Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - przebieg prac - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Przebudzenie - przebieg prac (/showthread.php?tid=723)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [G2NK] Returning 3 - Token - 23.05.2017

*II*              grill


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 23.05.2017

STARTUP wzbogacił właśnie insert 145 orków w rejonie Starej wieży Xardasa.


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 23.05.2017

ogólnie planujemy 156 postaci z własnymi dialogami z opcji Ludzie i około 20-25 z opcji Orkowie
Na ten moment mamy napisane i wstawione 60 dialogów wstępnych (Ludzie), a przy postaciach z handlem, usługami lub nauką - także funkcjonalne dialogi tego dotyczące.

Gotowa jest także znaczna część dialogów wstępnych dla orków, napisanych przez Titufa i zapewne jutro znajdą się one w content.


RE: [G2NK] Returning 3 - Bezimienny - 24.05.2017

(23.05.2017, 20:45:12)Memorius napisał(a): Ponieważ w Rosji ma podobno wyjść jakiś mix pod nazwą Przebudzenie to zmienimy nasz tytuł na Returning 3

No właśnie. Zauważyłem tę informację na fejsie i zalinkowałem do Destiny Team :)


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 24.05.2017

pod rozwagę...

[Obrazek: QLVQtUm.png]


RE: [G2NK] Returning 3 - Lewkooo - 24.05.2017

Jeszcze trochę orkuf wypadałoby dodać.


RE: [G2NK] Returning 3 - Dota - 24.05.2017

To jest to na co czekałem! :D


RE: [G2NK] Returning 3 - Token - 24.05.2017

(24.05.2017, 08:36:01)Tituf napisał(a): pod rozwagę...

[Obrazek: QLVQtUm.png]

Świetne! Zdecydowanie na plus fakt, że bendom tarcze.


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 24.05.2017

Nie rozumiecie... to '3.0' w formie graficznej.


RE: [G2NK] Returning 3 - Token - 24.05.2017

Pefka że rozumiemy, ale jak tarcza jest na obrasku, to musi być tesz w grze!


RE: [G2NK] Returning 3 - Klimek - 24.05.2017

Na pewno nie pobiorem jak nie bendzie tarcz! I duale też muszom być i ogniste miecze i orki na cieniostworach tesz. I dodajcie jeszcze żeby morżna było lataci na smoku i rzeby było durzo stworkuw do zabicia i do karzdego zadania mapke z zaznaczonym punktem gdzie tszeba iść bo w przeznaczeniu zadania byly zbyt trudne i niewiadomo było gdzie tszeba isc aby je zrobić Smutny


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 24.05.2017

Modyfikacja budzi coraz większe zainteresowanie młodych twórców i ci zgłaszają się do nas z ciekawymi pomysłami i projektami... Zapraszamy do współpracy! A poniżej taka właśnie propozycja:

Zertin napisał(a):Witam. Chciałbym zaproponować do waszego moda trochę przerobione logo, które pan zrobił.

Bo wg mnie napis i pomysł jest fajny, ale brakowało tam czegś, dlatego trochę je poprawiłem.

[Obrazek: gNlfTDi.png]



RE: [G2NK] Returning 3 - Klimek - 24.05.2017

winner  OK
On jest zwycięzcą


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 25.05.2017

Tym razem przyjmiemy nieco inny tryb pracy nad kolejnymi wersjami.
Będzie tylko jedna wstępna wersja Visual , która posłuży do sprawdzenia ogólnej integralności świata, prawidłowości rozmieszczenia NPC , potforków i i przedmiotów oraz funkcjonalności dialogów wstępnych, handlu nauki i usług, a także nowych itemów.

Potem pojawi się wersja ACTION zawierającą co najmniej połowę zadań gotowych i część rozpoczętych , i na koniec BETA z kompletnym Content.

Przekształcenie wersji VISUAL do ACTION zajmie według wstępnych obliczeń około 30 tygodni, choć termin ten może ulec zmianie, w obu kierunkach.

zbliżamy się do końca prac nad dialogami wstępnymi
zapewne, gdyby nie robienie od razu handlu , nauki i usług to zostałoby to już dziś zakończone

pozostało kilka postaci trzecioplanowych oraz Zakon Ocalenia, który pod względem lore i dialogów nie będzie łatwy do zrobienia

w teamie panuje opinia, że dialogi stworzone dotychczas stoją na bardzo wysokim poziomie i to jest zdecydowanie na plus

taka mała próbka dialogu bohatera z pewna postacią, która występowała także w Przeznaczeniu i Epilogu
B//Czym się tu zajmujesz?

X//Jestem specjalistą od znalezisk specjalnych.
B//Co takiego?! Stare garnki, porwane buty i zardzewiałe patelnie...
X //Mam na myśli artefakty.
B //No tak, mogłem się domyślić, że tak naprawdę pracujesz tu na własny rachunek.
B//Wygląda to tak.
B//Jest kopalnia, w niej wydobycie, oczywiście tylko jako przykrywka właściwego celu.
B //Tym celem jest rzecz jasna pradawny artefakt, o olbrzymiej mocy, najlepiej dającej władzę nad światem.
B //No i jest dzielny poszukiwacz, który odnajduje go, poznaje jego moc,
B //a potem sprzedaje, albo gubi po drodze na kolejną tajemniczą wyspę lub do jakiejś jaskini na głębokim zadupiu.


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 27.05.2017

zakończone zostało przygotowanie wszystkich plików DIA zarówno dla ludzi jak i dla orków
przy okazji gotowa jest nauka i handel oraz usługi w około 90%

jutro zostanie to definitywnie ogarnięte

przyjęta została następująca strategia skryptowo- fabularna

Cytat:Gra będzie znacznie prostsza w logice skryptowej niż Epilog.
Zadania będa prostsze , bez nadmiernej ilości zależności warunków.
Pojawią się typowe zadania podaj przynieś, o okreslonym stopniu utrudnienia w ilości do 10% całości
Pojawią się typowe zadania bij zabij orkuf itd w ilości co najmniej 15% całości
Maksymalnie uproszczone zostaną rutyny, w większości uproszczone do jednopunktowych, chyba że zaistnieje konieczność przeniesienia NPC do innego punktu
Uproszczone zostaną schematy zróżnicowania set level NPC , większości jest to 5 bez indywidualizacji,w przypadku bardzo słabych postaci zazwyczaj 2 lub niekiedy 3
Nie będzie już tworzonych nowych akcji skryptowych typu Odon-Herman, bo takie przebłyski geniuszu skryptowego nie są generalnie przez nikogo doceniane.
Nie będzie nowych animacji ani nowych efektów wizualnych.
Nie będzie wprowadzania do gry nowych itemów i nowych wizualach, chyba że będzie to niezbędne dla akcji.
Nie będzie nowych ksiąg i pism w formacie tga.


Wskazane powyżej elementy w ocenie Epilogu zostały pominięte milczeniem lub ledwo zasygnalizowane i nakład pracy na to jest niewspółmiernie duży do efektu jaki wywarło to na graczach.