Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - przebieg prac - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Przebudzenie - przebieg prac (/showthread.php?tid=723)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 24.07.2017

(24.07.2017, 19:27:46)SparrowJacek napisał(a): Życie i mana nie będą się oczywiście regenerować podczas snu, prawda?
nie, nie będą

szukanie Chromaninów oczywiście będzie , bo jakżeby be z tego, prawda? :>


RE: [G2NK] Returning 3 - Dota - 25.07.2017

Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o Przebudzeniu. Dwa zakończenia zawsze rozbudzają w graczach delikatne podniecenie, bo przecież to najlepsza sprawa jeśli działania bohatera wpływają na rozgrywkę. Co prawda muszę jeszcze nadrobić Epilog, ale myślę, że w te wakacje się to uda. Stary "przyjaciel" śle słowa otuchy oraz życzy powodzenia w dalszych pracach. :>


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 26.07.2017

Gotowa jest kolejna wersja testowa (niemal kompletna gra) i dziś rozpoczynają się  testy. OK


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 26.07.2017

Czy przewidziany jest jakiś respawn potforkow w modzie? Oczywiscie nie mówimy tu o pojawianiu się konkretnego stwora gdy dostaniemy zlecenie z którym jest On związany. W Epilogu jak pamiętam cos spowodowało mi w pewnej chwili respawn jak w Gothicu gdy wchodzimy w 2 rozdział i było to bardzo niespodziewane i nieprzyjemne dla Bezia który z 1 wilkiem miał problemy


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 26.07.2017

nie , nie bedzie tego, bo gra i tak bardzo trudna pod tym względem


RE: [G2NK] Returning 3 - Lewkooo - 26.07.2017

Powiem wam, że to co Tituf zrobił z menu głównym jest cudowne. Niesamowicie wprowadza w mroczny klimat Górniczej Doliny. Według mnie najlepsze menu z produkcji DT :>


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 26.07.2017

Menu jest zwykłe i Lewkooo przesadza.
Ruszyły testy na całego!

[Obrazek: G0UsR4A.jpg]


RE: [G2NK] Returning 3 - Dinozaur7 - 26.07.2017

Bezi z wiekiem staje się niezłym modnisiem.


RE: [G2NK] Returning 3 - Klimek - 26.07.2017

Ten strój zdecydowanie nie pasuje do dzikiej Górniczej Doliny, mało praktyczny. OK


RE: [G2NK] Returning 3 - Lewkooo - 27.07.2017

Tak testy ruszyły na całego, a ja podziwiam zachód słońca z moim nowym druhem :>

[Obrazek: 319cb326be3a8.bmp]


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 27.07.2017

Oczywiście nadal trwają prace skryptowe nad Finałem.
Dzis udało mi się po mozolnym układaniu warunków wielokrotnie złożonych wyjść w końcu na szczyt piramidy skryptowej i stworzyć najważniejszy warunek finałowy.
Teraz pora na stworzenie zapewne już ostatniej godziny gry oczywiście z karkołomnymi zwrotami akcji wieńczącymi naszą mała Destiny Trylogię G2 :>


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 27.07.2017

Doskonale :>

A jak tam Opos po pierwszych chwilach testowania? Opowiesz nam coś bezspojlerowego może? :)


RE: [G2NK] Returning 3 - Opos - 27.07.2017

Na razie za mną 6 godzin grania. Akcja z każdym zadaniem nabiera tempa i ciężko oderwać się od komputera, nie ma szans na wybijanie potworów po kolei, ponieważ są one poustawiane w grupach i wędrówka polega na zwinnym przekradnięciu się przez te istoty. Poziom trudności według mnie dużo cięższy niż w Epilogu. Na razie wykonałem zadania na zamku, które bardzo mi przypadły do gustu. Spotkacie też masę nowych NPC oraz gildii. Więcej nie napiszę bo nie chcę nic zaspoilerować :>

Czy tylko ja mam zawsze obawy w tej lokacji, że coś zaraz na mnie wyskoczy? :>
[Obrazek: t0UoiTD.jpg]


RE: [G2NK] Returning 3 - Klimek - 28.07.2017

Oj ta lokacja odcisnęła pewne piętno na każdym graczu zarówno w G1 jak i w Przeznaczeniu :>. Nie cierpię tam chodzić, ale pewnie znowu jakaś wewnętrzna siła mnie tam zaciągnie gdy już zagłębię się w Przebudzenie...


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 28.07.2017

Nie bójcie się. Tym razem light.