08.06.2017

Pchnij inne zadania do przodu.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 08.06.2017

Wiem, że powoli męczę Was moimi pytaniami, ale jedna kwestia nie daje mi spokoju, a mianowicie gdzie mógłbym odszukać nowicjusza, który reprezentowałby Innosa w zadaniu"Słudzy trzech bogów". Mam nadzieję, że nie chodzi o Babo.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 08.06.2017

Zacznij szukać w tawernie Orlana


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 08.06.2017

Już dawno zacząłem, pamiętam, że zaczepił mnie Sambor, następnie zadanie ruszyło po rozmowie z Zamitem i trop się urwał. Podsunął jakiegoś kandydata, ale nie jestem w stanie skojarzyć o kogo może chodzić.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Lewkooo - 08.06.2017

Przejdź się po farmie Akila.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 08.06.2017

Byłem już. Podejrzewam, że masz namyśli właśnie tego Zamita, farmera, który specjalizuje się w zadawaniu różnego typu zagadek.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Lewkooo - 08.06.2017

(08.06.2017, 20:07:54)Kravis napisał(a): Byłem już. Podejrzewam, że masz namyśli właśnie tego Zamita, farmera, który specjalizuje się w zadawaniu różnego typu zagadek.

Owszem, właśnie tego pana miałem na myśli. A jeśli tego też już zagadałeś to zostało tylko Khorinis.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 08.06.2017

Niestety, ale mam wrażenie jakbym coś przeoczył... Zamit był drugą osobą po Samborze, z którą można było porozmawiać na ten temat, ale nikt mnie na niego nie nakierował, po prostu zahaczając o farmę zagadałem do niego. No nic, faktycznie w mieście jeszcze dogłębnie nie sprawdziłem wszystkich NPCTów. Spróbuję tego właściwego tam odnaleźć.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Krime - 09.06.2017

Jak ruszyć zadanie "nasz nowy dom" jestem po rozmowie z thorbenem który powiedział że zrobi nowe meble