Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - MaQo - 06.12.2017

Kłania się czytanie dialogów.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - piotrekd1995 - 06.12.2017

przepraszam że pytam tyle razy ale do kogo trzeba się udać gdy się po rozmowie z tymi magami w słonecznym kręgu


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 06.12.2017

(06.12.2017, 17:29:39)piotrekd1995 napisał(a): byłem w kamiennym kręgu i dostałem od nich jakiś amulet ale z nikim teraz nie moge porozmawiać
tracę cierpliwość - nie dostałeś żadnego amuletu tylko Oko Mocy
KOMU masz oddać Oko Mocy?
jakbyś tak nie zapierdalał na oślep, to by cię, kurwa, Hegenwald zatrzymał i powiedział, komu masz go oddać, mimo że początkowo miał być on oddany Demetrusowi!


RE: Epilog - problemy z zadaniem - piotrekd1995 - 06.12.2017

wiem  jestem idiota sorry ze zawracałem głowe zrobiłem już to tak jest jak się nie czyta uważnie jestem pała Idiota

mam pytanie w sprawie tego wina co trzeba zatruć z kim trzeba porozmawiać w dzienniku pisze ze z Fellanem ale z nim nie mam dialogu może ktoś wie


RE: Epilog - problemy z zadaniem - MaQo - 06.12.2017

Nie jest napisane, że masz pogadać, tylko wykorzystać jego radę.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - piotrekd1995 - 06.12.2017

(06.12.2017, 22:47:29)MaQo napisał(a): Nie jest napisane, że masz pogadać, tylko wykorzystać jego radę.

aha dzięki

mam pytanie w misji dezerter o stroju trzeba rozmawiać z kimś z miasta czy szukać po farmach


RE: Epilog - problemy z zadaniem - piotrekd1995 - 07.12.2017

mam pytanie starzec karze mi zabić mrocznych magów w słonecznym kręgu i wspomina coś o ich pierścieniach zabiłem ich a pierścieni nie było  i nie wiem czy przed tym zanim trzeba ich zabić trzeba jeszcze z kimś porozmawiać bo nie wiem czy to ma związek z billim  łowcą nieumarłych który  przemknął się do miasta powiem że mam problem żeby trafić na jakiś trop  i czy to wogule ma jakiś związek z tym słonecznym kręgiem i mrocznymi magami prosił bym o pomoc


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 07.12.2017

Cytat:mam pytanie starzec karze mi zabić mrocznych magów w słonecznym kręgu i wspomina coś o ich pierścieniach zabiłem ich a pierścieni nie było


pierścienie są w nich od początku gry więc to raczej niemożliwe, chyba że masz indywidualny błąd niedoczytania skryptu
a co mieli przy sobie?

odnośnie powiązania z Billym - nie pamiętam bez analizy skryptowej


RE: Epilog - problemy z zadaniem - piotrekd1995 - 07.12.2017

jak zrobiłem porządek pod klasztorem do gra mnie prowadzi do harada żeby mu pomóc a on wysyła mnie do portu bo mówi ze tam coś się dzieje faktycznie piraci są już na  okręcie i ja im trochę pomogłem w zajęciu okrętu   i nie wiem co robić dalej bo ostatni wpis w zadaniu piraci w korinis  jest  taki  że vance sobie nie zrobi krzywdy z tym kosturem którego mu przyniosłem i co mam robić dalej teraz chyba lepiej napisane pomożesz


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Memorius - 07.12.2017

Co do powyższego - owszem i mnie się zdarza nieraz przecinek opuścić, ale ty to chyba nawet tego słowa nie znasz, jak widzę.

Co do Vance'a - kostur to on powinien dostać wieki temu, a nie tuż przed walką.
Samo zdobycie okrętu jest tylko elementem oczyszczenia portu i zdobycia środka transportu.
Jak sądzę masz i inne , równie ważne cele do realizacji i może się pora na tym skupić?
Okręt nie ucieknie.
Ponadto - z kim rozmawiałeś na okręcie po jego zajęciu?
A może nie wszyscy przeciwnicy nie żyją?
A może nie oddałeś Gregowi wszystkich rzeczy zdobytych na przeciwnikach?
Tylko, kurwa, nie pytaj jakich rzeczy. włeb


RE: Epilog - problemy z zadaniem - piotrekd1995 - 07.12.2017

aha dzięki sprawdze  jeszcze raz czy zabrałem wszystko z tych marynarzy

mam pytanie jak saturas każe mi wybić wszystkich mrocznych z górnego miasta i przynieść mu ich pierścienie ile tych pierścieni powinno być bo ja zabiłem tam wszystkich i ograbiłem ich ciała i przychodzę do saturasa i nic ja zebrałem 11 pierścieni grałem 2 razy ich wybijałem i jeden ze strażników chyba decard nie miał pierścienie nie wiem czy to jakiś błąd czy ja coś żle zrobiłem


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Jonxx - 08.12.2017

(08.05.2017, 16:09:36)Tituf napisał(a): Podczas testów nie mieliśmy takich problemów z itemami. 
Ale skoro zdarzało się to graczom klubowym - podaję jedyne kody, jakich gracz może potrzebować w Epilogu.

To itemy dla Tamiry:
ItMi_GoldNecklaceTamira
ItMi_GoldRingTamira
ItMi_GoldChestTamira

i Pierścień Asceniusa - Złoty Pierścień Mroku
ItMi_GoldRingDark

Musisz sobie zinsertować tyle ile ci brakuje. Koniecznie później wyłącz konsolę b42b.

Jeśli znikł choć jeden pierścień, to nie ukończysz gry bez przywołania go. Powinno być 12 pierścieni.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - piotrekd1995 - 09.12.2017

mam pytanie kogo mam powiadomić o zwycięstwie w górnym mieście co zlecił saturas nie mogę  wulgara piratów lorda andre ani harada  ani cavalorna i tez nikogo z wodnego kręgutego mrocznego maga który jest w krypcie strażników koło bramy ani magów ognia ani wody to kogo wiecie


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Klimek - 09.12.2017

Nie wiedzieć. My nie rozumieć co ty mówić.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - piotrekd1995 - 09.12.2017

(09.12.2017, 16:40:25)Klimek napisał(a): Nie wiedzieć. My nie rozumieć co ty mówić.

po wybiciu mrocznych z górnego miasta oddaje saturasowi pierścienie i on każe mi powiadomić kogoś kogo mam powiadomić