Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 24.11.2017

Musisz odnaleźć donosiciela w porcie.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Valeran - 24.11.2017

Z tym donosicielem to zadanie jest wpisane w dziennik (bo nic na ten temat w nim nie zauważyłem) czy to jest quest przez który mam iść przez dialogi?
Przepraszam że tak pytam ale powróciłem do Epilogu po jakoś 1,5 miecha i nie chciałem rozpoczynać gry od nowa tylko iść to co wcześniej robiłem dlatego tak pytam bo niestety nie wszystko pamiętam :C


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 24.11.2017

wspominał o tym Harad w dialogu dotyczącym zadania "Bunt słabych"
jeden z NPC  w porcie naprowadzi na ślad właściwej osoby


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Valeran - 24.11.2017

Właśnie NPC w porcie miałem już dawno przegadanych i tak mi się urywa ten ślad  Smutny


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 24.11.2017

W Epilogu nie ma dawno przegadanych NPC


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Valeran - 24.11.2017

Nie zrozumieliśmy się. Jak pisałem wróciłem do Epilogu po dłuższym okresie czasu. Postanowiłem kontynuować save który był a nie od nowa wszystko zaczynać i po prostu nie pamiętam tych dialogów związanych z donosicielem. Dlatego napisałem że byli dawno przegadani patrząc na odstęp czasu mojej gry a nie wykonywanych questów w grze.
Ale przechodząc do sedna z tego co rozumiem sprawa z tym kapusiem w porcie jest związana z zadaniem "Bunt Słabych". Poniżej wrzucam ss dziennika tego zadania.
[Obrazek: R2QEYYn.png]

Proszę mnie wyprowadzić z błędu jeżeli swój problem coś źle objaśniam albo ewentualne pytanie o objaśnienie.
Cała ta sprawa pokazuje że nie mogę sobie robić dłuższych przerw od gry bo potem takie są efekty ;V


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 29.11.2017

Zadanie tajemnica kordelii mam klucz ale jak to dalej ugryźć gdzie skrzynia tej sedziny nie moge znalezc


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 29.11.2017

skrzynia jest tam gdzie zawsze byla w g2nk czyli trzeba odnalezc sposob na otworzenie skrytki


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 29.11.2017

A podpowiesz cos wiecej?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 29.11.2017

poszukaj na piętrze czegoś w kształcie kółka, podejdź i spróbuj nacisnąć klawisz interakcji


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 29.11.2017

Juz ja podpriwadzilam poradzilam sobie ale w ktorym miejscu ona powinna mnie zaczepic przy tym drwalu od ktorego na poczatku bralismy deski czy mama ja zaprowadzic na gore do obozu.... bo latam z nia....i nie gada


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 29.11.2017

przecież tam po drodze ktoś jest
źle zrobiłaś akcję z jej odprowadzeniem
czy napawde tylko 10% graczy jest w stanie zrozumieć proste komendy "Podążaj za mną", albo "Prowadź" dla rutyny Guide i Follow Player?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 29.11.2017

(29.11.2017, 17:01:50)Memorius napisał(a): źle zrobiłaś akcję z jej odprowadzeniem
zaraz po wyjściu z miasta idziemy spokojnie w kierunku farm i następuje zaczepka Kordelii - po tej akcji idziemy dalej a Kordelia zaczepia przy namiocie Groma - prościej nie potrafię


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Igunia1988 - 30.11.2017

Juz sie skaonelam

A skad ubranie dla dezertera bo nocleg juz mam


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Lewkooo - 01.12.2017

Od farmera z portu.