Drużyna Spolszczenia
Epilog - opinie i wrażenia - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Epilog (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=178)
+--- Wątek: Epilog - opinie i wrażenia (/showthread.php?tid=718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Epilog - opinie i wrażenia - Tituf - 12.04.2017

Tu można wyrazić swoje wrażenia na temat rozgrywki.


RE: Epilog - opinie i wrażenia - Jonxx - 21.04.2017

No więc tak, pograłem póki co zaledwie nieco ponad godzinę, ale jestem pod wielkim wrażeniem. Świetnie zapowiadający się główny wątek, zaczęte już przeze mnie zadania poboczne również wyglądają na ciekawe. Uwaga do najmniejszych detali, odniesienia do Przeznaczenie to wszystko jest godne podziwu. Technicznie również wszystko gra.

szacun DT i  thx. za świetnego moda.


RE: Epilog - opinie i wrażenia - Opos - 21.04.2017

Więc tak, po 2h 20min pogadałem ze wszystkimi w mieście, główny wątek jak już wspomniał Jonxx zapowiada się znakomicie, ale zadania poboczne również bardzo są ciekawe, spotkacie stare postacie z Przeznaczenia, ale również nowe, z każdą minutą coraz bardziej się wciągam w tego moda, gratulacje dla ekipy! :D


RE: Epilog - opinie i wrażenia - Jastrząb - 21.04.2017

Po 6h grania (mały maraton :>) mogą coś napisać. Zacznę od tego że gra ma świetny klimat, dialogi są napisane naprawdę dobrze, a zadania to nie typowe "przynieś, podaj, pozamiataj", przy wielu trzeba myśleć, niektóre mogą okazać się trudne jeśli ktoś nie przeszedł całego Przeznaczenia lub nie wykonał większości misji. Wątek główny zapowiada się ciekawie. Ogólnie mogę rzecz że naprawdę warto wyczekiwać premiery :>


RE: Epilog - opinie i wrażenia - Dinozaur7 - 21.04.2017

W zasadzie napisałbym to samo co Opos bo tyle samo grałem i wrażenia mam bardzo podobne. Już zaczyna się główkowanie Język


RE: Epilog - opinie i wrażenia - AhnBael - 21.04.2017

Również pograłem kilka godzin i jestem bardzo zadowolony z gry. Dialogi, fabuła, postacie, zadania - wszystko kapitalne! Podoba mi się, że nie ma typowych zadań przynieś, podaj tylko praktycznie każde zadanie jest multiquestem czy też wątkiem. Na razie szczególnie spodobał mi się dialog z Nędzarzem. Od razu nie zaglądając do dziennika domyśliłem się kto jest tym przyjacielem. Na plus także poziom trudności, choć fanem trudnych walk nie jestem. Epilog wydaje się trochę trudniejszy od podstawki. Już na starcie spotykamy dość mocne bestie. Jak na razie Epilog zapowiada się na lepszy mod od Velayi, ale zobaczymy co będzie dalej, jestem dobrej myśli.


RE: Epilog - opinie i wrażenia - Tituf - 21.04.2017

(21.04.2017, 18:08:57)AhnBael napisał(a): Jak na razie Epilog zapowiada się na lepszy mod od Velayi,
Rozmawialiśmy o tym, ale takie twierdzenie wydawałoby się bluźnierstwem... Okazuje się, że niekoniecznie! OK


RE: Epilog - opinie i wrażenia - XaroN - 21.04.2017

Ponad 7,5 H - rozgrywka bardzo wciąga, uzależnia wręcz. Ciężko będzie z zaśnięciem tej nocy..


RE: Epilog - opinie i wrażenia - MaQo - 21.04.2017

Relacje po 12h.
Fabuła wciąga, dialogi napisane świetnie, rozgrywka wymaga od gracza logicznego myślenia.
Mod jest dobrze zbalansowany ~ każdy napotkany przeciwnik stawia wyzwanie.
Nie mogę się doczekać dalszej części, czuję że szykuje się wielka bitwa z Mrocznym Zakonem.
Zobaczymy dokąd pokieruje mnie moje Przeznaczenie...


RE: Epilog - opinie i wrażenia - Dinozaur7 - 21.04.2017

No to nieźle pędzicie panowie Język

Bardzo przykuwa do monitora zabieg z odkryciem kilku wątków naraz co zmusza gracza do myślenia o wielu rzeczach naraz Język


RE: Epilog - opinie i wrażenia - MaQo - 22.04.2017

Fajny pomysł z tym, że nie wszystkie questy zapisują się w dzienniku i gracz musi o nich pamiętać (np. Lekarstwo dla Hildy)


RE: Epilog - opinie i wrażenia - Tituf - 22.04.2017

Fakt, bo potem byłyby narzekania, że zadania z przynoszeniem szczotek, pogrzebaczy, mioteł czy młotków są nudne i bez sensu. Teraz nie będzie wam to zalegać w dzienniku jak się nie będzie chciało takich pierdół robić.


RE: Epilog - opinie i wrażenia - Memorius - 22.04.2017

Tego typu zadania są IMO najlepsze.

Ale panowie, śmielej z opiniami.
To, że mod uzależnia i jest genialny, to wiemy i bez was.
Oczywiście rozumiem , że staracie się nie odkrywać kart jeden przed drugim. popcorn


RE: Epilog - opinie i wrażenia - Dinozaur7 - 22.04.2017

No dobra - Pierwsza negatywna opinia to taka że lekko denerwujące jest że po pierwszym obiegu miasta nikt nie ma nic już do powiedzenia. No i średnio ogarnięty Kardiff, który chyba przestał być dobrym źródłem informacji. Zdziwiła mnie też lekko pustka w więzieniu, przy panującej atmosferze w mieście, aż się prosi by trochę ludzi tam jeszcze jednak było. No i dialog ze strażnikiem Andre też to niejako sugeruje.

Oprócz oczywistych zalet dodać należy bardzo fajne nawiązania do wielu wątków z Przeznaczenia i wiersze u Morta Język

:>


RE: Epilog - opinie i wrażenia - Memorius - 22.04.2017

Cytat:Pierwsza negatywna opinia to taka że lekko denerwujące jest że po pierwszym obiegu miasta nikt nie ma nic już do powiedzenia.
teraz zastanów się czemu tak jest to zrobione


Cytat:No i średnio ogarnięty Kardiff, który chyba przestał być dobrym źródłem informacji.
najwyższa pora żeby zaczęli ich udzielać inni NPC a ponadto, co on może teraz powiedzieć ciekawego, ponad to co już wiemy?

Cytat:Zdziwiła mnie też lekko pustka w więzieniu, przy panującej atmosferze w mieście, aż się prosi by trochę ludzi tam jeszcze jednak było.
czyli jestes jeszcze na bardzo wczesnym etapie gry i nie wiesz co robią okupanci z tymi, którzy według nich złamali prawo