Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 13.10.2017

lord andre dołączył do swoich po ataku legionu odzyskał swój miecz który dostałam od dowodzacego w zakonie palladynami, po bitwie o klasztor rozmawiałam z magami wody pózniej z Pyrokerem a nastepnie z Mileniusem w klasztorze i od niego dostałam miecz dla Lorda Andre

wydaje mi sie ze kolejność dobra
zaraz po tym podciagnełam zadanie z piratami i z sędzią ( dowiedziałam się o kolejnych osobach wspomagających w mieście ruszył główny wątek.... ale rozmowy z Gedarem nadal niet


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 13.10.2017

bardzo ładnie
teraz kwestia - czy paskudny Baron von Altdorf nie żyje? oraz WSZYSCY pozostali wojownicy Ognistego Zakonu z Ognistą Joanną ^0^ Cycki na czele

czy jest ten wpis?
"Oddałem Gedarowi Berło Pokory. Pozostaje pytanie, czy kapłani Adanosa zechcą mi pomóc...");


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 13.10.2017

tak i tak rozmawiałam przed walka z magami wody odmowili pomocy a pozniej jednak sie zjawili pod kapliczka ale nie dolaczyli sie w bitwie inaczej jak modlitwą ognisty legion też sam nie zaatakował? nie wiem czemu....


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jonxx - 13.10.2017

To normalne.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 14.10.2017

alt to że nie mam dialogu w dalszym ciagu z Gedarem mimo że on kazał przyjsc po bitwie to też?

przy bitwie o klasztor i nie tylko postepowałam tak jak było w dialogach nie wiem jedynie czy nie bylo błędem to że zabiłam magów i tych co stali przy tym kregu po odebraniu tego oka mocy

nie mam tez dialogu chyba z Carlem o nietykalności piratów w porcie jak i z sędzią nie wiem czy ten \atak na fregatę to przed odbiciem miasta czy po?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 14.10.2017

Tu każde zadanie jest małym trybikiem kolejnego. Wystarczy ruszyć jedną akcję, jeden dialog do przodu i rusza dalej lawina.
Ciężko jest powiedzieć co u ciebie trzeba zrobić, dlatego musisz teraz 'kursować' między NPC...
Np Carl zgodzi się na przejście piratów, gdy uciszysz donosiciela, nie żyje w Górnym Mieście Gisela, Uriel zagada o glejcie dla piratów, a ten znowu zaczepi, gdy zrobimy zadanie dla Grega z zaciągiem do załogi...
Bitwa w mieście jest ostatnią, więc najpierw fregatę odbijamy.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 14.10.2017

tituf dzieki to już wiem czego mi zabrakło z tego co wypisałeś to tylko Gisela nie jest na liscie trupów


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 14.10.2017

tylko jej nie zabijaj! rotl:


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 14.10.2017

Ale to pibicie jej to ktos zleca? Bo pobilam ja sama bez zlecenia i dialogu z nikim niet nie wiem tez gdzie ma byc aby ja pobic

I czy mozliwe jest to aby zadanie tajemnica Kordelii mi blokowalo bo do takiego wniosku dochodze
Gdzie znajde lariusa po ucieczce z miasta


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Draco - 14.10.2017

Lariusa szukałbym po jaskiniach ;)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 14.10.2017

Cytat:I czy mozliwe jest to aby zadanie tajemnica Kordelii mi blokowalo bo do takiego wniosku dochodze


Dokładnie, najpierw Kordelia!


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 14.10.2017

ale ja nie mam możliwości nie mam z nia dialogu ani z jej wujem o niej jak to zadanko zrobić

no to znalazłam zagadke w takim razie co mi blokuej watek z piratami..... larius i Lutero tez jeszcze sa w mieście ale nie wiem co i jak mam z nimi zrobić aby sie wynieśli


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Bezimienny - 17.10.2017

Po oddaniu Dymitrowi planu Khorinis, mam wpis, że muszę z KIMŚ porozmawiać. Jakaś podpowiedź?

Przepraszam, już nieaktualne :) Przypomniałem sobie o Łowcach Orków i dalej poszło a Arnold dostał sztylety :)


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 17.10.2017

(14.10.2017, 19:37:40)Igunia1988 napisał(a): ale ja nie mam możliwości nie mam z nia dialogu ani z jej wujem o niej jak to zadanko zrobić
Podawaj zadanie, wpisy w dzienniku i co już zrobiłaś w tej sprawie - to ułatwi pomoc.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Bezimienny - 08.11.2017

Dwa pytania:
1. "Nasz nowy dom": Dostarczyłem wszystkie materiały Fellanowi a Thorben miał zrobić meble. Jakaś podpowiedź jak zakończyć zadanie, bo nie mam w tej sprawie z nikim opcji dialogowej?
2. Oddałem kryształy teleportacji Honorynowi, Sclaviniusowi i Gniewomirowi, ale dalej stoją na tych samych miejscach a z Hyglasem nie mam dialogu. Jakaś wskazówka?