Drużyna Spolszczenia
Epilog - problemy z zadaniem - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - problemy z zadaniem (/showthread.php?tid=717)



RE: Epilog - problemy z zadaniem - madaza - 02.11.2018

A co z gildia złodziei?

Dobra, gildia złodziei zrobiona. Został mi jedynie quest Woiowniczki i Dezerter, które kobiety są chętne do oddziału? Kto ma ubranie do Dezertera? Szukam tego mrocznego od Sentenzy i nic... Koniec pytań, pozdrawiam.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dusaro - 02.11.2018

Spróbuje zbytnio nie zaspoilerować ale podpowiem ci że jedną z kobiet do questa wojowniczki jest pewna urocza myśliwa z DP i kobieta z kolonii pracującą u Onara jako służka
A ubranie dezertera o ile się nie mylę , a konkretnie człowieka znajdziesz w miejscu gdzie była "uwięziona" pewna dama przez właściciela zamtuza portowego


RE: Epilog - problemy z zadaniem - madaza - 02.11.2018

Dobra, ogarnąłem już wszystko. Dziękuję Wam bardzo za pomoc! Mod jest cudowny.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Erwin - 02.11.2018

Miło to usłyszeć. Może pora na dalsze przygody  w Przebudzenie


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Tituf - 02.11.2018

Gdzie... Mod jeszcze nie skończony, będą pytania.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - madaza - 02.11.2018

A jednak muszę zapytać bo zostały mi dwie kwestie zapisane na kartce z mini qestow. Kto jest godny bycia zastępca Billa? Kiedy Bilgot wróci do Sabiny? Najpierw on, ona on i nie ma go w porcie... Kiedy Nedarz mi powie o tym? Zrobiłem wszystko prócz tego wyżej co napisałem.

A i lekarstwo dla Grimbalda, myślałem że to magowie wody tak jak w przypadku Hildy a tu niespodzianka.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Dusaro - 02.11.2018

Zastępcą Billa zostaje pewien gwardzista co dawałeś mu w Przeznaczeniu zwoje z zaklęciami Innosa, w epilogu stoi koło Gor Hanisa i Netbeka.


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Erwin - 02.11.2018

Nędzarz - jak miasto będzie wolne ( jak dobrze pamietam )
Grimbald - pomoże Memorius
Bilgot - nie pamiętam, mozliwe, że po wyzwoleniu portu


RE: Epilog - problemy z zadaniem - madaza - 02.11.2018

Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć Memorius że w grze czy na forum XD. Mam problem z wichrem wojny tzn ostatni wpis co jednak może zdziałać jeden paladyn więcej. Co robić? U magów wody już byłem i żadnej kwestii dialogowej nei ma


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Erwin - 02.11.2018

Nie no, ten w grze  :D
Wichry wojny - niestety nie pamiętam. Musiałbyś coś więcej napisać o co w tym zadaniu chodzi i na jakim jesteś etapie, to może bym coś wymyślił


RE: Epilog - problemy z zadaniem - madaza - 02.11.2018

Tam gdzie miałem iść po Andre i na tym mi to stoi jak zameldowałem Milleniusowi. Powiedział ze dojdzie, przespalem chyba tydzien i nic, cały klasztor zapytalem, w khorinis byłem, magowie wody, farma i nic,...


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Erwin - 02.11.2018

Znaczy Lord Andre jest już koło karczmy?


RE: Epilog - problemy z zadaniem - madaza - 02.11.2018

Tak, poszedłem do niego i byl dialog że potrzebują wsparcia w klasztorze, na co że odpoczął i sie tam uda, a nadal tam stoi...


RE: Epilog - problemy z zadaniem - Erwin - 03.11.2018

Hmm, a po tej rozmowie nie pojawił się czasem Mroczny Mag na tej trawie koło karczmy między kapliczką Innosa, a drogą na piramidy??


RE: Epilog - problemy z zadaniem - madaza - 03.11.2018

Gdzie jest Memerius? :o

Faktycznie był tam mag, dzięki!