Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - przebieg prac - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Przebudzenie - przebieg prac (/showthread.php?tid=723)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 07.07.2017

Co tu się podzialo z drugim planem? Wygląda na to, ze jednak GD będzie troszkę bardziej zmieniona niż sadzilem, super!

Wybaczcie double posta. ale właśnie przyszło mi coś do głowy - skoro jest dużo szukania i dużo ciekawych skarbów do odnalezienia, może warto zrobić jakiegoś (ukrytego?) mini-questa, w którym możemy dostać amulet ognika. Można też dać go do kupienia za dużą cenę, tudzież kazać płacić za naukę(i nie zapomnijmy, PN też są bardzo ograniczone). Ot taka myśl.


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 08.07.2017

Jet to nierealne, bo przecież nie ma Magów Wody.

Tymczasem w kwestii "drugiego planu" ale dialogowego....
Z tego co mamy jestem niezadowolony i to mocno.
Tak naprawdę muszę napisać wspólnie z Titufem jeszcze około 3000 linii dialogowych, żeby to wyglądało jak należy.

Pozostało do zakończenia jeszcze 9 zadań ,  z czego dwa jedynie  w alternatywnej wersji zakończenia.
Zadań z alternatywnymi zakończeniami będzie więcej, przy czym pewne opcje wybrane ucinają znaczne części konsekwencji a nawet innych zadań.


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 08.07.2017

Memorius, odnośnie ognika - nie wiem, czy dorobiliście bonusowe lore, ale z tego co pamiętam, to w NK Vatras nie mówił, że tylko magowie wody się zajmują ognikami. To magiczne stworzenia, więc pewnie znajdą się jacyś magowie, którzy będą się chcieli w ten temat zagłębić. Taka myśl, że mimo iż nie będzie magów wody których znamy, to ktoś choćby z Zakonu Ocalenia, czy może nawet Mrocznych mógłby jednak badania przeprowadzać. To tyle, jak nie będzie to też z chęcią zagram!

No, teraz może być ciekawiej w rozgrywkach czy to arenowych czy nie, jak kilka zadań będzie miało bardzo brzemienne w skutkach efekty, z tym większą (nie)cierpliwością czekam więc na Przebudzenie.


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 08.07.2017

Odnośnie Ognika jeszcze raz.
G2 Noc Kruka została stworzona jako gra dla dzieci.
Dlatego nie zabija się w niej kobiet, są Piraci, którzy tak imponują dzieciom oraz Ognik, który został wprowadzony po to, by dzieci , z natury niecierpliwe nie płakały, że nie mogą  znaleźć czegoś tam w świecie.
Taka wczesna forma - "podążaj za wskaźnikiem" konieczna , bo mama z tatą wywaliły kasę na grę, a Piranie nie chcą by uznano by były to pieniądze wywalone w błoto.

Ja jak wiadomo nie lubię dzieci, a gra jest za darmo, więc Amuletu Szukającego Ognika nie będzie. Relaks


RE: [G2NK] Returning 3 - Klimek - 08.07.2017

Przeciez szukajacy ognik to bezwartosciowy plugin, nie mam pojecia kto go uzywa do czegokolwiek Relaks


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 08.07.2017

Taaa, też nigdy nie używałem go i myślałem, że może w Przebudzeniu się to zmieni, ale w sumie racja - wyszukiwałby też przedmioty questowe itp, więc część zabawy by mógł odebrać.


RE: [G2NK] Returning 3 - Klimek - 08.07.2017

Ale chodzi o to, ze to sie nawet nie nadaje do szukania czegokolwiek Lol Szanujacy sie gracz i tak stara sie zajrzec w kazdy kąt i koniec koncow i tak wszystko znajdzie sam, a uzywanie ognika tylko spowalnia gameplay


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 12.07.2017

zakończone zostały prace nad Zbrojownią Przebudzenia.
Ogólnie dodane zostało 37 broni do walki w zwarciu - mieczy 1H i 2H - częściowo magicznych, toporów, kosturów i innej broni
oraz 9 do walki dystansowej (łuki i kusze)
pewna liczba z tego to nowe bronie używane przez orków... i nie tylko

Właśnie ukończyłem wątek Druidów, który chyba wyszedł bardzo dobrze, a pod względem logiczno- skryptowym to majstersztyk na miarę zadań z Epilogu. :>


RE: [G2NK] Returning 3 - Lewkooo - 12.07.2017

Goście z północy Myrtany znaleźli w Górniczej Dolinie miejsce dla siebie...

[Obrazek: 079d3014ac21b.bmp]


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 12.07.2017

Dodane bronie mają własne modele? Te od Harada/Bospera były świetne.

Btw ładne zbroje mają panowie.


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 12.07.2017

W większości dla nowych broni są to nowe modele, ale wykorzystywane już przez nas wcześniej w Przeznaczeniu.

Co do ładnych pancerzy... zobaczycie zupełnie nowe modele nigdy wcześniej przez nas nie użyte, a może nawet  nie użyte nigdy wcześniej w ogóle.
To samo się tyczy szat i ubrań.
Będzie sporo nowego w tym zakresie, ale pojawią się także proste nostalgiczne nawiązania do Przeznaczenia i Epilogu.


RE: [G2NK] Returning 3 - Klimek - 12.07.2017

To znaczy nawiazania w zakresie uzbrojenia czy ogółem?


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 12.07.2017

Nie, nowe uzbrojenie jest niezwiązane w żadne sposób z lore Przeznaczenia ani Epilogu.
Miałem raczej na myśli pewne rozpoznawalne szaty i pancerze z G2 Przeznaczenie, ale to poniekąd zrozumiałe, skoro występuje mnóstwo postaci z G2 P i poznajemy ich dalsze losy.


RE: [G2NK] Returning 3 - Lewkooo - 23.07.2017

Tajemnicza Kamienna Forteca... Jak myślicie co tam na was czeka?

[Obrazek: dcc4bd412055d.bmp]


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 23.07.2017

Testów będą jeszcze dwie tury.
Najbliższe testy to wersja Visual Alfa 4 zapewne już od środy, jeśli nie wynikną żadne problemy.

Testy ostatniej tury dla wersji BETA zapewne będą możliwe już w połowie sierpnia bo w kwestiach zadaniowych jest wszystko gotowe w content w 98 %.

Gra będzie najprawdopodobniej gotowa całkowicie we wrześniu.

Kiedy premiera?
Nie wiem, nie spieszy mi się z tym.