Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Klimek - 11.07.2017

Czy tym itemem jest jakaś broń lub pierścień/amulet?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 11.07.2017

(11.07.2017, 21:55:56)Klimek napisał(a): pierścień



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Klimek - 11.07.2017

Grrr. To już nie wiem. Sprzedawałem u tylko jednego kupca wszystkie "zbędne" itemy, odzyskałem wszystkie pierścienie i nic. Próbowałem nawet każdy założyć i ciągle to samo. U żadnego z orkowych najemników nie mam już dialogu, gadałem z Turnerem a z Welbornem jest tylko opcja KONIEC, podobnie jak z innymi najemnikami na przełęczy. W dzienniku pozostało mi już tylko 5 zadań.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 11.07.2017

Potrzebny jest "Pierścień Ghar-Paka"


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Klimek - 11.07.2017

Okazało się, że nie przeszukałem dokładnie pola bitwy po ataku łowców orków na orkowe stanowisko dowodzenia w lesie, ominąłem akurat TEGO orka...

Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm 

Wszystko jasne.... dziękuję za zaangażowanie w mój "problem".


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Szymek - 31.07.2017

Witam mam pytanie do zadania klucz do prawdy.  Czy to zadanie ma różne zakończenia w zależności od tego czy udzielę dobrych odpowiedzi?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Lewkooo - 31.07.2017

Tak, zadanie ma 2 zakończenia.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Szymek - 31.07.2017

Może ktoś podać odpowiedzi na priv? Już mi trochę zajęło szukanie ich i dalej nie mogę rozkminić. Albo odezwać się na priv i powiedzieć mi które mam źle. Plossee Smutny


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Klimek - 31.07.2017

Z tym zadaniem nikt ci raczej nie pomoże, jest to tylko taka gratka dla wytrwałych i rozwiązanie zagadki nie ma żadnego wpływu na dalszą grę. Przeczytaj uważnie księgi i kombinuj, ja sam wczytywałem chyba ze 30 razy aż pojąłem na które pytanie źle odpowiedziałem, bo jeszcze raz przeczytałem księgi. A tak to zwykła praca z tekstem, więc wytrwałości OK


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Szymek - 01.08.2017

Nie no poddaje się. Nie mogę pojąć która odpowiedź mam złą.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Klimek - 01.08.2017

No skoro tak to musisz albo się z tym pogodzić albo próbować dalej. To nie jest trudne, tylko trzeba pomyśleć i czytać.

Tu już dawno było ustalane, że do tego zadania nie ma żadnych podpowiedzi. :>


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Szymek - 03.08.2017

Jest kur*a jest! Nareście to zrobilemmmmm!!. Ale jestem genialny kur*aaaa. Sorka musiałem :p. Jakieś 6 godzin mi to zajęło ale warto było


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Klimek - 03.08.2017

Moja reakcja byla podobna, wiec spoko Troll Ale 6 godzin to juz zakrawa na wykonanie tego tylko metodą prob i bledow. W jaki sposob doszedles do wlasciwego zestawu odpowiedzi?

Jest to najbardziej satysfakcjonujacy quest jaki wykonywalem ze wszystkich gier w jakie gralem.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Szymek - 03.08.2017

Dla mnie też to był najbardziej satysfakcjonujący quest. A nagroda za niego też genialna :D. W sensie to było tak że miałem chyba 5 pewnych odpowiedzi a pozostałe tak no byłem nie pewny co do nich. Przełomem było Kiedy zrozumiałem jaka jest odpowiedź na ostatnie pytanie. Trochę próbowałem kombinacji i pykło. Nawet nie wiesz jaki byłem szczęśliwy kiedy zamiast tej czerwonej smugi, zobaczyłem niebieską xd. Okrzyk radości był głośny :D

Tylko nie rozumiem trochę jednej odpowiedzi ale już tam nie ważne


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Klimek - 04.08.2017

W kazdym razie gratulacje.
Wiedz jednak, ze to tylko taka wersja light oryginalnej zagadki. Jesli chcesz sie sprawdzic to polecam zajrzec do tematu "Klucz do prawdy" i tam odszukać tą zagadkę. Łamigłówka najwyższej klasy.