Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kapi99 - 16.06.2017

Czyli co już zdupcyłem sprawe jak zadanie z paladynami oddałem a Andre dalej w pace?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 16.06.2017

no raczej

miałeś rozdać kryształy Paladynom - specjalnie dostałeś ich tyle, ilu Paladynów miało być
nie zastanowiło cię, że jeden został?!


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kapi99 - 16.06.2017

No to swietnie, to nie rozumiem czemu Zbrojne Ramię Klasztoru odchodzi do wykonanych skoro Andre jeszcze trzeba wypuśćić, ale mniejsza już, nic z tym już nie dam rady zrobić

Hyglas powiedział, że jesli jakis kryształ mi zostanie to mam mu go oddać i go przyjął ode mnie wiec myślałem ze tak ma być a Andre wyciaga sie z paki w inny sposób ;v


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 16.06.2017

Tak, ale warunkiem jest odmowa Andre przyjęcia tego kryształu. Jak masz pojęcie, to po prostu zdobądź sobie kod na ten kryształ i użyj konsoli po postu. My go nie podamy.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kapi99 - 16.06.2017

Pojęcie mam, już sobie poradziłem szczesliwie mialem 1 starszy sejw i zdobyłem kod na ten kryształ, pociągnałem trochę fabułę do przodu i znowu sie zaciąłem z 2 rzeczami:
1. Z kim mam porozmawiać jak mam wpis "ty zaś zbyt słaby.." w zadaniu Wichry Wojny, mam słabą pamięć do dialogów, próboje sobie przypomnieć kto to powiedział ale nie mogę(żeby nie było dialogów nie skipuje, staram sie czytać uważnie ale nie wszystko jestem w stanie zapamietać)
2. Jak zdobyć tą cholerną Czarną Runę, ostatni wpis mam taki ze Nefarius na mnie nakrzyczał(xd) i nie wiem co dalej


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Draco - 16.06.2017

Pogodaj z gościem co ma nietypowe rzeczy na składzie - czarna runa.

Co do pierwszego to nie wiem na jakim etapie jesteś.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kapi99 - 16.06.2017

Baron stoi z legionem przed kaplicą, oddałem mu ksiażkę Herezja i mam wpis, że musze dokonczyć jakas rozmowe z tym cytatem "ty zas zbyt słaby..." i nie wiem niestety z kim mam pogadac/co zrobic


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Draco - 16.06.2017

Z Pyrokarem gadałeś? I z Milleniusem?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kapi99 - 16.06.2017

Tak, nie mam już z nimi żadnych dialogów/ a odnosnie tego handlarza ktory ma czarna runę to proszę o jeszcze jedną podpowiedz, myslalem ze chodzi o Sharkiego/Lutero ale to nie oni i nie wiem już kto handluje czymś nietypowym ;v


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Draco - 16.06.2017

Nie pamiętam już, ale spróbuj z Saturasem również.

Nie, jest jeszcze szalony handlarzyna w mieście, co sprzedaje każdy towar jaki sobie zażyczysz, nawet Opla.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 16.06.2017

wypisz dokładnie co zrobiłeś, a nie będziemy tu ciągnąć za język
może z Gedarem trzeba pogadać w krypcie? nie wiem


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kapi99 - 17.06.2017

1. Komu trzeba odsprzedać alko piratów? Baltram nie chcę, mam wpis że musze poszukać innego nabywcy ale latam po całym swiecie i z nikim nie mam dialogu na ten temat.
2. Gdzie jest Bill, po tym jak Florian powiedział ze widział go jak wchodził do miasta, biegam biegam i nigdzie go nie widzę


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 17.06.2017

1/ kto może lubić podobne alkohole?
2/dokładnie tam gdzie wszystko się zaczęło


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Kapi99 - 17.06.2017

Okej odnosnie 2 wiem, odnosnie 1 dalej nie mam pojęcia ;v I jeszcze jedno bo Prawa i Pięści nie mogę ruszyć do przodu, Wulfgar kazał mi poszukać kogos zaufanego, myslalem ze to ma być Damazy/Bilgot/Edward ale z zadnym z nich nie mam dialogu, o kogo wiec chodzi ;v?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 17.06.2017

Co do pytania o alkohol -można go sprzedać na Czarnej Fregacie
co do sprawy zaufania Wulfgara --- powiem wprost - moim zdanie m grasz tak nieuważnie, że opuściłeś połowę waznych dialogów pośrednich z ważnymi dla tego zadania postaciami i nie widzę sposobu by ktoś ci tu pomógł. bo my musiał cię prowadzić za rączkę przez 10 godzin gry wstecz.
taki dialog był?
"Damazy i Mortis, to na pewno.";