Drużyna Spolszczenia
Przebudzenie - przebieg prac - Wersja do druku

+- Drużyna Spolszczenia (http://druzynaspolszczenia.pl)
+-- Dział: SAGA „DESTINY” (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Dział: Destiny Team - kulisy (http://druzynaspolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Wątek: Przebudzenie - przebieg prac (/showthread.php?tid=723)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [G2NK] Returning 3 - Klimek - 03.08.2017

Wy to byście tylko wszystko dla nagrody robili. Relaks
A gdzie satysfakcja i poczucie spełnionego obowiązku? :>


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 03.08.2017

Takie zadania dają więcej satysfakcji nawet bez nagrody (poza odrobiną expa, która pozwala osiągnąć maksymalny poziom) niż spora część questów zapisywanych w dzienniku. Robi się je dla satysfakcji tego, że zrobiło się coś... ukrytego jakby :) No i pozwalają pokonać Jonxxa na arenie te questy tesz.


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 04.08.2017

tak, dopracowujemy pewne rzeczy w tym zakresie na samym finiszu....
będzie tego jeszcze więcej, o ile nie spowoduje to spowolnienia tempa Finału.

Co do wcześniejszego pytania czy będzie coś na kształt "Klucz do Prawdy".
Nie , nie będzie, nie ma komu tego zrobić, a ja się w tworzeniu takich zadań nie lubuję.

Opracowałem także drugi element decydujący o zwycięstwie w rozgrywkach Klubowych , bo pierwszy, alternatywny lub uzupełniający jest już od dawna gotowy, dodany i działa.


RE: [G2NK] Returning 3 - Jonxx - 04.08.2017

Z każdym postem zapowiada się coraz lepiej. <3

@Sparrow Spytaj się poprzednich uczestników areny, jak im pomogły wątki poboczne, nieopisane w dzienniku w pokonaniu mnie. :>


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 04.08.2017

tym razem ten OSTATECZNY warunek decydujący będzie brutalnie prosty a jednocześnie niedostępny dla ciasnych umyslów Troll


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 04.08.2017

To już nie będzie spoiler... Bo wszyscy wiedzą, że spotkamy naszych największych przyjaciół.
Ale myślę, że sporą niespodzianką dla gracza będzie ich udział i konkretna pomoc w...

[Obrazek: nNUVey1.jpg]

Trwają prace nad zakończeniem. Wcześniej wspomniałem, że będą ich dwa warianty. Jeden całkiem okazały, drugi skromny i bez szału. No i się nieco zmieniła koncepcja. Bo ten ubogi wariant nie będzie wcale taki mało widowiskowy. Już Memorius o to zadbał. Zastanawiam się tylko kto go rozegra? Bo jest on przewidziany dla nieuważnego i niecierpliwego gracza. Zawsze można zagrać jeszcze raz... Ale czy gracz dostrzeże moment krytyczny, który o finale decyduje, by go sobie rozegrać inaczej ?! Ja nie mogę się doczekać, jak to wyjdzie w praniu.


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 05.08.2017

Testerzy wykonali kawał dobrej roboty.
Właśnie kilka minut temu Lewkoo potwierdził prawidłowość działania ostatniego z zadań jakie były jeszcze do sprawdzenia.
Na ogólną liczbę wszystkich zadań tylko jedno nie zadziałało z powodu konfliktu ze skryptem nadrzędnym, ale po małej akcji z kodami okazało się, że całość skryptu działa prawidłowo i już to poprawiłem wszystko
W sumie pozostały dwie nieduże rzeczy do poprawki jeszcze, które po nieco głębszej analizie da się zrobić.


RE: [G2NK] Returning 3 - Dinozaur7 - 05.08.2017

No to pozostaje pogratulować dobrej roboty i życzyć szybkiego zakończenia ostatnich niedoróbek :>


RE: [G2NK] Returning 3 - SparrowJacek - 05.08.2017

Tak. Gratulacje zarówno dla testerów jak i dla twórców. Bardzo przyjemnie patrzyło się jak mod rósł w oczach i mam nadzieję, że jeszcze poczytam w tym temacie o kilku dodatkowych rzeczach, które zrobiliście oraz kilka nie-spojlerowych tekstów od testerów w kolejnej turze(a może i na zakończenie obecnych testów coś Wiśnia z Lewkiem napiszą)


RE: [G2NK] Returning 3 - Lewkooo - 05.08.2017

Ukończyłem dzisiaj wersję testową. Zajęło mi to prawie 40h, ale że już połowę gry znałem to wam zapewne będzie dane się bawić w Górniczej Dolinie aż 50 bądź nawet 60 godzin. Na Przebudzenie składa się wiele rzeczy w tym klimat Górniczej Doliny prawie rodem z Gothica 1, masa intryg i walk między gildiami, sporo miniquestów, a także historie lore NPC już znanych z poprzednich produkcji DT, które wiele wyjaśniają w kwestii przeszłości danych postaci. Innowacją w Przebudzeniu jest kilka zadań z różnymi zakończeniami i na pewno będziecie musieli się nad niektórymi długo zastanowić. Podsumowując : Macie na co czekać :>

A i jeszcze dodam takie info dla niektórych. Zręczności i siły starczy na tyle, żeby kłaść orkuf jak muchy :D

[Obrazek: cbdc86f1b3308.bmp]


RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 05.08.2017

(05.08.2017, 18:57:49)Lewkooo napisał(a): Zręczności i siły starczy na tyle, żeby kłaść orkuf jak muchy :D
tak, bójcie się orki ,<>,


RE: [G2NK] Returning 3 - Jastrząb - 05.08.2017

(05.08.2017, 18:57:49)Lewkooo napisał(a): A i jeszcze dodam takie info dla niektórych. Zręczności i siły starczy na tyle, żeby kłaść orkuf jak muchy :D

To fspaniale, jusz nie mogę się doczekać, aż będę bić orkuf   ,<>,     zwojem go!


RE: [G2NK] Returning 3 - Memorius - 07.08.2017

Odnośnie orków.
Testy Lewkooo wykazały, ze cała nasza koncepcja wrogich orków w grze legła w  gruzach i musimy teraz z Titufem zrobić to niemal wszystko od nowa.
Ile zajmie to czasu ? Nie wiemy, mamy jednak nadzieję, że premiera  przez to zbytnio się nie przesunie.
Ostatecznie będzie też więcej niż 55 zadań, możliwe że jednak 60. jak pierwotnie planowaliśmy.


RE: [G2NK] Returning 3 - Wiśnia - 07.08.2017

W Przebudzeniu znajdzie każdy coś dla siebie.

Fanatycy fajnych wciągających zadań ? Zapraszamy !
Czytelnicy ciekawych rozbudowanych dialogów ? Nie zamęczcie oczów
Barbarzyńcy szukającego godnych wyzwania i nowych przeciwników ? Naostrzcie lepiej swój Topór
Intrygatorzy spiskowcy i szpiedzy ? Lepiej przyszykujcie dobre przemówienia

Każdy z was znajdzie tu coś dla siebie, więc zaciskajcie zęby, trzymajcie kciuki, klaskajcie pośladkami (xD) i CZEKAJCIE NA WIELKIE BUUUUUUUUUM!


P.S Nie odpowiadam na pytania " kiedy bendzie premierfa ? " :D





Tester Destiny Team
Wiśnia ! 



RE: [G2NK] Returning 3 - Tituf - 07.08.2017

(07.08.2017, 13:46:20)Wiśnia napisał(a): P.S Nie odpowiadam na pytania " kiedy bendzie premierfa ? " :D
Jest do rozwiązania problem z modem na słabsze maszyny. Jeśli to się wyjaśni, to sądzę, że ostatnia wersja testowa - kompletna - może się ukazać pod koniec m-ca. A to oznacza, że Arena może zostać otwarta w drugiej połowie września.