Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - przebieg prac - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Przebudzenie - przebieg prac (/showthread.php?tid=723)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 19.06.2017

Ruszyły żmudne testy!


[Obrazek: 1o9Nlyp.jpg]   [Obrazek: qHVrSJq.jpg]


RE: [G2NK] Returning 3 - Klimek - 19.06.2017

Na screenach mozna ujrzec dosc ciekawe rzeczy.... OK


RE: [G2NK] Returning 3 - Draco - 19.06.2017

Czeka przygoda z ożywieńcami, to lubię!


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 19.06.2017

Aktualna wersja poszła do kosza.
Pracujemy nad następną.

Rozpoczęły się testy nowej  lepszej :>  wersji VA3 Relaks


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 19.06.2017

Pozwólcie, że dorzucę swoje 3 grosze, jeśli jeszcze można.

Chciałbym tak po prawdzie tylko o 1 rzecz poprosić. To co pisałem już w moim podsumowaniu Epilogu - eksploracja była niezwykle przyjemna dzięki temu, że dorzuciliście w różnych miejscach roślinki, dla których warto było przebiec się po tym lesie. Co więcej, były w takich miejscach, że za prawie każdym razem gdy wracałem do danego obszaru udawało mi się znaleźć coś zupełnie nowego. Prosiłbym właśnie o takie poukrywane itemy, na które można się nie natknąć nawet mimo dość intensywnej eksploracji. Tym bardziej chciałbym, żebyście położyli na to nacisk w przypadku jakiejś nowej roślinki, o której Memorius wspominał z 10 stron temu :)

Aspekt eksploracyjny zawsze był jednym z moich ulubionych w Gothicu i cieszę się, że kładziony jest na niego nacisk i w Przebudzeniu, jako fan więc oczekuję, że będzie to zrobione na wysokim poziomie, conajmniej jak w poprzednich produkcjach (ta drabina za chatką Irwina w Przeznaczeniu choćby, czy szczawie w górach obok obozu goblinów w DP wydają mi się doskonałymi przykładami realizacji tego)


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 19.06.2017

I potem jeden randomek z drugim zadadzą sakramentalne pytanie - "gdzie znajdę?" niczego oczywiście nie szukając uprzednio
:D
bez obaw
zadanie z szukaniem roślinek zdemoluje wasze wyobrażenie o szukaniu czegokolwiek, a bez tego gry się nie da ukończyć


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 19.06.2017

Tu raczej miałem na myśli roślinki jak szczawie czy smocze korzenie - takie, które opłaca się poszukać dla lepszych statystyk tudzież satysfakcji, a nie o te questowe! (Te 3 roślinki dla jednego gościa z zamku w GD prześladowały mnie przez długi czas!)


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 19.06.2017

na razie roślin podbijających statystyki jest umiarkowana ilość w na ogół średnio dostępnych miejscach
ponieważ rozwój postaci będzie rozwiązany zupełnie inaczej niż w Epilogu, to chyba za wiele tego już nie dodamy
testy to pokażą, bo takich rzeczy się od razu masowo nie dodaje
ponadto , ponieważ handel będzie miał bardzo duże znaczenie, to pewną ilość będzie trzeba po prostu kupić


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 19.06.2017

Mhm, niech i tak będzie. Chodzi głównie o to, żeby uważny eksplorator miał jednak coś z tego czasu, który włoży w przeszukiwanie zakamarków. Jak słoneczny aloes gdzieś w niedostępnym obszarze, czy też - ze względu na to co napisałeś - jakiś skarb, który pozwoli Beziemu uzupełnić trochę sakiewkę w związku z niewielką ilością dostępnych funduszy.


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 20.06.2017

stary, dobry Hipolit...

[Obrazek: SOnE282.jpg]


RE: [G2NK] Returning 3 - Opos - 20.06.2017

Fajnie, że na prośbę graczy dodaliście Hipolita do Przebudzenia OK


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 21.06.2017

Trwają prace i testy. Uczestniczy 'stara gwardia ' DT. Nowe nabytki i transfery to totalne niewypały. Spokojnie, zrobimy to, co trzeba i gracze moda dostaną. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość.

Tym razem gracz nie dostanie 'prezentów' na początku gry. To będzie żmudne budowanie postaci, a przemieszczanie w terenie - uważne, płochliwe i 'ciągle w biegu'... :D

[Obrazek: r2dtzoU.jpg]


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 22.06.2017

Testerzy przedstawili w dziale roboczym swoje pierwsze szersze opinie w formie recenzji i sprawozdań.
Jestem zaskoczony tak pozytywnymi opiniami, bo sam patrzyłem na całość przed przystąpieniem do testów z bardzo umiarkowanym optymizmem.
Ważne jest też to, że nie ma błędów krytycznych i ciężkich błędów skryptowych.
Drobne zmiany i poprawki sa wprowadzane do content na bieżąco.


RE: [G2NK] Returning 3 - Wiśnia - 22.06.2017

Powiem krótko Przebudzenie będzie od was wymagać dużo kombinowania i umiejętności orientacji w terenie, jeżeli myślicie że wszędzie się dostaniecie siekając co popadnie po drodze do się srogo mylicie, będziecie zmuszeni Myśleć jak ominąć trudniejsze stworki by dostać się do celu wędrówki, więc na plus wychodzi wysoki poziom trudności nie raz będziecie umierać zastanawiając się jak wykiwać potwory.
Górnicza dolina zmienia też niektórych ludzi, kiedyś dobrzy i przyjaźni wydają się teraz być strasznymi dupkami niekiedy.
Zadania stoją na bardzo wysokim poziomie przede wszystkim wciągają ale też niektóre bawią do łez.
Ciężko pisać coś więcej nie zdradzając szczegółów jak tylko Memo pozwoli co nieco ujawnić napiszę coś więcej, a póki co MACIE NA CO CZEKAĆ !!


RE: [G2NK] Returning 3 - Dinozaur7 - 22.06.2017

No cóż. Wygląda zachęcająco.


Zapewne niektórzy nie mogąc przełknąć goryczy porażki znowu rozpoczną maratony wczytywania podczas walki :>