Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 11.10.2017

(11.10.2017, 11:39:04)Bezimienny napisał(a): przy niszczeniu posągu Beliara nie pojawił się Demon
nie bądź zdziwiony, gdy będzie fruwał sobie po porcie... wtedy lepiej wczytać


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Bezimienny - 11.10.2017

Dzięki, sprawdzę czy nie zabłąkał się tam XD
A jeszcze jedno pytanie:
Czy jest ktoś, kto uczy skradania oraz akrobatyki? Bo jak na razie na takich nauczycieli nie trafiłem.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 11.10.2017

Skradanie masz wyuczone od samego początku, a czegoś takiego jak akrobatyka w Przeznaczeniu i dalszych częściach w ramach nauki nie ma.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Bezimienny - 11.10.2017

Przepraszam za przejęzyczenie :)
Chodziło mi nie o skradanie, tylko o kradzież kieszonkową, którą fizycznie umiem, ale nie ma jej w zestawieniu moich umiejętności i myślałem, że ktoś musi dokształcić, żeby się pokazało :D
A akrobatyki szkoda że usunięta, bo to taka spektakularna umiejętność :)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 12.10.2017

Mam pytanko a wlasciwie kilka
- zadanie Dezerter mam w dzienniku ze Bezi ma swoj pokoj o ktory chodzi o ten w klasztorze? Pytam bo tam nie mam zadnej akcji dialogowej na ten temat a obydwie kobietki z portu odmowily przyjecia dezertera i zadanie stoi...
- w zadaniu Prawo i piesc mam ostatni zapis ze Wulfgar opracowywuje plan co dalej jak goruszyc?
- 7 wspanialych mam Ruthona, Marvina, Aidana, Titufa, Draxa i Ratforda kogo mi brakuje?
- Nowy porzadek kogo mam zwerbowac dl zadania od Arnolda?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 12.10.2017

(12.10.2017, 13:01:07)Igunia1988 napisał(a): obydwie kobietki z portu odmowily przyjecia dezertera i zadanie stoi...
tylko dwie odwiedziłaś? poszukaj  - jest ich więcej


Cytat:7 wspanialych mam Ruthona, Marvina, Aidana, Titufa, Draxa i Ratforda kogo mi brakuje?
zadanie 'Dzika banda' zrobione, tak? więc teraz możesz szukać jednego z ocalałych...


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 12.10.2017

Cytat:zadanie Dezerter mam w dzienniku ze Bezi ma swoj pokoj o ktory chodzi o ten w klasztorze?

nie, to pokój klucz do którego wymusiliśmy od pewnego paskudnego typa w porcie


Cytat:w zadaniu Prawo i piesc mam ostatni zapis ze Wulfgar opracowywuje plan co dalej jak goruszyc?

jest tu zastosowany warunek wielokrotnie zależny - bardzo trudno powiedzieć jakie przesłanki muszą być spełnione by dalej zagadał, jak się nie wie, co zostało już zrobione w innych zadaniach


Cytat:7 wspanialych mam Ruthona, Marvina, Aidana, Titufa, Draxa i Ratforda kogo mi brakuje?

człowieka z blizną


Cytat:Nowy porzadek kogo mam zwerbowac dl zadania od Arnolda?

stosownych ziomali znajdziesz na farmie Onara


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 12.10.2017

Memoriys ale ktorego typa.....


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 12.10.2017

burdel-domusa


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 12.10.2017

chodzi konkretnie znaczy o ^0^ Cycki


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 12.10.2017

Ale od ktorego typa?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 12.10.2017

wiesz kto prowadzi interes w czerwonej latarni?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 12.10.2017

Juz mam powiedzcie prosze co z zadaniem bunt slabych ostrzeglam wszystkich ktorych mialam kto tym szpiegiem w porcie?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - MaQo - 12.10.2017

(12.10.2017, 14:19:06)Igunia1988 napisał(a): Juz mam powiedzcie prosze co z zadaniem bunt slabych ostrzeglam wszystkich ktorych mialam kto tym szpiegiem w porcie?
Z tego co zrozumiałem z tego bełkotu, chcesz się dowiedzieć kto jest szpiegiem w porcie. Opcję na rozwiązanie twego problemu są dwie:

-Łazisz po mieście i gadasz ze wszystkimi 

-Zabierasz się za inne questy, gdyż istnieje opcja, że czegoś jeszcze nie zrobiłeś, więc akcja ze szpiegiem nie może pójść dalej.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 12.10.2017

Odnoszę wrażenie, że bardzo słabo u ciebie  ze skupieniem uwagi na dialogach i ich treści , także tej bardziej zawoalowanej.
Przecież Korwin wyraźnie naprowadza na ślad osoby, która nie pracuje a ma za co pić.