Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 09.06.2017

wpis u Fellana wyraźnie sugeruje

Cytat:Będzie znowu głośno...



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 09.06.2017

(08.06.2017, 20:14:33)Kravis napisał(a): Niestety, ale mam wrażenie jakbym coś przeoczył... Zamit był drugą osobą po Samborze, z którą można było porozmawiać na ten temat, ale nikt mnie na niego nie nakierował, po prostu zahaczając o farmę zagadałem do niego. No nic, faktycznie w mieście jeszcze dogłębnie nie sprawdziłem wszystkich NPCTów. Spróbuję tego właściwego tam odnaleźć.

Daron opowiadał Zamitowi przecież o bogobojnym i uczciwym człowieku z Khorinis... Kandydat może być tylko jeden!


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 09.06.2017

Tak, znalazłem już owego"kandydata". Do tej pory się zastanawiam jak ja mogłem o nim zapomnieć... w każdym razie dzięki za pomoc.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Krime - 09.06.2017

Jak przejść zadanie "prawo i pięść" ostatni wpis mam o zabiciu Gisell


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 09.06.2017

Mam wrażenie, że trochę nie rozumiesz logiki zadaniowej Epilogu.
To, ze masz jakiś wpis nie oznacza, że na tej podstawie da się powiedzieć co masz zrobić dalej.
Każde zadanie większego kalibru ma co najmniej dwie zmienne zależne.
Jesli zrobisz inne rzeczy, które czasem nie mają pozornie związku z danym zadaniem, to ono samo ruszy zaczepką i akcją skryptową.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kapi99 - 12.06.2017

1. Do kogo należy sie zwrócić w sprawie zabójstwa Tymona?(nie mam dialogu ani z Derekiem ani z Simonem)
2. Gdzie znajdę/od kogo moge dostać żywice, byłem u Farettiego ale nie wiem co dalej.
3. Kogo należy zwerbować do załogi piratów, wiem że to powinienem pamietać z Przeznaczenia ale kompletnie zapomniałem bo dawno przechodziłem tego moda.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 12.06.2017

3.Dwóch robotników, którzy pomagają Garvellowi w naprawie statku.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Lewkooo - 12.06.2017

(12.06.2017, 15:03:37)Kapi99 napisał(a): 1. Do kogo należy sie zwrócić w sprawie zabójstwa Tymona?(nie mam dialogu ani z Derekiem ani z Simonem)

Tireon, a później Simon, ale w sumie ciężko stwierdzić bo nie opisałeś w którym miejscu jesteś.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kapi99 - 12.06.2017

A Jezu już wiem, wydałem hajs od Tireona przeznaczony dla Simona, mój błąd. Dzieki za pomoc, ale jakby mógł ktoś jeszcze podpowiedzieć odnosnie żywicy


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Canito - 12.06.2017

Popytaj osobę bliską Farretiemu.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 12.06.2017

Ja mam z kolei problem ze znalezieniem ubrania dla Harpera. Dowiedziałem się, ze powinienem je otrzymać od Cecylii, ale nie mam z nią żadnej opcji dialogowej.

Już nieważne, wystarczyło wcześniej porozmawiać z Gaborem...


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kapi99 - 12.06.2017

Dobra dzięki za pomoc, ostatnie pytanko jakas podpowiedź skad/od kogo wytrzasnąć mape jaskiń, gadałem już z Brahimem i Elizą i nie wiem co dalej


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Lewkooo - 12.06.2017

(12.06.2017, 18:09:31)Kapi99 napisał(a): skad/od kogo wytrzasnąć mape jaskiń, gadałem już z Brahimem i Elizą i nie wiem co dalej

Musisz dać Elizie pieniądze na życie.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kravis - 12.06.2017

Powiem szczerze, że teraz ugrzązłem na dobre i nie bardzo wiem co mam począć. Otóż pozostało mi 6 zadań aktywnych. Chodzi o"Tajemnicę Kordelli", które nie jest ruszone, ma tylko jeden wpis w dzienniku, "Prawo i pięść" gdzie mam powiadomić Wulfgara gdy wybuchnie powstanie w mieście, "Kręte ścieżki Przeznaczenia", ale podejrzewam, że i tak na razie nie jestem w stanie nic z nim zrobić, "Nowy Porządek", gdzie stanąłem na momencie kiedy Dymitr chce coś rozegrać beze mnie i oczywiście te związane z piratami i głównym wątkiem. Jeśli chodzi o te 2 ostatnie, to załoga znaleziona, alkohol sprzedany, Steve na pokładzie statku, a co do Głównego Wątku to jestem po bitwie o Klasztor. Może niepotrzebnie przesadzam, ale naprawdę nie jestem w stanie ruszyć jakiegokolwiek z tych zadań i koniecznie potrzebuję jakiejś porady co mam czynić w następnej kolejności.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Lewkooo - 12.06.2017

Zrób w takim razie zadanie 'Tajemnica Kordelii'. Masz jakąś gadkę u Arnolda?